Trenujeme / Stránky / O nás

O nás

Každý príbeh nesie svoje posolstvo, ktorým sa môžeme inšpirovať, alebo sa z neho niečo naučiť. Na začiatku nášho príbehu stojí Karol Voltemár, milovník cyklistiky, cestovateľ, ale aj marketér a podnikateľ. Pýtate sa, ako tento projekt vznikol a aký je jeho príbeh?

Trenujeme.sk vznikol ako internetový portál a magazín zameraný na cyklistiku, triatlon, beh, plávanie a zdravý životný štýl. Športom žijeme a preto sme sa rozhodli ponúkať nami overené a kvalitné značky, ktorých cyklistické oblečenie si obľúbi každý cyklista. Sú to talianske značky Sportful, Karpos a Alé Cycling Wear. Túto ponuku rozširuje POC s ponukou oblečeni, okuliarov a prilieb a aj Oakley, Uvex, či okuliarmi od Neon. Ďalej značka DMT so špičkovými tretrami. Predávame aj kvalitné horské, gravel, ale hlavne cestné bicykle Isaac, Cipollini a Pinarello. Dajú sa vybaviť kolesami Fast Forward, Zipp, DRAC, DT Swiss a Mavic. K nim máme kvalitné komponenty a doplnky Shimano, Sram, Trivio, Lezyne, Supacaz, Ravemen a plášte Pirelli, Michelin, Continental, Vittoria. Na hory máme overené outdoor oblečenie a bundy Karpos a pre lyžovanie v akomkoľvek teréne lyže OGSO. Na meranie výkonu wattmetre QuarQ, 4iiii Innovations, Favero a Stages. Pre super jazdu mmáe sedánky Isaac a Selle San Marco. Ku kvalitnej výbave patrí aj správna výživa a vitamíny, tak do nášho portfólia pribudli značky PowerBar, MycoMedica, Vitaful či Activlab. Našu ponuku neustále rozširujeme a náš e-shop ladíme tak, aby sa vám nakupovalo čo najpohodlnejšie. Pripraviť vieme pre vašu firmu alebo cyklistický tím dresy na mieru vo vašom dizajn a top kvalite nami predávaných značiek.

Bicyklom okolo sveta počas 42 mesiacov

Karol sa cyklistike, ako aj mnohým iným športom, venoval od detstva. Neskôr ho svojou slobodou očarila cykloturistika, a výlety po okolí sa zmenili na výlety za hranice Slovenska. Jeho prvá cykloturistická expedícia bola v roku 2004, kedy sa vydal do Bulharska na bicykli takmer na mesiac. Skúsenosti aj kondícia pribúdali a okolo roku 2008 uvažoval o prvej väčšej ceste. Aj napriek vážnej nehode, ktorá jeho plány na niekoľkou rokov zabrzdila, sa vydal na expedíciu s názvom World Bike Travel - cesta na bicykli okolo sveta.  Bicyklom za 3,5 roka prešiel 62 krajín a najazdil 66 tisíc kilometrov.

Už počas cesty vznikol aj portál trenujeme.sk. Umožňoval mu preniesť skúsenosti s IT, digitálnym marketingom a e-commerce do sveta športu. Tím Trenujeme postupne rástol a z magazínu o športe sa stal plnohodnotný e-shop, na ktorom ponúkame cyklistické oblečenie, doplnky výživy a bicykle. Našim značkám dôverujeme a produkty, ktoré ponúkame, máme otestované v náročných podmienkach. S výberom radi poradíme aj vám.Zapojte sa aj vy

Prostredníctvom webu Trenujeme.sk môžete odoberať novinky a mať tak prehľad o najnovších článkoch. Stačí sa prihlásiť na odber noviniek na bočnom paneli vľavo alebo nás sledujte na facebooku. Pravidelne organizujeme aj spoločné cyklojazdy pre klubový program Trenujeme. Firmám ponúkame možnosť zviditeľniť sa prostredníctvom reklamných služieb a kampaní zameraných na aktívnych ľudí, zaujímajúcich sa o tréning, šport, výživu a zdravý životný štýl. Zoznam služieb a možností inzercie nájdete v sekcii inzercia. S reklamnými formátmi a nastavením vám pomôžu v digitálna marketingová agentúra Madviso.

Potrebujete poradiť? 

Vybrať si pre vás ten najvhodnejší cyklodres či bicykel nemusí byť ako pre začiatočníka vôbec jednoduché. A preto vám radi pomôžeme s výberom a poradíme vám na základe našich dlhoročných skúseností. 

Tešíme sa na vás.

Tím Trenujeme

Made with  by Midasto