O nás

Prinášame vám jedinečný obsah a užitočné informácie zo sveta športu, cyklistiky, behu, triatlonu, trénovania a zdravého životného štýlu.

Prečo to celé vzniklo

Veľké množstvo práce, nahromadený stres, nedostatok spánku, konzumný spôsob života, nevyvážená strava - to je realita, ktorá sa týka mnohých ľudí. Našťastie mnohí sa už začínajú prebúdzať a snažia sa skĺbiť prácu, rodinu a zdravší životný štýl. Je dobré písať na témy s týmto spojené a samozrejme ešte lepšie sa podľa toho riadiť. K informáciam ponúkame možnosť zakúpiť si kvalitné športové oblečenie na cyklistiku Sportful alebo doplnky výživy PowerBar.

Čo nájdete na Trenujeme.sk

Na našom portáli nájdete zaujímavé články a novinky z rôznych športových oblastí akými sú:

Pre aktívnych „konzumentov“ športových podujatí zase ponúkame prehľadný kalendár športových podujatí, ktorých sa môžete zúčastniť. Samotný šport však nestačí. Dôležitou súčasťou zdravého životného štýlu je stravovanie a preto mu venujeme výraznú pozornosť. Dočítate sa u nás o základoch stravovania pri budovaní dokonalej postavy, o vplyve červeného vína na zdravie a nájdete u nás aj recepty na chutné, ľahké a výživné jedlá.

Zapojte sa aj vy

Prostredníctvom webu Trenujeme.sk môžete odoberať novinky a mať tak prehľad o najnovších článkoch. Stačí sa prihlásiť na odber noviniek na bočnom paneli vľavo alebo nás sledujte na fejsbúku. Môžete sa aktívne zapojiť do tvorby magazínu a napísať nám, čo vás zaujíma a o čom by ste sa chceli dozvedieť viac. Ak by ste chceli prispieť priamo k tvorbe obsahu, napíšte nám email alebo nás kontaktujte cez formulár v sekcii kontakt. Firmám ponúkame možnosť zviditeľniť sa prostredníctvom reklamných služieb a kampaní zameraných na aktívnych ľudí, zaujímajúcich sa o tréning, šport, výživu a zdravý životný štýl. Zoznam služieb a možností inzercie nájdete v sekcii reklama.

Tešíme sa na vás.

Tím Trenujeme