Trenujeme / Stránky / O nás

O nás

Každý príbeh nesie svoje posolstvo, ktorým sa môžeme inšpirovať, alebo sa z neho niečo naučiť. Na začiatku nášho príbehu stojí Karol Voltemár, milovník cyklistiky, cestovateľ, ale aj marketér a podnikateľ. Pýtate sa, ako tento projekt vznikol a aký je jeho príbeh?

Trenujeme.sk vznikol ako internetový portál a magazín zameraný na cyklistiku, triatlon, beh, plávanie a zdravý životný štýl. Športom žijeme a preto sme sa rozhodli ponúkať nami overené a kvalitné značky oblečenia a doplnkov Sportful a Alé, ako aj bicykle Isaac a Pinarello. Ku kvalitnej výbave patrí aj správna výživa a vitamíny, tak do nášho portfólia pribudli značky PowerBar, MycoMedica či Activlab. Našu ponuku neustále rozširujeme a náš e-shop ladíme tak, aby sa vám nakupovalo čo najpohodlnejšie. 

Bicyklom okolo sveta počas 42 mesiacov

Karol sa cyklistike, ako aj mnohým iným športom, venoval od detstva. Neskôr ho svojou slobodou očarila cykloturistika, a výlety po okolí sa zmenili na výlety za hranice Slovenska.
Jeho prvá cykloturistická expedícia bola v roku 2004, kedy sa vydal do Bulharska na bicykli takmer na mesiac. Skúsenosti aj kondícia pribúdali a okolo roku 2008 uvažoval o prvej väčšej ceste.

Aj napriek vážnej nehode, ktorá jeho plány na niekoľkou rokov zabrzdila, sa vydal na expedíciu s názvom World Bike Travel - cesta na bicykli okolo sveta.  Bicyklom za 3,5 roka prešiel 62 krajín a najazdil 66 tisíc kilometrov.

Už počas cesty vznikol aj portál trenujeme.sk. Umožňoval mu preniesť skúsenosti s IT, digitálnym marketingom a e-commerce do sveta športu. Tím Trenujeme postupne rástol a z magazínu o športe sa stal plnohodnotný e-shop, na ktorom ponúkame cyklistické oblečenie, doplnky výživy a bicykle. Našim značkám dôverujeme a produkty, ktoré ponúkame, máme otestované v náročných podmienkach. S výberom radi poradíme aj vám.Zapojte sa aj vy

Prostredníctvom webu Trenujeme.sk môžete odoberať novinky a mať tak prehľad o najnovších článkoch. Stačí sa prihlásiť na odber noviniek na bočnom paneli vľavo alebo nás sledujte na facebooku. Pravidelne organizujeme aj spoločné cyklojazdy pre klubový program Trenujeme. Firmám ponúkame možnosť zviditeľniť sa prostredníctvom reklamných služieb a kampaní zameraných na aktívnych ľudí, zaujímajúcich sa o tréning, šport, výživu a zdravý životný štýl. Zoznam služieb a možností inzercie nájdete v sekcii inzercia. S reklamnými formátmi a nastavením vám pomôžu v digitálna marketingová agentúra Madviso.

Potrebujete poradiť? 

Vybrať si pre vás ten najvhodnejší cyklodres či bicykel nemusí byť ako pre začiatočníka vôbec jednoduché. A preto vám radi pomôžeme s výberom a poradíme vám na základe našich dlhoročných skúseností. 

Tešíme sa na vás.
Tím Trenujeme

Made with  by Midasto