Navštívte našu predajňu v Bratislave od 10:30 do 19:00 na Račianskej 31
Doprava zadarmo už od 40 €
Tvoj košík 0.00 €

    Produkty

    Nenašla sa žiadna zhoda

Kategórie

Nenašla sa žiadna zhoda

Značky

Nenašla sa žiadna zhoda

Naše značky

100%

100%

100% je kultová americká značka, ktorej história siaha až do roku 1982. Na začiatku sa zameriavala najmä na motokros, ale postupom času sa rozšírila aj do cyklistického sektora. Team 100% už od založenia zdobia tie najväčšie a najzvučnejšie pretekárske mená, akými sú vychádzajúce hviezdy Mathieu Van Der Poel, Fernando Gaviria, či Martin Maes. Na ich kvalitu nedá dopustiť ani niekoľkonásobný majster sveta v cestnej cyklistike Peter Sagan, ktorý s nimi vyhral svoju prvú etapu na Tour de France. Ponúkame široký výber farebných a štýlových možností, vďaka čomu si každý jazdec môže vybrať produkt, ktorý vyjadruje jeho osobnosť a štýl.

Zobraziť viac
2117

2117

2117 of Sweden bola založená v roku 2003 niekoľkými pánmi, ktorí nenašli to, čo hľadali vo švédskych športových obchodoch. Chceli pekne vyzerajúce lyžiarske oblečenie s vysokou funkčnosťou, ale za ceny, ktoré lákajú bežných ľudí. Keď to nenašli, využili svoje 30-ročné kolektívne skúsenosti v odvetví športového oblečenia a lyžovania a založili značku 2117 of Sweden. Od začiatku v roku 2003 sa značka rýchlo rozrástla a teraz je distribuovaná v 23 krajinách na 3 kontinentoch.

Zobraziť viac
4iiii

4iiii

4iiii je kanadská značka, ktorej špecializáciou sú merače výkonu pre cyklistiku a beh. Ich presné a spoľahlivé produkty umožňujú športovcom sledovať a analyzovať svoj výkon. 4iiii sa zameriava na jednoduchosť, diskrétnosť a technickú kvalitu svojich meračov, ktoré sú obľúbené ako medzi profesionálnymi cyklistami, tak medzi amatérov. 4iiii vyrába merače výkonu, ktoré sa pripevňujú na kľuky a umožňujú športovcom sledovať a zaznamenávať množstvo výkonu, ktoré generujú pri šliapaní do pedálov. Tieto informácie sú následne prenášané do cyklopočítaču, smartphonu alebo iného zariadenia, kde môžu byť analyzované a vyhodnotené. Okrem meračov výkonu pre cyklistiku 4iiii ponúkajú aj hrudné pásy na meranie srdcového pulzu.

Zobraziť viac
ActivLab

ActivLab

Značka Activlab s viac ako 20-ročnými skúsenosťami ponúka kvalitné a účinné doplnky výživy nielen pre športovcov. ActivLab zabezpečuje prvotriedne produkty vďaka svojim dlhoročným skúsenostiam v potravinárskych technológiách. Activ Lab doplnky sú vhodné pre každého, kto chce zlepšiť svoje zdravie, krásu, vitalitu a zvýšiť svoj výkon. Rad doplnkov zahŕňa produkty na spaľovanie tuku, zvyšovanie sily a svalovej hmoty, ale aj vitamíny, minerály, izotonické nápoje a kĺbovú výživu. Vyber si kvalitné doplnky výživy a posuň svoj výkon na maximum.

Zobraziť viac
Alé Cycling Wear

Alé Cycling Wear

Alé Cycling Wear je taliansky výrobca a dizajnér cyklistického oblečenia s 30 ročnou tradíciou. Aléčko oblieka šampiónov z Tour de France a Giro d’Italia a pre každého cyklistu sa snaží priniesť kvalitné a dizajnové kolekcie oblečenia. Alé Cycling Wear využíva dlhoročné skúsenosti a prináša tie najlepšie materiály, strihy a dizajny cyklistického oblečenia. Ak na trhu hľadáš tie najlepšie cyklistické nohavice, dresy, bundy, kombinézy alebo doplnky, na ktoré sa môžeš spoľahnúť v akomkoľvek ročnom období za akýchkoľvek poveternostných podmienok, Alé Cycling je pre teba to pravé.

Zobraziť viac
BBB Cycling

BBB Cycling

Značku BBB Cycling založili pred viac ako 20-timi rokmi dvaja vášniví cyklisti Chris Koppert a Frank Moons, ktorí chápali, čo cyklisi naozaj potrebujú, a začali vytvárať kvalitné výrobky. Od prilieb, okuliarov, tašiek a súčastí až po rozsiahle dielenské vybavenie. Holandská spoločnosť BBB Cycling je zbláznená do bicyklov a veľmi si cení vytváranie užitočných a cenovo dostupných produktov pre vašu jazdu. Od začiatku BBB na konci 90. rokov sa táto vízia rozšírila do viac ako 40 krajín sveta. Vyberte si kvalitné cyklistické duše, tlakomery alebo súčiastky pre váš bicykel.

Zobraziť viac
BikeParka

BikeParka

Poťahy na bicykle BikeParka vyrába spoločnosť Fatsumo Limited, popredný špecialista na dizajn a výrobu poťahov na bicykle. Boli navrhnuté po spolupráci s etablovaným novozélandským výrobcom, ktorý stavia kvalitné stany už viac ako 25 rokov. Naozaj sme sa zamysleli nad tým, čo spotrebiteľ od svojho poťahu na bicykel očakáva – dobre navrhnutý, vysokokvalitný produkt s odolnými textíliami a optimálnou funkčnosťou. Sme hrdí na to, že vyrábame tie najlepšie možné poťahy na bicykle a sme odhodlaní pokračovať v inováciách a dokonalosti.

Zobraziť viac
Briko

Briko

Briko je Talianska značka založená v roku 1985, známa svojou dlhoročnou tradíciou v oblasti výroby cyklistických a lyžiarskych doplnkov a príslušenstva. Jej sídlo sa nachádza v Miláne, kde odvtedy žiari plameň scuderia, vďaka jedinečným postavám vo svete športu. Poslaním spoločnosti je využívať ich výbušnú energiu vo výrobe ikonických dizajnových produktov pre športovcov a ľudí, ktorí požadujú nekompromisný výkon a bezpečnosť. Výrobky spoločnosti Briko sa pohybujú od okuliarov a prilieb pre cyklistov a lyžiarov až po spodnú bielizeň. Produkty sú navrhnuté s dôrazom na štýl, výkon a bezpečnosť. Vyberte si kvalitnú výbavu na lyžovanie alebo jazdu na bicykli v každom ročnom období.

Zobraziť viac
Briko Maplus

Briko Maplus

Značka Briko-Maplus Ski wax vznikla v roku 2009 uzatvorením spoločnej dohody medzi dvoma svetovými lídrami v oblasti lyžiarskych voskov a náradia na voskovanie. Briko-Maplus je popredný taliansky výrobca voskov, príslušenstva na voskovanie a kolieskových lyží. Vďaka kvalitným pomôckam, akými sú stúpacie vosky, podložky do zverákov na bežky alebo skialp voskom si svoj obľúbený šport užijete naplno. Briko Maplus spolupracuje s profesionálnymi športovcami a tímy, aby získala spätnú väzbu a neustále zdokonaľovala svoje produkty. Ich snahou je poskytnúť športovcom výhody, ktoré im pomôžu dosiahnuť lepší výkon a bezpečnosť na svahu. Okrem svojho technického prístupu sa Briko Maplus tiež angažuje v udržateľnom rozvoji a stará sa o životné prostredie. Snažia sa minimalizovať svoju ekologickú stopu a používajú environmentálne priateľské materiály a procesy vo výrobe.

Zobraziť viac
CEP Sports

CEP Sports

CEP je nemeckým výrobcom aktivačného kompresného športového oblečenia. CEP začala v roku 2007 výrobu high-tech kompresných ponožiek na základe lekárskych poznatkov svojej materskej spoločnosti, popredného svetového výrobcu lekárskej kompresie. Vyberte si napríklad vysokokvalitné kompresné ponožky a podkolienky, regeneračné kompresné ponožky alebo voľnočasové oblečenie. Dôsledne testované materiály a moderné technológia robia z kompresného oblečenia CEP to najlepšie na trhu. Kompresné ponožky a podkolienky majú široké využitie v mnohých športoch, vrátane cyklistiky, behu, turistiky a outdoor športovania. Vyberte si z množstva dizajnov a farieb.

Zobraziť viac
Campagnolo

Campagnolo

Vďaka viac ako osemdesiatim rokom vynikajúcich inovácií, kvality a športových úspechov je Campagnolo prémiovou značkou etablovanou a renomovanou po celom svete. Dlhá história, ktorá výrazne pomohla pri zrode a rozvoji modernej cyklistiky, je ponorená do inovatívneho ducha, ktorý sa stal neoddeliteľnou súčasťou DNA ich spoločnosti. Neustále úsilie o maximálny výkon a maximálna kvalita v kombinácii s vrodeným talianskym vkusom pre štýl a formu dávajú svetu Campagnolo a jeho produktom vyniknúť po každej stránke. Značka Campagnolo je známa v oblasti bicyklových komponentov a doplnkov. Ponúka široký sortiment produktov vrátane prevodníkov, radenie, brzdových systémov, nábojov, kolies a iných komponentov pre cestné bicykle a horské bicykle. Je považovaná za jednu z popredných značiek v cyklistickom priemysle a je obľúbená medzi profesionálnymi cyklistami aj nadšencami.

Zobraziť viac
Cannondale

Cannondale

Americká značka založená v roku 1971 je od začiatku charakteristická novátorským prístupom a moderným dizajnom. Neboja sa prichádzať s netradičnými riešeniami a takto posúvať vývoj ďalej. Mnohí si pamätáte na HeadShok vidlice s odpružením v hlavovej trubke, dnes sú to "jednonohé" vidlice Lefty, ktoré vynikajú tuhosťou, hmotnosťou a hladkým chodom. Prelomové boli aj ich hliníkové modely s označením CAAD, ktoré majú svoje miesto v ponuke aj dnes. So značkou Cannondale sa na jazdu vybavíte aj vďaka bohatej ponuke komponentov a doplnkov.

Zobraziť viac
Carpe DM

Carpe DM

Kvalitné športové oblečenie navrhované aj vyrábané na Slovensku. Prvými zákazníkmi Carpe DM sa stali práve tanečníci, hudobníci a športovci. Napokon, nájsť na trhu kvalitné a kreatívne oblečenie s voľnosťou pohybu skutočne nie je jednoduché. Carpe DM navyše tvorí z módu z exkluzívnych materiálov, ktoré sa pre sériovú výrobu bežne nevyrábajú. Vďaka niekoľkostupňovej kontrole a precíznemu spracovaniu sa oblečenie nezoderie a vydrží skutočne dlho. Carpe DM je značka známa pre svoje tepláky, mikiny a tričká pre deti aj dospelých. Užite si aktívny a štýlový život za každých okolností. Vyberte si z množstva dizajnov, farieb a príjemných materiálov.

Zobraziť viac
Cipollini

Cipollini

Cipollini je exkluzívna talianska značka, ktorá je známa svojím vášnivým prístupom k cyklistike a štýlovým designom. Značka Cipollini, nesúca meno legendárneho talianskeho cyklistu Maria Cipolliniho, ponúka špičkový, exkluzívny rad cestných aj gravel bicyklov. Kolekcia bicyklov je tvorená unikátnymi modelmi, ktoré kombinujú výkonnosť, precízne spracovanie a ikonický vzhľad. Ich bicykle sú vyrábané v limitovaných edíciách a zaujímajú sa o výrazný a jedinečný dizajn. Používajú najmodernejšie technológie a materiály, aby dosiahli čo najlepšiu kvalitu a výkon. Cipollini je viac ako len značka, je to štýl života pre vášnivých cyklistov. Cieľom značky je prinášať radostné a nezabudnuteľné zážitky na bicykli a poskytovať výnimočnú kvalitu a eleganciu.

Zobraziť viac
Close The Gap

Close The Gap

Close the Gap je holandská značka vyrábajúca cyklistické doplnky. Ich motto "Reinventing bike parts" odráža celý zmysel značky, ktorá sa snaží staré dobré veci urobiť znova a lepšie, aby vyhoveli potrebám športových cyklistov používajúcich moderné bicykle. Je to partia cyklistov, ktorí svoje produkty navrhujú a vyrábajú pre cyklistov. Poznajú teda ich potreby a vďaka svojej často profesionálnej minulosti chápu tiež spoločenský a bezpečnostné vplyv týchto maličkostí. Close the gap ponúka široké spektrum doplnkov pre cyklistov, vrátane adaptérov, držiakov na mobilný telefón, zvončeky na bicykel a zrkadlá na bicykle.

Zobraziť viac
Cyklostar

Cyklostar

Značka Cyklostar je profesionálny, vysoko účinný prostriedok na čistenie a údržbu bicyklov vyrábaný na Slovensku už od roku 1993. Ľahko, rýchlo a pohodlne odstraňuje všetky nečistoty, oleje a mastnotu z povrchu nielen závodných špeciálov, ale aj všetkých bežných typov bicyklov. Je vhodný na rámy, súčiastky a prevodové ústrojenstvo bicyklov. jeho ľahká manipulácia vám zaručene poteší. Vysokoúčinný prostriedok v rozprašovači je základom starostlivosti o váš bicykel. Je dôležité venovať dostatočnú pozornosť čisteniu bicykla a pravidelnej údržbe, čo môže prispieť k jeho dlhšej životnosti a optimálnej funkcionalite.

Zobraziť viac
DATATAG

DATATAG

Od svojho uvedenia v roku 1992 zaznamenal DATATAG veľa významných úspechov v znižovaní krádeží. DATATAG je súkromná nezávislá spoločnosť, ktorá sa už ukázala ako veľký úspech v prevencii krádeží motocyklov, bicyklov a ďalších cenných vecí. Ako všetky najlepšie vynálezy a myšlienky tak aj koncept DATATAG je jednoduchý, ale pritom využíva najmodernejšie identifikačné technológie, ktoré trvale označia a ochránia váš majetok. Značenie DATATAG umožní polícii identifikovať váš majetok. Hlavným produktom značky Datatag je ich identifikačný systém. Ide o systém označovania bicyklov, ktorý obsahuje unikátny kód, ktorý je uložený v databáze Datatag. Tento kód je nemožné odstrániť alebo zmeniť a slúži ako jedinečná identifikácia pre každý bicykel. Okrem identifikačného systému poskytuje Datatag aj rôzne ochranné značky a etikety, ktoré sú viditeľné a varujú potenciálnych zlodejov o tom, že bicykel je označený a chránený.

Zobraziť viac
DMT

DMT

DMT je talianska značka so sídlom vo Verone v Taliansku, ktorej zakladateľ má dlhú históriu vo výrobe športovej obuvi. S viac ako 40 rokmi skúseností v odvetví, DMT je známa svojou vynikajúcou kvalitou, inovatívnym dizajnom a vysokou funkčnosťou. Využíva tie najmodernejšie technológie a ručnú výrobu. Zvršok tretier je vyrobený pletením, pričom takáto obuv je pevnejšia a komfortnejšia, ako tradičná lepená alebo šitá obuv. Cyklistické tretry od DMT sú kvalitné, pohodlné, zvýšia tvoj výkon na bicykli a navyše ponúkajú moderný dizajn, ktorý môžeš kombinovať s akýmkoľvek cyklooblečením. Okrem toho, DMT tretry sú vyvinuté s ohľadom na rôzne potreby cyklistov. Ponúkajú modely, ktoré sa špecializujú na rôzne typy cyklistiky, ako sú cestná cyklistika, MTB alebo triatlon.

Zobraziť viac
DRAC Wheels

DRAC Wheels

Skratka DRAC Wheels znamená Durable Racing Advanced Carbon Wheels, čo je možné preložiť ako odolné závodné karbónové kolesá pre pokročilých/náročných. Kolesá DRAC sú stavané ručne s maximálnou starostlivosťou a z tých najlepších komponentov na trhu - osvedčené náboje DT Swiss, drôty SAPI CX-Ray, niple DoubleHead SecureLock a asymetrické hookless ráfiky 32/26 mm široké a 22 mm vysoké. Všetko je k sebe dokonale prispôsobené, vrátane špecifického vŕtanie dier pre náboje DT350 a DT240. Výsledkom sú špičkové tuhé rýchle kolesá bez kompromisov. A čo je nemenej dôležité - ich servisovateľnosť - sú postavené zo štandardných komponentov, takže aj v prípade havárie je všetko ľahko opraviteľné.

Zobraziť viac
Davorin

Davorin

Dodávateľ cyklistického oblečenia, komponentov a doplnkov prichádza s výrobkami svojej vlastnej značky. Kompresné podkolienky, rukavice na leštenie a ďalšie výrobky zodpovedajú najvyšším štandardom kvality.

Zobraziť viac
Diadora

Diadora

Diadora je lídrom športového trhu už viac než šesťdesiat rokov. Túto taliansku značku športového vybavenia charakterizuje jedinečný štýl a vysoká kvalita. Bola založená v roku 1948 v meste Caerano di San Marco v severotalianskej provincii Treviso a pôvodne sa zaoberala výrobou kvalitnej turistickej a pracovnej obuvi. Diadora je známa aj svojimi špičkovými cyklistickými tretrami, ktoré sú navrhnuté s dôrazom na vysokú kvalitu, pohodlie a výkon. Tretry majú ergonomický dizajn a využívajú pokročilé technológie, aby poskytovali optimálnu podporu nohy, prenos energie a pohodlie počas jazdy. Vyberte si kvalitné cestné alebo MTB tretry v mnohých farebných prevedeniach.

Zobraziť viac
Eddy Merckx

Eddy Merckx

Eddy Merckx je súčasťou belgickej cyklistickej továrne a vyrába cestné bicykle pre cyklistov, ktorí sa odvážia ísť mimo spevnených ciest. Naše bicykle sú pre ľudí so silnými osobnosťami, pre ľudí, ktorí sa snažia byť skutočne jedineční. DNA našich jedinečných cestných bicyklov pochádza od najunikátnejšieho cyklistu všetkých čias: Eddyho Merckxa. Jeho palmares, jeho 525 víťazstiev, jeho osobnosť, jeho vytrvalosť, jeho autenticita a jeho milá dobrotivosť. Toto sú prvky, ktoré definujú výnimočnosť každého cestného bicykla Eddy Merckx. Každý model rozpráva svoj vlastný príbeh, každý spojený s jeho špeciálnym víťazstvom. Každé víťazstvo je jedinečné. A rovnako ako tieto víťazstvá, každý bicykel, ktorý nesie meno Eddy Merckx, je tiež jedinečný.

Zobraziť viac
Effetto Mariposa

Effetto Mariposa

Effetto Mariposa sa špecializuje na momentové kľúče na bicykle, príslušenstvo pre bezdušové alebo dušové systémy, viskoelastické ochranné fólie a oveľa viac. Všetko je navrhnuté a vyvinuté pre cyklistické účely. Effetto Mariposa sa zrodil v roku 2007 s Giustaforzou, prvým momentovým kľúčom špeciálne navrhnutým pre cyklistiku. Každý bicykel vybavený špičkovými komponentmi si zaslúži profesionálnu údržbu s profesionálnym náradím. Spoločnosť Effetto Mariposa priniesla do sveta cyklistiky Caffélatex, prvý penivý bezdušový tmel bez amoniaku. Značka Effetto Mariposa je vyhľadávaná pre svoju odbornosť a technické know-how v oblasti údržby bicyklov. Skúsený tím inžinierov sa venuje vývoju nových produktov a technológií. Ich cieľom je poskytovať cyklistom najlepšie riešenia pre údržbu a opravy, čo im umožní dosiahnuť optimálny výkon a dlhú životnosť ich bicyklov.

Zobraziť viac
Elite

Elite

Elite je firma plná nadšencov cyklistiky, ktorí už štyridsať rokov vytvárajú a ponúkajú kvalitné a unikátne produkty. Spoločnosť si zakladá na spolupráci a pri vývoji dbá na názory svojich zamestnancov. Kombinujú názory, objavy a návrhy, aby priniesli svojim zákazníkom to najlepšie cyklistické vybavenie. Elite pracuje v nepretržitom spojení so svetovým trhom športu a voľného času a prináša cyklistické trenažéry, komponenty na trenažér, iné cyklistické komponenty ale aj cyklofľaše na vodu. Dlhoročná skúsenosť a vášeň pre cyklistiku viedla k tomu, aby vytvorili produkty, ktoré spĺňajú potreby a očakávania nielen profesionálnych jazdcov, ale aj rekreačných cyklistov.

Zobraziť viac
Enervit

Enervit

Doplnky výživy Enervit pre športovcov. Spoľahnite sa na Enervit špecialistu na športovú výživu pre vytrvalcov! Vyberať môžete z doplnkov výživy vhodných pred, počas i po športe v mnohých kategóriách a vyriešiť tak treba dopĺňanie energie, pitný režim, regeneráciu nebo starostlivosť o svalové vlákna.

Zobraziť viac
FFWD Fast Forward

FFWD Fast Forward

Filozofiou značky FFWD je vyrábať skutočne rýchle a odolné kolesá pre rôzne odvetvia cyklistiky, od cestnej, cez cyklokros až po MTB, ktoré budú svojim majiteľom poskytovať skutočný pôžitok z jazdy. V spoločnosti je kladený dôraz na hodnotu materiálov a servis zákazníkov. FFWD si preto starostlivo vyberá svojich dodávateľov, o čom svedčí spolupráca so švajčiarskou firmou DT Swiss. Pridanou hodnotou výrobkov je taktiež výborná servisovateľnosť a dostupnosť náhradných dielov. Absolútnou prioritou je spokojnosť zákazníka a spoľahlivosť zapletených kolies. Kolesá na bicykel FFWD ponúkajú najvyššiu kvalitu materiálov a spracovania. Vyber si profesionálne kolesá na bicykel Fast Forward.

Zobraziť viac
Fabric

Fabric

Značka Fabric vznikla v roku 2013 so sídlom v Spojenom kráľovstve. Hlavnou motiváciou pri vzniku značky bolo poskytnúť cyklistom produkty, ktoré by vyhovovali ich potrebám a zároveň prinášali vysoký výkon a komfort. Fabric sa zameriava na jednoduchý, funkčný a minimalistický dizajn, ktorý je v súlade s modernými trendmi. Dnes je značka Fabric jednou z popredných značiek vo svete cyklistiky a jej produkty sú distribuované po celom svete. V rámci cyklistického sortimentu sa Fabric zameriava na výrobu sediel, rukovätí a príslušenstva pre bicykle.

Zobraziť viac
Favero

Favero

Spoločnosť Favero Electronics, ktorú založil Gino Favero, navrhuje a vyrába elektronické športové vybavenie pre cyklistov už viac ako 30 rokov. Sídli v Taliansku, ktoré je známe svojou cyklistickou tradíciou a vášňou pre šport. Milujú experimentovanie a navrhovanie nových riešení pre svet cyklistiky a všetkých milovníkov športu. Silná vôľa investovať do nových ľudí, nových nápadov a nových projektov si získala solídnu reputáciu vo viac ako 110 krajinách po celom svete. Neustále sa inšpirujú od profesionálnych športovcov, amatérmov a trénerov – ako aj vlastnými skúsenosťami. Jedným z hlavných produktov značky Favero sú wattmetre pre bicykle. Tieto wattmetre sa inštalujú na pedále a poskytujú presné meranie výkonu, kadencie a symetrie.

Zobraziť viac
Formthotics

Formthotics

Ortopedické vložky FORMTHOTICS sú stále vyrábané na Novom Zélande, ale nie už ručne, ako kedysi. V súčasnej dobe používa spoločnosť jedinečný proces a veľmi sofistikované výrobné zariadenia s cieľom zabezpečiť trvalo vysokú kvalitu. Vložky do topánok sú vhodné pre každého športovca. Poskytujú správne tvarovanie pre maximum pohodlia. Prémiové vložky do topánok zabezpečia podporu, tlmenie a tvar, ktorý presne vyhovie vašim potrebám. V ponuke FORMTHOTICS nájdete celochodidlové samolepiace vložky do topánok, ale aj kliny po päty, zošikmené kliny a vankúšiky. Prirodzene podporia vaše chodidlo počas chôdze, behu a športu.

Zobraziť viac
GT Bicycles

GT Bicycles

GT Bicycles sa zrodili s jednoduchou víziou: pomôcť jazdcom tlačiť na to, čo je možné na dvoch kolesách, vytvorením najspoľahlivejších a najinovatívnejších rámov. Značka BMX a MTB bicyklov GT Bicycles v sebe nesie viac než 40 ročné dedičstvo kvality. Z južnej Kalifornie sa dostála do všetkých kútov sveta. Spája inovácie, tradičnú kvalitu a zábavu, ktorá k cyklistike neodmysliteľne patrí. Inžinieri v GT pracujú na rozvíjaní nových technológií a zabezpečenia najkvalitnejších dostupných materiálov. GT Bicycles sú navrhnuté a testované s cieľom zabezpečiť výkonnosť, bezpečnosť a pohodlie pre cyklistov všetkých úrovní. V našej ponuke nájdeš cyklistické oblečenie, doplnky a komponenty pre bicykle.

Zobraziť viac
GTS

GTS

Dnes využívame všetky naše skúsenosti a vášne na realizáciu našej vízie inovatívneho a funkčného športového oblečenia. Náš tím dizajnérov a produktových manažérov úzko spolupracuje na vývoji produktov, ktoré spĺňajú potreby športovcov na celom svete. Sme hrdí na to, že dnes je GTS Sports etablovanou outdoorovou značkou, ktorá stojí za kvalitou, funkčnosťou a dizajnom.

Zobraziť viac
Garmin

Garmin

Spoločnosť Garmin bola založená na princípoch inovácií, výkonu, hodnôt a služieb zákazníkom. Cieľ spoločnosti je vytvoriť navigačné a komunikačné zariadenia, ktoré obohatia životy ľudí. Inovatívne produkty v sebe spájajú mnohé výhody, v niekoľkých oblastiach vrátane automobilového, leteckého, námorného, fitness, turistického a mobilného využitia. Garmin sa zameriava na vývoj produktov, ktoré zlepšujú zážitok z cyklistiky. Jeho cyklistické počítače poskytujú presné a detailné informácie o tréningu, vrátane rýchlosti, vzdialenosti, tepovej frekvencie, kadencie a ďalších dôležitých metrík. Tieto počítače tiež ponúkajú možnosť sledovania trasy, navigácie, a mnoho ďalších funkcií. Okrem cyklistických počítačov ponúka Garmin aj inteligentné športové GPS hodinky, pulzmetre, cyklistické kamery a mnoho ďalšieho.

Zobraziť viac
GlobuloNero

GlobuloNero

GlobuloNero je talianska značka, ktorá predstavila vlastný spôsob výroby kolieskových lyží, ktoré by dosahovali vysoký výkon. Dosiahla to prostredníctvom technického a technologického výskumu kompozitných materiálov a nových konštrukčných systémov. Sú vybavené technológiou Carbon Soft Cell, ktorá umožňuje rovnomerné rozloženie síl po celej štruktúre lyží. Táto konštrukcia prispieva k veľmi pohodlnému a stabilnému behu. Lyže GlobuloNero sú vyrábané v Taliansku a ponúkajú vysokú kvalitu, ktorá vyhovuje aj profesionálnym športovcom. Hlavným cieľom značky bolo vytvoriť kolieskové lyže, ktoré by športovcom poskytovali pohodlie a pocit podobný jazde na snehu. Vyberte si kvalitné komponenty, kolieska alebo vaky na kolieskové lyže GlobuloNero.

Zobraziť viac
HQBC

HQBC

Dlhoročné skúsenosti a vášeň v jazde na bicykloch priviedli zakladateľov k vytvoreniu HQBC. Okuliare a prilby HQBC vám poskytnú pohodlie a štýl. Svoju jazdu si tak môžete užiť vždy, keď budete chcieť. Značka sa zameriava na štýl aj bezpečnosť. Každý jeden produkt kombinuje vysoko kvalitné materiály, účel a sleduje najnovšie trendy v dizajne. Nezáleží na tom, aký typ jazdca ste, bezpečnosť je na prvom mieste. Okuliare HQBC obsahujú šošovky CARL ZEISS so zrkadlovým povrchom, ktorý je ťažké poškriabať. Vďaka flexibilným nosovým chráničom a bočniciam vyrobeným z MEGOL® padnú takmer na všetky tváre. Vďaka TR90 sú ľahké a flexibilné. Väčšina prilieb je vyrobená technológiou InMould, vďaka ktorej sú ľahké a pevné. Overený retenčný systém umožňuje jemné nastavenie veľkosti prilby v danom rozsahu. Veľké vetracie otvory udržia vašu hlavu chladnú počas letných dní.

Zobraziť viac
Hartjes

Hartjes

Hartjes je rakúska spoločnosť, ktorá vyrába vysoko kvalitné topánky na bežkovanie. Spoločnosť bola založená v roku 1953 v Ried im Innkreis. Lyžiarske topánky majú vynikajúcu kvalitu, priaznivé ceny a sú vybavené Salomon SNS-systémom, ktorý umožňuje dokonalý prenos energie. Vyberte si kvalitné topánky na bežky vo viacerých prevedeniach. Obuv na bežky musí byť dostatočne pohodlná a ponúkať vysokú mieru podpory pre celé chodidlo. Topánky Hartjes na bežky tieto vlastnosti spĺňajú vďaka pokrokovým technológiám a precíznemu dizajnu. V našej ponuke nájdete dámske aj pánske topánky na bežkovanie v rôznych farbách a prevedeniach za výhodné ceny.

Zobraziť viac
Hyper

Hyper

Americká spoločnosť HYPER bola založená skupinou korčuliarskych nadšencov s jediným cieľom: vyrábať kolieska a komponenty na korčuľovanie, ktoré budú najlepšie na svete. V súčasnosti HYPER získava množstvo ocenení na viacerých korčuliarskych podujatiach, od pretekov až po inline hokej. Kolesá sú vyrobené z kvalitných materiálov a využívajú pokročilé technológie, aby poskytovali výbornú trakciu, rýchlosť a ovládateľnosť. Okrem korčuľových koliesok Hyper ponúka aj rôzne príslušenstvo pre korčule. Môžete nájsť náhradné diely, ako sú ložiská, podvozky, remienky a iné komponenty, ktoré vám umožnia upgradovať a udržiavať vaše korčule v optimálnom stave. Vyberte si kvalitné kolieska vo vašom obľúbenom farebnom prevedení.

Zobraziť viac
Inca Collagen

Inca Collagen

Inca Collagen je obľúbená značka kolagénu na Slovensku aj v Českej republike. Už od roku 2015 kedy prišiel na trh ako jeden z prvých hydrolyzovaných kolagénov na trhu, si svojím prístupom získala priazeň a dôveru zákazníkov. Inca Collagen už pomohol za ten čas viac ako 100-tisícom zákazníkov a v budovaní dôvery pokračuje ďalej s novým produktom, kolagénom pre zvieratá s názvom Incapet Collagen. Kolagén je dôležitý výživový doplnok pre športovcov, mužov i ženy, ktoré chcú podporiť svoje zdravie a krásu. Prírodný aktívny kolagén účinkuje na zdravie vlasov, pokožky, nechtov, kostí i kĺbov. Vyberte si kolagén vo forme prášku.

Zobraziť viac
Isaac Cycle

Isaac Cycle

Značka ISAAC je holandská značka sídliaca v jednej z najznámejších cyklistických oblastí – Limburg, v meste Geelen. Isaac bol založený v roku 2001 ako špecialista na technický vývoj karbónových vidlíc a komponentov. V súčasnosti značka ponúka široký výber vybavenia a doplnkov pre cyklistov, kvalitné karbónové bicykle Isaac, športové a voľnočasové oblečenie alebo komponenty a doplnky Isaac. V našej ponuke nájdeš jednotlivé komponenty aj celé zostavy cestných, horských a gravel bicyklov. Prémiové bicykle Isaac sú určené pre profesionálnych cyklistov, ktorým prinášajú maximum pohodlia a podporujú ich výkon. Moderné technológie a materiály z nich robia to najlepšie na trhu.

Zobraziť viac
KMC

KMC

KMC je renomovaná značka v oblasti cyklistiky, známá svojimi kvalitnými reťazami pre bicykle. S pôvodom v Tajpeji na Taiwane, má KMC bohatú históriu a dlhoročné skúsenosti vo výrobe vysoko kvalitných reťazí pre rôzne typy bicyklov. Reťaze KMC sú vyrobené s dôrazom na precízne spracovanie, trvanlivosť a výkon. Využívajú špičkové materiály a inovatívne technológie, aby dosiahli optimálnu spoľahlivosť a efektivitu pri prenose energie medzi pedálmi a kolesami. Bez ohľadu na to, či ste vášnivý cestný cyklista, horský cyklista alebo jazdec na trekingovom bicykli, KMC má reťaze vhodné pre vaše potreby. Okrem toho, KMC tiež vyvíja a vyrába reťazové systémy pre bicykle so systémom prevodoviek Shimano, SRAM a Campagnolo, aby zabezpečili kompatibilitu s rôznymi prenosovými súpravami.

Zobraziť viac
Karpos

Karpos

V roku 2007 pretavil tím expertov a dizajnérov Karpos outdoor svoju lásku k horám a športu do založenia značky outdoor a šport oblečenia Karpos. Kolektív si stanovil za cieľ tvoriť kvalitné a spoľahlivé oblečenie pre všetky outdoorové aktivity, ktoré bude na veľmi vysokej technickej úrovni a predsa nenápadné ale štýlové. Karpos sa vyznačuje vysoko kvalitnými materiálmi a technológiami. Používajú pokročilé textílie, ako sú Gore-Tex® a Polartec®, ktoré zabezpečujú ochranu pred vetrom, dažďom a chladom, zároveň však umožňujú prieduch a odvod potu. Ich oblečenie je ľahké, pohodlné a prispôsobivé pohybu, čo je dôležité pri aktívnych outdoorových aktivitách. Vyber si zo širokej ponuky športového oblečenia, ako nepremokavé bundy, flísky, funkčné tričká, čiapky, rukavice, návleky alebo nohavice. Športové a outdoor oblečenie Karpos je vhodné na beh a turistiku, ale aj na lyžovanie a skialp.

Zobraziť viac
Kask

Kask

Cyklistické prilby od Kask sú navrhnuté s dôrazom na pohodlie jazdca. Majú ergonomický tvar a mäkký vnútorný výstelok, ktorý znižuje tlak na hlavu a poskytuje pohodlné nosenie počas dlhých jázd. Značka sa snaží nájsť balanc medzi funkciami a dizajnom. Kask neustále investuje do výskumu a vývoja, aby zlepšil svoje produkty. Ich prilby často obsahujú pokročilé technológie, ako napríklad systémy ventilácie, antimikrobiálnu ochranu alebo systémy proti otáčaniu hlavy v prípade pádu. Cyklistická prilba je jedným z najdôležitejších bezpečnostných prvkov pri jazde na bicykli. Značka je známa aj pre svoj štýlový dizajn. Ich prilby majú čisté a elegantné línie a sú k dispozícii v širokej škále farieb a vzorov, čo umožňuje jazdcovi vybrať si takú, ktorá najlepšie vyhovuje jeho osobnému štýlu.

Zobraziť viac
Kogel

Kogel

Spoločnosť Kogel Bearings bola založená v roku 2013 v skladovacej jednotke s rozmermi 5 x 10 stôp v prevzatom rodnom meste Arda Kesselsa, El Paso v Texase. Ciele boli od začiatku jasné: Vyrobiť špičkové ložiská, ktoré sa hodia na prémiový bicykel. Vyvinúť špecifické tesnenia pre cestné a terénne použitie, pretože majú odlišné požiadavky. Navrhnúť rad spodných držiakov, ktoré eliminujú použitie adaptérov.

Zobraziť viac
Kreuzspitze

Kreuzspitze

Značka Kreuzspitze bola založená v roku 2009 v srdci Lagorai a od mnohých milovníkov skialpinizmu je považovaná za ideálne miesto pre výkon tohto skvelého športu. Všetky ich produkty sú navrhnuté pomocou najsofistikovanejších metód návrhu a 3D výpočtu a potom sú vyrábané pomocou najnovšej generácie ultraľahkých a odolných materiálov, s modernými strojmi a pokrokovými výrobnými metódami. Ich produkty kladú vysoký dôraz na kvalitu a použité materiály a spolu s minimalistickým a jednoduchým štýlom tvoria originálny produkty pre milovníkov skialpinizmu.

Zobraziť viac
Kryptonics

Kryptonics

Kryptonics ponúka kompletný sortiment skateboardov, longboardov a koliesok. Skateboardy sú navrhnuté v Kalifornii a ich štýl je príťažlivý pre väčšinu skateboardistov z celého sveta. Kryptonics je veľmi všestranná značka a predáva sa vo všeobecných obchodoch so športovým tovarom. Hlavným produktom značky Kryptonics sú skateboardové kolesá. Kryptonics je známa svojimi kolesami s vysokým výkonom a odolnosťou. Kolesá sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré poskytujú dobrú trakciu, jazdné vlastnosti a odolnosť voči opotrebeniu. Kryptonics ponúka rôzne tvrdosti kolies, čo umožňuje skateboardistom prispôsobiť ich jazdný štýl a terén, na ktorom sa chcú pohybovať. Kvalitu ich výrobkov môžete spoznať aj v prípade, že sa venujete inline korčuľovaniu.

Zobraziť viac
LEKI

LEKI

Značka Leki je nemecká spoločnosť, ktorá sa špecializuje na výrobu lyžiarskych rukavíc, palíc a iných komponentov. Je charakteristická najmodernejšími technologickými postupmi a na vývoji produktov sa podieľajú odborníci a profesionálni športovci z celého sveta. Leki používa pokročilé systémy zloženia a nastavenia palíc, čo umožňuje športovcom prispôsobiť si palice presne podľa svojich potrieb a preferencií. Produkty sú navrhnuté s dôrazom na ergonómiu a pohodlie, čo umožňuje efektívnejšie a bezpečnejšie používanie. Leki je viac ako len značka, je spoločenstvo outdoorových nadšencov, ktorí podporujú a inšpirujú svojich zákazníkov na ich dobrodružných cestách a poskytujú im spoľahlivý nástroj pre ich outdoorové aktivity.

Zobraziť viac
LOOK

LOOK

LOOK je francúzska spoločnosť so sídlom v Nevers, ktorá viedla inováciu rýchloupínacích väzobných systémov pre alpské lyžovanie. Spoločnosť sa neskôr presťahovala do cyklistiky s inováciami v bezkľúčových pedáloch a rámoch z uhlíkových vlákien. LOOK ako prvá vyvinula automatický pedál v roku 1984 , ktorý bol navrhnutý tak, aby priniesol bezpečnosť a zároveň ponúkol cyklistovi bezkonkurenčnú úroveň výkonu. V roku 2014 odhaľuje LOOK najaerodynamickejší cestný bicykel, aký bol kedy vyrobený. Značka LOOK neustále napreduje a jej výrobky sú naozaj prelomové.

Zobraziť viac
Lazer

Lazer

Lazer je vášeň, výkon a radosť z jazdy. Pre nich sú prilby viac ako len povinné pokrývky hlavy. V prvom rade je to ochrana hlavy, ale mali by tiež dobre vyzerať a pohodlne sa nosiť. Ich výrobky sú výsledkom takmer 100 rokov skúseností, vášne a odhodlania. Neustále sa snažia vytvárať dokonalú kombináciu dizajnu, pohodlia, bezpečnosti a technológie. Všetky výrobky sú navrhnuté v Belgicku a sú dostupné vo viac ako 50 krajinách. Od svojho vzniku a prvej prilby majú na konte množstvo patentov a technických vymožeností v ochrane hlavy jazdca. Lazer ponúka širokú škálu cyklistických prilieb vrátane prilieb pre cestnú cyklistiku, horskú cyklistiku, BMX a mestskú cyklistiku. Prilby Lazer sú testované a overené v reálnych podmienkach, aby poskytovali najvyššiu úroveň ochrany a pohodlia.

Zobraziť viac
Lezyne

Lezyne

Značku Lezyne založil bývalý profesionálny triatlonista Micki Kozusche v roku 2007 v Kalifornii a rýchlo sa stala populárnou medzi cyklistami vďaka svojim spoľahlivým a funkčným produktom. Jeho cieľom bolo navrhnúť a vyrobiť doplnky špičkovej kvality, ktoré zodpovedajú rovnako vysokým štandardom ako popredné komponenty bicyklov iných značiek. Lezyne je kombináciou lásky k cyklistike a vášne pre inovatívne výrobky a vzory. Okrem praktického cyklistického náradia Lezyne vyrába aj viacúčelové nástroje a cyklistické pumpy, navigačné zariadenia GPS, cyklopočítače a štýlové košíky na fľaše. Nástroje Lezyne sú kompaktné, ľahké a praktické, čo umožňuje cyklistom rýchle a jednoduché riešenie problémov na ceste. Lezyne ponúka tiež kvalitné svetlá pre bicykle, ktoré zabezpečujú dostatočnú osvetlenosť a viditeľnosť počas jazdy za rôznych svetelných podmienok.

Zobraziť viac
Limar

Limar

Spoločnosť Limar bola založená v roku 1986 v historickom severotalianskom meste Bergamo v Taliansku. Limar preteká so svojou excelentnosťou už viac ako 30 rokov a spája taliansky štýl s najmodernejším technologickým výskumom, ponúkajúc najvýkonnejšie prilby a okuliare pre všetkých, ktorí zdieľajú svoju vášeň pre cykloturistiku. Ochrana je počas jazdy dôležitá a vďaka týmto prilbám budete v maximálnom pohodlí. Po vytvorení najľahšej prilby na svete sa ale nezastavili. Preskúmali hranice aerodynamiky, aby sa posunuli ešte ďalej. Prilby Limar majú ergonomický a ľahký dizajn, čo zabezpečuje pohodlné nosenie a minimalizuje nepohodlie počas dlhých jázd. Sú vybavené systémami vetrania, ktoré umožňujú optimálnu cirkuláciu vzduchu a udržiavajú hlavu chladnú a suchú. Tieto systémy vetrania prispievajú aj k odvodu potu, čo je veľmi dôležité pri náročných cyklistických aktivitách.

Zobraziť viac
Longus

Longus

Longus je renomovaná značka, ktorá sa s dlhoročnými skúsenosťami špecializuje na výrobu cyklistických komponentov a príslušenstva. Longus ponúka širokú škálu produktov zameraných na cyklistiku, vrátane riadidiel, predstavcov, sedloviek, kľúk, pedálov a mnoho ďalších komponentov. Ich výrobky sú navrhnuté s dôrazom na kvalitu, výkon a spoľahlivosť. Dôraz na detaily a precízne spracovanie sú typickými znakmi Longus produktov. Produkty sú odolné voči opotrebeniu, poskytujú výbornú funkčnosť a dlhú životnosť. Okrem toho, Longus je známy aj svojou cenovo dostupnou ponukou. Snažia sa poskytovať vynikajúcu hodnotu za rozumnú cenu, čo robí ich produkty prístupnými pre široké spektrum cyklistov.

Zobraziť viac
MET

MET

Zatiaľ čo niektoré značky sa diverzifikujú, my sa špecializujeme na prilby, aby sme zaistili, že zakaždým ponúkame tie najlepšie produkty. MET ponúka jeden z najkomplexnejších radov na trhu na ochranu všetkých cyklistov bez ohľadu na disciplínu, vek alebo rozpočet. Produkty MET sú nielen navrhnuté tak, aby boli inovatívne a inšpirujúce pre našich zákazníkov, ale je dôležité, aby tiež spĺňali absolútne najvyššie štandardy kvality a bezpečnosti. Rovnako pristupujeme ku všetkým prvkom značky MET, nielen k samotnému produktu.

Zobraziť viac
MOST

MOST

MOST je značka komponentov patriaca pod talianske Pinarello. Preto je rovnako vysoké spracovanie a kvalita komponentov samozrejmosťou. Jedným z hlavných produktov značky MOST sú riadidlá. MOST ponúka rôzne typy riadidiel, vrátane cestných, MTB a triatlonových riadidiel. Sú vyrobené z kvalitných materiálov, ako napríklad karbónových vlákien, ktoré zaručujú pevnosť, ľahkosť a odolnosť. Sú navrhnuté s dôrazom na ergonómiu a pohodlie jazdca, aby poskytovali optimálnu kontrolu a manipuláciu s bicyklom. Vyberte si ultragrip omotávky, ochranné nálepky, riadidlá, košíky na fľašu alebo čistiace prípravky. S komponentmi značky MOST môžete dosiahnuť lepšiu kontrolu, pohodlie a výkonnosť na svojich bicykloch.

Zobraziť viac
Maplus

Maplus

Firma MAPLUS začala vyrábať lyžiarske vosky v roku 1997. Tomu predchádzali mnohoročné vedecké výskumy, ktoré pomohli k tomu, že sa zakrátko MAPLUS zaradil medzi významných svetový výrobcov. V roku 2009 došlo k zlúčeniu s talianskou firmou Brik. Maplus ponúka širokú škálu produktov pre údržbu a prípravu lyží. Sortiment zahŕňa rôzne typy voskov, od základných až po špeciálne vosky pre rôzne poveternostné podmienky a typy snehu. Okrem toho vyrábajú aj čistiace prostriedky, impregnačné prípravky a iné produkty na starostlivosť o lyže. Produkty sa vyznačujú dlhotrvajúcim účinkom a prispievajú k lepšiemu sklzu, kontrole a ovládaniu lyží alebo snowboardu. Značka Maplus spolupracuje s profesionálnymi športovcami a tímami, aby testovala a vylepšovala svoje produkty. Majú tiež certifikáty kvality a ekologickej udržateľnosti, čo svedčí o ich záväzku k ochrane životného prostredia.

Zobraziť viac
Marin

Marin

Firma Marin Bikes bola založená v roku 1986 a odvtedy sa stala uznávaným hráčom na trhu bicyklov. Marin ponúka širokú škálu bicyklov vrátane horských, cestných a mestských bicyklov. Ich sortiment zahŕňa modely pre začiatočníkov aj pokročilých jazdcov, čo umožňuje každému nájsť si ten správny bicykel podľa svojich potrieb. Ponúkajú rôzne modely pre horskú cyklistiku, vrátane trailových bicyklov, enduro, XC a downhill bicyklov. Marin sa tiež špecializuje na výrobu elektrických horských bicyklov (e-bikes), ktoré sú stále populárnejšie medzi cyklistami. Cestné bicykle Marin sú známe pre svoju odolnosť, ľahkosť a komfort. Marin tiež vyrába gravel bicykle, ktoré sú ideálne pre dobrodružné jazdy na zmesi asfaltu a nezpevnenej cesty. Mestské bicykle sú navrhnuté tak, aby boli pohodlné a praktické pre každodennú jazdu po meste. Ponúkajú pohodlné sedlo, praktické prídavné vybavenie ako blatníky a nosiče na batožinu.

Zobraziť viac
Mavic

Mavic

Mavic je francúzska značka špecializujúca sa na výrobu kvalitných cyklistických komponentov a príslušenstva. Mavic sa vyznačuje inovatívnymi technológiami a precíznym spracovaním, čím si získal veľké množstvo zákazníkov a rešpekt v cyklistickom svete. Mavic je známy svojimi kolesami, ktoré sa vyznačujú pevnou a ľahkou konštrukciou. Využívajú najmodernejšie materiály a technológie, vrátane hliníkových a karbónových ráfikov a kvalitných nábojov. Príslušenstvo od Mavicu je tiež veľmi obľúbené medzi cyklistami. V našej ponuke nájdeš cyklistické oblečenie a doplnky, ako sú cyklistické dresy, nohavice, rukavice, helmy a bidóny, ktoré sú navrhnuté s ohľadom na pohodlie, bezpečnosť a štýl.

Zobraziť viac
Merrell

Merrell

Americká outdoorová značka Merrell má svoje korene v 80. rokoch v štáte Utah. Jej zakladateľom je kovboj Randy Merrell, ktorý svojím ručne vyrábaným koženým topánkam navždy vtlačil kúsok atmosféry divokého západu. Outdoorová obuv Merrel naďalej vychádza z kovbojskej tradície, avšak rozhodne nezaspala dobu. Jedny z kľúčových vlastností topánok Merrell sú ich odolnosť proti vode a vlhkosti, dobrá podpora chodidla, odpruženie a stabilitu. Značka Merrell je známa svojim širokým sortimentom topánok, ktorý zahŕňa rôzne štýly, od ľahkých trailových topánok po robustné trekové topánky. Každý model je starostlivo navrhnutý s ohľadom na špecifické potreby outdoorových aktivít.

Zobraziť viac
Michelin

Michelin

Michelin je popredným výrobcom plášťov a duší pre bicykle. Plášte a duše od značky Michelin sú navrhnuté s dôrazom na kvalitu, výkon a bezpečnosť. Značka využíva svoje bohaté skúsenosti z automobilového priemyslu. Michelin sa pri výrobe plášťov a duší pre bicykle zameriava na vysokú odolnosť proti prebíjaniu, nízky valivý odpor a dobrú trakciu v rôznych terénoch a poveternostných podmienkach. Ich pneumatiky sú tiež vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zabezpečujú dlhú životnosť a odolnosť voči opotrebeniu. Bez ohľadu na to, či ste rekreačným cyklistom, vášnivým horským cyklistom alebo pretekárom, Michelin má v ponuke pneumatiky pre všetky typy bicyklov. Sú k dispozícii modely pre cestné bicykle, horské bicykle a mestské bicykle.

Zobraziť viac
Mizuno

Mizuno

S japonskou značkou Mizuno sa na trhu stretávame už viac ako sto rokov. Jej založenie sa datuje do roku 1906, kedy Rihachi Mizuno, spolu so svojím bratom, založil prvú Mizuno Store v Osake. Mizuno podporuje nielen športové aktivity tým, že ponúka lepšie športové potreby, ale tiež vyvíja produkty a služby, ktoré maximálne využívajú hodnotu športu a aktívne ju šíria v každodennom živote. Cez historické úspechy s vybavením pre golf, lyžovanie, či plávanie kotví Mizuno na popredných priečkach svetových výrobcov bežeckej obuvi a obúva napríklad aj tenistov, volejbalistov alebo futbalistov. Vyber si kvalitnú bežeckú obuv a oblečenie Mizuno.

Zobraziť viac
Motorex

Motorex

Špičkové mazadlá a čistidlá dodáva švajčiarsky výrobca Motorex. Mnohoročné skúsenosti a vysoký technologický štandard sa odrážajú vo výnimočnej kvalite výrobkov, ktoré sú navyše vo väčšine prípadov biologicky odbúrateľné a šetrné k životnému prostrediu. Motorex si zachováva švajčiarsku precíznosť a dôraz na detaily, čo zaisťuje, že ich produkty spĺňajú najvyššie štandardy kvality a ich mazivá a chemické produkty sú navrhnuté tak, aby poskytovali optimálnu ochranu, výkon a dlhú životnosť pre bicykle a ich súčasti.

Zobraziť viac
MycoMedica

MycoMedica

Vyskúšaj medicínske huby pre lepší život a pevné zdravie. MycoMedica vyrába kvalitné výživové doplnky s obsahom medicinálnych húb a bylín, ktoré sú neodmysliteľnou súčasťou tradičnej čínskej medicíny. Medzi produkty MycoMedica patria výživové doplnky hliva ustricová, cordyceps, reishi, sirupy a medy s obsahom medicinálnych húb. Vitamíny, minerály a kyseliny ktoré obsahujú sú dostupné v modernej forme tabliet, práškov a sirupov. Prípravky vyrába rodinná firma, huby sú ručne zbierané a podliehajú najvyššej kontrole kvality. Vyber si doplnky výživy MycoMedica a podpor svoje zdravie prírodnou cestou.

Zobraziť viac
NamedSport

NamedSport

NamedSport je výsledkom vášne pre šport, s cieľom zlepšiť povedomie u športovcoch o športovej výžive. História NamedSport sa začala písať v roku 2014, keď nadviazali spoluprácu s Named Srl, poprednou spoločnosťou v oblasti naturálnej medicíny v Taliansku. Ich cieľom je vyrábať produkty pre športovcov s použitím najlepších surovín a formulácií. Od roku 2016 je NamedSport oficiálnym sponzorom Giro d'Italia a zároveň sponzorom veľkých talianskych klasík: Strade Bianche, Tirreno Adriatico, Milano Sanremo, Milano Torino, Gran Piemonte a Giro di Lombardia

Zobraziť viac
Neon

Neon

Talianska značka Neon je známa najmä vďaka svojej ponuke pestrofarebných doplnkov na šport vrátane štýlových slnečných okuliarov. Ponúka však oveľa viac ako iba moderné dizajny a lákavé farby. Vďaka svojej snahe odlíšiť sa, neustále prichádza s inováciami a zameriava sa na to, čo športovci skutočne potrebujú a ocenia. Pri výrobe kvalitných slnečných okuliarov používa pokročilé technológie a materiály, ktoré zaručujú ochranu pred škodlivým slnečným žiarením, ostrým svetlom a nežiaducimi odleskami. Svojim jedinečným dizajnom a vysokou kvalitou si získala priazeň cyklistov a outdoorových nadšencov po celom svete. Či už hľadáš dizajnové dámske, pánske alebo detské športové okuliare vysokej kvality, v ponuke Neon si určite vyberieš.

Zobraziť viac
OGSO

OGSO

OGSO Mountain Essentials sú určené pre naozaj extrémne podmienky! Cieľom OGSO je stať sa všestrannou horolezeckou značkou lyží, ktorá bude fungovať na všetkých úrovniach: vynikajúci lyžiar, lyžiarsky inštruktor, horský vodca alebo začínajúci freerider. OGSO je celkom nová lyžiarska značka, ktorú v roku 2015 založil Tom Seindensticker - horolezec a skialpinista, ktorý prekonal už takmer 8 000 metrov vrcholov po celom svete. Jeho cieľom bolo vyrobiť lyže, ktoré chcel využívať, či už na turné alebo na horolezectve. S ohľadom na bohaté horolezecké skúsenosti zakladateľa, OGSO kladie dôraz na kvalitu materiálov a konštrukciu lyží. Ich produkty sú navrhnuté tak, aby poskytovali vynikajúcu ovládateľnosť, stabilitu a odolnosť. OGSO si zakladá na technickej precíznosti a detailoch, aby zabezpečila optimálny výkon lyží vo všetkých podmienkach.

Zobraziť viac
OSPREY

OSPREY

Značka Osprey vznikla v Kalifornii v roku 1974 s túžbou a odhodlaním navrhovať a vyrábať inovatívne batohy v najvyššej kvalite. Batohy a ľadvinky Osprey dnes pokračujú v tomto priekopníckom duchu a využívajú sa po celom svete. Batohy sú vyrobené z vysokokvalitných materiálov, ktoré zabezpečujú odolnosť voči náročným podmienkam a dlhú životnosť. Okrem toho, batohy majú ergonomický tvar a pohodlné polstrovanie, čo zaručuje optimálnu stabilitu a komfort počas celodenných výprav. Osprey ponúka širokú paletu batohov pre rôzne aktivity, vrátane turistiky, trekingu, horskej cyklistiky a cestovania. S rôznymi veľkosťami a funkčnými prvkami si každý nájde ten správny batoh podľa svojich potrieb. Batohy Osprey disponujú inteligentnými úložnými priestormi, pútavým dizajnom a praktickými detailmi, ako sú vodeodolné vrecká či systémy na hydratáciu. Vyber si kvalitný batoh na turistiku alebo cyklistiku z našej ponuky.

Zobraziť viac
Oakley

Oakley

Americká značka Oakley bola založená v roku 1975 Jimom Jannardom, ktorý chcel, aby jeho produkty vyzerali a aj fungovali lepšie, ako čokoľvek iné na trhu. Oakley vyrába vysoko výkonné slnečné okuliare, kontaktné šošovky, rámy, dioptrické okuliare, oblečenie, obuv a rôzne iné športové doplnky. Desaťročie vývoja a inovácií priniesli nové technológie, na ktoré má Oakley priznaných viac ako 540 patentov po celom svete. Nositeľom tejto značky je americké vojsko, viaceré osobnosti športu napríklad Fernando Alonso, či Lance Amstrong, ale obľúbi si ju každý, kto hľadá okuliare, na ktoré sa môže spoľahnúť aj pri najťažších fyzických výkonoch.

Zobraziť viac
OneWay

OneWay

ONE WAY Sport je športová značka založená v roku 2004, so sídlom vo Vantaa vo Fínsku. Produktová ponuka obsahuje vysoko kvalitné vybavenie pre beh, cyklistiku a bežecké lyžovanie, ako sú karbónové bežecké lyže, bežecké topánky, karbónové palice na bežkovanie, oblečenie na bežky a iné. Vyberte si napríklad softshellové bundy, vaky na lyže alebo horskú obuv. Všetky produkty sú vyvinuté špeciálne pre potreby športovcov. Vyberte si kvalitné materiály a užite si šport naplno. Nové technológie robia z oblečenia OneWay Sport kvalitného spoločníka do každého počasia. Medzi športovým oblečením nájdete širokú ponuku dizajnov, vlastností, farieb a strihov.

Zobraziť viac
POC

POC

Švédska značka POC ponúka od roku 2005 ochranné doplnky pre cyklistov a lyžiarov, čím sa snaží znížiť následky nehôd športovcov. Koncepty, technológie a materiály sú vyvinuté v spolupráci s POC Lab, vedeckým fórom, ktoré tvoria poprední svetoví odborníci na športovú medicínu, vedci zaoberajúci sa mozgom a špecialisti na poranenia miechy. Prilby od značky POC používajú technológie a materiály, ako napríklad in-mold konštrukciu, EPS vrstvy a MIPS (Multi-directional Impact Protection System), ktoré zvyšujú absorpciu nárazov a minimalizujú riziko zranení hlavy. Okrem toho, prilby POC majú aj dobre vyvinuté ventilačné systémy, ktoré zabezpečujú optimálnu cirkuláciu vzduchu a pohodlie počas aktivity. Vyber si kvalitné doplnky na lyžovanie alebo cyklistiku vrátane okuliarov od švédskej značky POC. V ponuke tejto značky nájdeš aj cyklo oblečenie a dresy.

Zobraziť viac
PRO

PRO

PRO je svetovou značkou cyklistických komponentov, ktorá sa vyznačuje vysokou kvalitou, spoľahlivosťou a inováciami. Svojou dlhoročnou prítomnosťou na trhu si získala dôveru profesionálnych cyklistov aj vášnivých nadšencov. PRO sa zameriava na vývoj a výrobu širokého spektra komponentov pre cestný, horský a gravelový bicykel. Ich sortiment zahŕňa riadidlá, predstavce, sedlovky, vidlice, kolesá, pedále, sedlá, rukoväte, karbónové komponenty a ďalšie doplnky. Všetky tieto produkty sú navrhnuté s dôrazom na pevnosť, nízku hmotnosť a optimálny prenos energie, čo pomáha cyklistom dosahovať maximálny výkon. PRO si udržuje blízky vzťah s profesionálnymi tímami a jazdcami, čo im umožňuje získavať cenné spätné väzby a skúsenosti. Tieto informácie sa potom premietajú do vylepšení a optimalizácie ich produktov.

Zobraziť viac
Panaracer

Panaracer

Spoločnosť Panaracer bola založená v Japonsku v roku 1952. Značka vyrába plášte na bicykle vrátane horských bicyklov, cestných bicyklov a gravelových bicyklov. Panaracer vyvíja všetky svoje plášte v Japonsku a viac ako 90 % plášťov vyrába vo vlastnej japonskej továrni. Roky skúseností v kombinácii s jemným japonským remeselným spracovaním zaručujú, že Panaracer pokračuje vo výrobe tých najlepších plášťov. Expertní inžinieri neustále skúmajú zmesi, vzory dezénu a technológiu plášťa, aby zaručili, že Panaracer bude aj naďalej jednotka na trhu v oblasti inovácií. Misia spoločnosti Panaracer je poskytovať kvalitné plášte na bicykle, ktoré prinášajú istotu, spoľahlivosť a nadšenie pre vašu jazdu. Panaracer sú váš životný cyklistický partner.

Zobraziť viac
Peltonen

Peltonen

Bežky ručne vyrobené vo Fínsku, s know-how a kvalitou zaručenou značkou PELTONEN sú presne tou pravou voľbou pre najnáročnejších lyžiarov, ktorí žiadajú najmodernejšie a najlepšie vybavenie na trhu. S pôvodmi siaha až do roku 1945, Peltonen je známy svojou dlhoročnou tradíciou, kvalitou a inováciami v oblasti lyžiarskeho vybavenia. Fínska značka bežiek Peltonen sa špecializuje a vyrába len bežky, čo samo o sebe zaručuje špičkové know-how a najmodernejšie technické riešenia. Bežky Peltonen sa často využívajú na medzinárodných súťažiach a majú skvelé hodnotenie medzi rekreačnými aj profesionálnymi lyžiarmi. Vyberte si profesionálne bežky s dizajnom, ktorý nikto neprehliadne.

Zobraziť viac
Pinarello

Pinarello

Cyklistické rámy Pinarello sú stále obľúbenou voľbou medzi amatérskymi jazdcami, ako aj v profi pelotóne. Na základe histórie značky Pinarello si môžete byť istí, že Pinarello rámy vyhrajú v budúcnosti ešte veľa veľkých cyklistických pretekov. Talianska značka s dlhoročnou tradíciou ponúka tie najlepšie cyklistické rámy na trhu pre profesionálnych cyklistov. Vo svete cyklistiky ide o jednu z najobľúbenejších značiek, ktorá vyrába bicykle a príslušenstvo vysokej kvality. Okrem toho Pinarello ponúka dámske a pánske cyklistické oblečenie a doplnky, v ktorých sa budete počas jazdy cítiť výborne za každých okolností. Na rámy Pinarello sa môžete vždy spoľahnúť.

Zobraziť viac
Pirelli

Pirelli

Spoločnosť Pirelli bola založená v Miláne v roku 1872 a dnes je globálnou značkou známou svojou špičkovou technológiou a vášňou pre inovácie, ktorá vo veľkej miere vychádza z jej talianskych koreňov. Okrem automobilov a motocyklov sa spoločnosť zaoberá budúcimi potrebami mobility a návratom do stále úspešnejšieho sveta cyklistiky. Pirelli ponúka plášte pre cestné, horské a gravel bicykle, pričom každý typ plášťov je optimalizovaný pre daný štýl jazdy. Plášte sú navrhnuté s dôrazom na výkon, odolnosť voči prepichnutiu a dobrú trakciu na rôznych povrchoch. Pirelli tiež spolupracuje s renomovanými cyklistickými tímami, čo im umožňuje získavať cenné spätné väzby a neustále zlepšovať svoje produkty. Ich pneumatiky sú často používané na prestížnych cyklistických pretekoch, ako napríklad Tour de France. Vyber si kvalitné cestné alebo cyklokrosové plášte rôzneho druhu.

Zobraziť viac
PowerBar

PowerBar

PowerBar je najznámejší a najinovatívnejší americký výrobca energetických tyčiniek a doplnkov výživy pre vytrvalostných športovcov. Už viac ako 25 rokov vyvíja výrobky, ktoré sú vyrábané na základe najnovších vedeckých poznatkov a následne sú testované profesionálnymi športovcami. Považuje sa za jedného z lídrov v oblasti športovej výživy. Všetky doplnky stravy, energetické tyčinky a nápoje PowerBar boli formulované špeciálne pre potreby športovcov. Dodajú ti dostatok energie na cyklistiku či beh a pomôžu s regeneráciou. Produkty PowerBar sú jedným z najobľúbenejších výberov pre tých, ktorí sa zaoberajú aktívnym životným štýlom a športom.

Zobraziť viac
Ravemen Lights

Ravemen Lights

Osvetlenie bicykla od značky Ravemen osvetlí cestu a zlepší aj tvoju viditeľnosť. Ravemen sa zameriava na výrobu vysoko kvalitných, spoľahlivých a odolných svetiel na bicykel pre všetkých cyklistov. Ravemen Lights často využívajú pokročilé LED technológie, ktoré poskytujú silné a jasné svetlo. Mnoho ich modelov má rôzne režimy svietenia, vrátane vysokého výkonu, nízkeho výkonu a blikajúceho režimu, aby sa prispôsobili rôznym situáciám na ceste. Niektoré svetlá majú aj senzory jasu, ktoré automaticky prispôsobujú intenzitu svetla podľa okolitého osvetlenia. V Ravemen sa riadia tým, že vysoko výkonné svetlá na bicykli by nemali oslňovať ostatných účastníkov cestnej premávky, preto vyvinuli technológiu HiLo Beam, ktorá simuluje svetlo vrhané svetlometmi automobilov. Vyber si kvalitné a jedinečné osvetlenie na bicykel Ravemen Light a buď na cestách stále v bezpečí.

Zobraziť viac
Rex

Rex

Rex je fínska značka, ktorá vyrába vosky, príslušenstvo na voskovanie ako škrabky, kefy, korky, prípravky na starostlivosť o lyže, lyžiarske palice, rukavice, ruksaky a doplnky na lyžovanie. Vývoj lyžiarskych voskov neustále napreduje. Prispôsobuje sa aktuálnym trendom v zjazdovom, bežeckom lyžovaní a v snowboardingu. Spoľahnite sa na tie najkvalitnejšie vosky na lyže pre pohodlie pri lyžovaní a pre lepší výkon. V našej ponuke nájdete stúpacie vosky na lyže, fluórové prášky, fluórové vosky aj čističe na stúpacie pásky. Vyberte si kvalitnú starostlivosť o svoje lyže a príslušenstvo. Profesionálna formulácia prípravkov splní aj tie najnáročnejšie požiadavky lyžiarov.

Zobraziť viac
Robert Axle Project

Robert Axle Project

Poslaním americkej značky Robert Axle Project je poskytovať produkty najvyššej kvality, ktoré umožňujú rodinám, dobrodruhom, cestujúcim ale aj rekreantom vychutnať si jazdu na bicykli. Veria, že bicykel nie je len dvojkolesové vozidlo, ale aj nástroj pre vás a vašu rodinu, aby ste pomocou neho mohli preskúmať svoje okolie, krajinu alebo celý svet. Vedia, že ich produkt musí byť odolný a bezpečný, preto ich výrobky spĺňajú vysoké štandardy a spracovávajú sa pomocou tých najlepších materiálov a procesov. Značka sa špecializuje na výrobu osí pre rôzne typy bicyklov, vrátane horských bicyklov, cestných bicyklov a gravel bicyklov. Ich osi sú tiež jednoduché na inštaláciu a údržbu, čo z nich robí obľúbenú voľbu medzi cyklistami, mechanikmi a výrobcami bicyklov.

Zobraziť viac
Rottefella

Rottefella

Rottefella je renomovaná značka, ktorá sa špecializuje na výrobu kvalitného lyžiarskeho vybavenia. Značka Rottefella, založená v roku 1927 v Nórsku je dlhoročným lídrom vo svojom odvetví a jej produkty sú vysoko cenené medzi profesionálnymi aj rekreačnými lyžiarmi. Najznámejším produktom značky Rottefella sú viazačky, navrhnuté s dôrazom na stabilitu, spoľahlivosť a pohodlie pre lyžiarov. Sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré poskytujú optimálnu prenos síl medzi lyžami a lyžiarkami. Nové produkty sú vyvíjané 3D počítačovou technológiou, čo umožňuje presnejšiu a rýchlejšiu výrobu konštrukcie prototypov. Vďaka spolupráci s profesionálnymi športovcami je dosiahnutá konečná kvalita výrobkov. Vysoká kvalita, kreatívny design a najnovšie technológie robia z Nórskej značky Rottefelly svetovú jednotku v oblasti lyžiarskeho vybavenia.

Zobraziť viac
SP Connect

SP Connect

Rakúsky majiteľ a výkonný riaditeľ Thomas Krenn založil v roku 1988 v nemeckom Birgel prvú spoločnosť na výrobu vlastných snowboardových viazaní. Takmer o tridsať rokov neskôr je SP Bindings stále na trhu a naďalej sa teší veľkej obľube. Od roku 2002 sa produkty vyrábajú v novom závode v Číne a odtiaľ sa posielajú distribútorom do 70 krajín na 5 kontinentoch. Po rozsiahlom výskume a vývoji bol v roku 2016 uvedený na trh SP CONNECT, najuniverzálnejší systém uchytenia smartfónu na svete. Základom produktového radu je Phone Case, ochranné a multifunkčné puzdro s integrovaným upevňovacím mechanizmom. Okrem toho firma SP Connect ponúka množstvo držiakov, puzdier, elektroniky, palíc a gripov, náhradných dielov a rôznych iných komponentov.

Zobraziť viac
SRAM

SRAM

Spoločnosť Sram prišla v roku 1987 na trh s jedným jediným produktom. Svetu ukázala radenie Grip Shift. V roku 1991 bola táto technológia prispôsobená pre horské bicykle a Sram rýchlo rástol. Dnes je firma sídliaca v Spojených štátoch plná ľudí, ktorí pracujú s rovnakou vášňou pre cyklistiku a prinášajú kvalitné cyklistické kolesá a komponenty na všetky typy bicyklov do celého sveta. SRAM je obľúbenou značkou medzi profesionálnymi cyklistami aj nadšenými amatérmi. Ich komponenty sú využívané na vrcholových pretekoch a sú odporúčané pre ich vysokú kvalitu a výkonnosť. V našej ponuke nájdeš rôzne cyklistické komponenty na bicykel od tejto poprednej globálnej značky.

Zobraziť viac
Salomon

Salomon

Francúzska značka Salomon sa špecializuje na outdoorové vybavenie a oblečenie. Zákazníkovi dokáže poskytnúť komplexné vybavenie pre pobyt v prírode (v lete aj v zimných mesiacoch). Salomon je známy svojimi vysoko inovatívnymi výrobkami, ktoré sú zamerané na výkon a pôžitok zo športu. Značka Salomon si získala dôveru mnohých športovcov a outdoorových nadšencov po celom svete. Jej produkty sú často využívané profesionálnymi športovcami aj rekreačnými športovcami v ich dobrodružných aktivitách a súťažiach. Salomon sa špecializuje na výrobu vybavenia a oblečenia pre rôzne aktivity vrátane behu, turistiky, lyžovania, snowboardingu, horolezectva a ďalších outdoorových športov. Sortiment zahŕňa širokú škálu produktov vrátane topánok, oblečenia, batohov, lyží, viazaní, okuliarov a príslušenstva.

Zobraziť viac
San Marco Bioaktive

San Marco Bioaktive

Selle San Marco Bioactive sedlá sú určené pre ľudí, ktorých je pohodlie hlavnou prioritou. Objav kvalitné sedlá pre vášnivých cyklistov, milovníkov horských výletov ale aj pre ľudí, ktorí si užívajú voľný čas na cestách. Táto talianska značka je zárukou kvality a pohodlia. Sedlá San Marco Bioaktive sú dostupné v mnohých štýloch a farebných vyhotoveniach. Sedlá na bicykel zahŕňajú aj úchytku, vďaka ktorej budeš môcť ľahko manipulovať s bicyklom. Pri výrobe týchto sedál boli použité moderné postupy a technológie pre maximum bezpečia a pohodlia pri jazde. Vyber si z ponuky v našom e-shope a vychutnajte si jazdu na bicykli za každých podmienok.

Zobraziť viac
Saucony

Saucony

Saucony je renomovaná značka športovej obuvi so zameraním predovšetkým na bežecké topánky. Založená bola v roku 1898 v Spojených štátoch a odvtedy sa stala jednou z popredných značiek vo svete bežeckého priemyslu. Saucony sa vyznačuje inovatívnym dizajnom a technológiami, ktoré pomáhajú bežcom dosahovať výkonnosť a pohodlie. Saucony je obľúbená značka medzi bežcami po celom svete vďaka svojej dlhej histórii, kvalite a technologickému inovovaniu. Značka spolupracuje s profesionálnymi bežcami a atlétmi, aby sa neustále zdokonaľovala a poskytovala výrobky, ktoré podporujú výkon a dosahovanie cieľov bežcov všetkých úrovní.

Zobraziť viac
Schwalbe

Schwalbe

Pneumatiky ovplyvňujú zážitok z jazdy ako žiadny iný komponent na bicykli, či už vlastníš cestný, MTB, gravel alebo iný bicykel. Výber pneumatiky určuje nielen to, ako dobre koleso priľne k zemi, ale ovplyvňuje aj to, ako ľahko a pohodlne sa bicykel odvaľuje. Spoločnosť Schwalbe sa zameriava na vývoj inovatívnych pneumatík a duší na všetky typy bicyklov. Keď Schwalbe v polovici deväťdesiatych rokov uviedol na trh prvé terénne pneumatiky, firma sa rýchlo stala známou ako najlepšia značka medzi horskými cyklistami. Dnes milióny MTB jazdcov na celom svete prisahajú na MTB plášte Schwalbe s ich príznačnými menami, ako sú Nobby Nic, Racing Ralph, Billy Bonkers, Dirty Dan, Magic Mary alebo Hans Dampf.

Zobraziť viac
Science in Sport

Science in Sport

Science in Sport je značka z Veľkej Británie patriaca medzi najužšiu svetovú špičku v oblasti športovej výživy. Spoločnosť bola založená v roku 1992 profesionálnym cyklistom Timom Lawsonom. Počas tejto doby úzko spolupracujú s poprednými výskumnými ústavmi, vedcami vrcholovými športovcami a takisto aj s cyklistickým tímom INEOS (predtým SKY). Podporujú športovcov, s ktorými zdieľajú rovnaké hodnoty a ktorí sú inšpiráciou pre ostatných. SiS dôveruje mnoho vrcholových športovcov a olympionikov zo širokého portfólia športových disciplín okolo sveta. Základom tejto dôvery je ich dôraz na prevenciu voči tomu, aby sa žiadna zakázaná látka nedostala do finálneho produktu. SiS je jediná značka na svete, ktorá drží certifikáty “Informed Sport Site Certification” aj “Sport Product Certification”. Pri výrobkoch SiS si môžete byť istí, že konzumujete to najlepšie, čo veda v kombinácii so športom môže ponúknuť!

Zobraziť viac
Selle San Marco

Selle San Marco

Legendárne pretekárske cyklistické sedlá od talianskeho výrobcu. Štýl Selle San Marco je od roku 1935 synonymom skúseností a veľkého úspechu. Každé sedlo vyjadruje hlbokú remeselnícku tradíciu a veľkú starostlivosť o každý detail a vlastnosti, vďaka ktorým sa značka stala symbolom Made in Italy. Vyber si z našej širokej ponuky, napríklad dámske sedlá na bicykel, klasické sedlá pre mestské aj cestné bicykle alebo špeciálne prispôsobené pretekárske sedlá najvyššej kvality. Sedlá Selle San Marco zaručia pohodlie počas každej jazdy. Dostupné sú v mnohých štýloch a farebných vyhotoveniach. Profesionálne talianske cyklistické sedlá tejto značky splnia aj tie najnáročnejšie potreby každého cyklistu.

Zobraziť viac
Shimano

Shimano

História spoločnosti Shimano začala v roku 1921, keď jej zakladateľ Shozaburo Shimano otvoril malú železiareň v Sakai v Osake. Od počiatku, keď zakladateľ začal vyrábať komponenty pre bicykle, spoločnosť Shimano neustále hľadala a vyvíjala rôzne inovatívne technológie a zároveň rozširovala svoj trh po celom svete. Ponúkala komponenty pre bicykle, rybárske potreby a veslárske vybavenie. Spoločnosť Shimano dnes dodáva vysokokvalitné a vysokovýkonné komponenty pre rôzne typy bicyklov aj cyklistov, od špičkových pretekárov až po každodenných rekreačných jazdcov a tiež cyklistické tretry v rôznych dizajnoch.

Zobraziť viac
Solda

Solda

Vosky Solda majú svoje korene v histórii zimných športov a ešte predtým, ako sa stali priemyselným výrobkom, sú výsledkom veľkej športovej vášne pre zimné športy, ktorú majú radi a praktizujú. Kombinácia športovej vášne a technologických inovácií umožňuje spoločnosti SOLDA 'uvádzať na trh špičkové vosky, ktoré sa z roka na rok neustále zdokonaľujú, ako to dobre vedia všetci športovci, ktorí ich používajú na celom svete, namiesto tých, ktorí sú oficiálne sponzorovaní. Spoločnosť je hrdá na to, že môže vyhlásiť, že všetky vosky Solda sú vyrábané z materiálov, parafínov a fluorov neobsahujúcich PFOA a PFOS, látky skupiny PFSA, ktoré sú považované za zdraviu škodlivé.

Zobraziť viac
Sportful

Sportful

Sportful je značkový výrobca oblečenie pre cyklistov. Sortiment značky je zameraný na outdoorové športy ako cyklistika, bežecké lyžovanie a turistika. Už od roku 1972 sa Sportful usiluje svojimi modelmi o to, aby boli športovci rýchlejší, ľahší a lepšie chránení. Každému úspechu predchádza dlhý proces, víťazstvo je iba špičkou ľadovca. O to viac si Sportful cení každé víťazstvo tímu či jednotlivca, s ktorým spolupracuje. To značku poháňa vpred a motivuje vyrábať športové oblečenie na najvyššej úrovni. V súčasnosti je najväčšou tvárou Sportfulu Peter Sagan, ktorý bicykluje za tím TotalEnergies. Vyber si kvalitné cyklistické oblečenie a doplnky Sportful vyrobené v EÚ, ktoré nosia svetové cyklo pro tímy.

Zobraziť viac
Sram Quarq

Sram Quarq

V spoločnosti Quarq vieme, že tvrdo pracujete, jazdíte za každých podmienok a na všetkých terénoch. Vieme, že úspech pre vás znamená prekonať svoj vlastný rekord, zlepšiť si svoj čas a dosiahnuť svoje osobné ciele. Vyrábame inovatívne a presné technológie, aby sme zjednodušili každú jazdu, aby ste sa mohli stať sebavedomejším a inšpirovanejším jazdcom. Quarq vyrastal z potreby merača výkonu, ktorý by bol presný a cenovo dostupný. Spoločnosť Quarq dnes navrhuje a vyrába produkty pre dáta a digitálne technológie pre cyklistov v každej disciplíne a na všetkých úrovniach odbornosti.

Zobraziť viac
Stages

Stages

Spoločnosť Stages Cycling bola uvedená na trh v roku 2012 a je najväčším výrobcom meračov výkonu na svete vrátane vnútorných a vonkajších meračov výkonu. Stages Cycling podporuje ambicióznych cyklistov v interiéroch aj exteriéroch. Stages Cycling ponúka jazdcom všetkých cyklistických disciplín a úrovne kondície základné tréningové nástroje pre presný tréning založený na sile. Bez ohľadu na to, či sa venujete triatlonu, horskému bicyklu, cestnému bicyklu alebo enduru - merače výkonu Stages a Stages Dash sú jedným z najkompatibilnejších tréningových nástrojov na trhu.

Zobraziť viac
Stance

Stance

Stance je značka zrodená z túžby a nevyhnutnosti. Kalifornská značka svoje rebelstvo začala už v roku 2010, keď začala vyrábať ponožky, ktoré boli jedinečné, odvážne a kreatívne. Cieľom amerického výrobcu bolo zbúrať staré mýty o tom, že ponožky sú len obyčajnou nevyhnutnosťou a dokázať všetkým, že nimi môžeš vyjadriť svoju vlastnú osobnosť prostredníctvom výnimočných dizajnov a nezvyčajne vysokého komfortu. Ponožky Stance sa dnes predávajú vo viac ako 40 krajinách po celej zemi. Stance tiež spolupracuje s viacerými športovými a kultúrnymi ikonami, vrátane profesionálnych športovcov a umelcov, ktorí prispievajú k tvorbe limitovaných edícií ponožiek. Okrem ponožiek, Stance ponúka tiež športové oblečenie.

Zobraziť viac
Stan´s NoTubes

Stan´s NoTubes

Stan's NoTubes je popredná značka v oblasti bezdušových systémov pre bicykle. Založená na vízii zvýšenia výkonu, spoľahlivosti a jazdného komfortu, Stan's NoTubes prináša inovácie do sveta bicyklovania. Hlavným produktom sú bezdušové systémy, ktoré umožňujú jazdu bez duše a eliminujú problémy s defektmi. V roku 2001 Stan's NoTubes vyvinul metódu na nahradenie duší tekutým tmelom na okamžitú opravu defektov. Týmto spôsobom si cyklisti môžu vychutnať hladkú a bezstarostnú jazdu bez obáv o defekty. Stan's NoTubes tiež vyvíja vlastné rady ráfikov a kolies vyslovene navrhnutých pre bezdušové použitie. Jazdci a pretekári na celom svete sa spoliehajú na bezdušovú technológiu vyvinutú Stanom a ich tmel bol ocenený ako jedna z najdôležitejších inovácií v histórii cyklistiky.

Zobraziť viac
Stoneham

Stoneham

Švédsky výrobca spodnej bielizne, štýlového oblečenia a doplnkov pre lyžiarov - to je STONEHAM. Všetko sa začalo v decembri 2009. Dvaja členovia švédskeho reprezentačného tímu v klasickom lyžovaní počuli partiu svojich kamarátov, ako sa sťažujú na nedostatok inovatívného lyžiarskeho oblečenia a vybudovali svetovo úspešnú značku. Značka Stoneham je obľúbená medzi lyžiarmi a snoubordistami z celého sveta. Jej produkty sa vyznačujú spoľahlivosťou, funkčnosťou a atraktívnym dizajnom. Bez ohľadu na to, či ste rekreačný športovec alebo profesionál, Stoneham vám poskytne vybavenie, ktoré vám umožní vychutnať si zimné športy na maximum. Vyberte si kvalitné bundy, čiapky či nohavice.

Zobraziť viac
Supacaz

Supacaz

Anthony Sinyard, ktorý vyrastal v Kalifornii miloval surfovanie a snowboard. Vždy bol zmätený, prečo je cyklistické oblečenie a doplnky tak nudné. Chýbali mu na trhu cyklistické komponenty ktoré by pripomínali surferský trend plný farieb a extravagantnosti. Preto sa rozhodol založiť si vlastnú značku s názvom Supacaz. Ich misiou od prvého dňa bolo dodávať najsexi a najtechnickejšie cyklistické produkty, aké boli kedy vyrobené. Dnes ponúkajú dizajnové omotávky, gripy, držiaky na fľaše, rukavice, sedlá a rôzne príslušenstvo v žiarivých farbách.

Zobraziť viac
TACX

TACX

Holandské firma Tacx s viac ako 60 rokmi skúseností v odvetví sa zameriava na výrobu a vývoj cyklotrenažérov. Ich cyklistické trenažéry sú navrhnuté tak, aby poskytovali autentický pocit jazdy na bicykli aj v interiéri. S vysoko kvalitnou odolnou konštrukciou, realistickým odporom a technologickými funkciami, ako je simulácia terénu či možnosť virtuálnych pretekov, TACX je ideálnym nástrojom pre efektívny a zábavný tréning. Okrem vysoko kvalitných a funkčných trenažérov na bicykel vyrába a ponúka príslušenstvo k trenažérom, držiaky na fľaše cyklistické fľaše na vodu a iné servisné pomôcky. TACX je obľúbeným výrobcom nielen medzi profesionálnymi cyklistami, ale aj medzi amatérskymi cyklistami a cyklistickými nadšencami vďaka svojmu vynikajúcemu spracovaniu a ľahkej použiteľnosti.

Zobraziť viac
Teekanne

Teekanne

Čaje značky Teekanne predstavujú jedinečný pôžitok, ktorý je pre nich na prvom mieste. Čaje sú starostlivo vyberané expertmi a suroviny zbierajú po plantážach po celom svete. Spoločnosť Teekanne má striktné požiadavky v procese spracovania. Väčšinu surovín získava z kontrolovaného hospodárstva od svojich pestovateľov, čím zaručuje trvale vysokú kvalitu čajov. Čaje sú zložené z rôznych druhov ovocia, bylín a celého spektra čiernych a zelených čajov. Čaje Teekanne podporujú zdravú výživu, pohodu a predstavujú dennú dávku tekutín.

Zobraziť viac
Thule

Thule

V roku 1942, v najhlbšom lese Småland vo Švédsku, založil Thule Erik Thulin, skutočný milovník prírody firmu Thule, ktorá sa zameriava na vývoj kvalitných produktov, ktoré ti pomôžu odniesť vybavenie na výlety, turistiku alebo cyklistiku kamkoľvek, kam potrebuješ. Firma vyrába inteligentné, štýlové a kvalitné produkty, ktoré sú šetrné k životnému prostrediu. Od svojho založenia sa Thule zameriava na vytváranie produktov, ktoré uľahčujú a zlepšujú spôsob, ako ľudia cestujú, športujú a žijú svoj aktívny životný štýl. Vyber si vysokokvalitné a bezpečné stojany, nosiče, kočíky, prívesy na bicykle, detské sedačky alebo športové batohy od švédskej spoločnosti Thule.

Zobraziť viac
Trivio

Trivio

Spoločnosť Trivio vznikla v roku 2007 a špecializuje sa na cyklistické doplnky a príslušenstvo. Sídli v Belgicku, ktoré je známe svojou bohatou cyklistickou kultúrou a tradíciou. Od svojho založenia sa Trivio snaží prinášať inovatívne produkty, ktoré zlepšujú pohodlie, bezpečnosť a výkon cyklistov. Dnes sa široký sortiment produktov skladá z komponentov na cestné bicykle, horské bicykle, profesionálne pretekárske bicykle, e-bicykle aj trekingové bicykle. Ich portfólio zahŕňa komponenty ako riadidlá, predstavce, držiaky bidónov, náradie a mnoho ďalších. Heslom Trivio je riadiť sa srdcom a všetko robiť s potešením. Vysoká kvalita produktov zaručí, že sa na komponenty od Trivio môžeš spoľahnúť pri každej jazde.

Zobraziť viac
Tufo

Tufo

Základnou filozofiou spoločnosti je špecializácia na vývoj a výrobu plášťov - najlepšia voľba pre cyklistický šport. Spoločnosť TUFO bola založená v roku 1991 na základe viac ako 25 rokov skúseností v gumárenskom priemysle od pána Miloslava Klabala - zakladateľa a vodcu spoločnosti v jednej osobe. Spoločnosť TUFO od samého začiatku spolupracovala s mnohými majstrami sveta a elitnými pretekármi zo všetkých cyklistických disciplín. Táto spolupráca výrazne uľahčuje prechod teoretických poznatkov z vývoja a výskumu nových produktov. V dnešnej dobe sa výrobky TUFO vyrábajú podľa najvyšších štandardov zodpovedajúcich najprísnejším kritériám v pretekoch o pódiové umiestnenie.

Zobraziť viac
Twinings

Twinings

Anglická značka čajov Twinings už viac ako 300 rokov mieša vysoko kvalitné čaje z najlepších surovín. Značka Twinings sa stala prvým dodávateľom čaju, ktorý získal kráľovský dekrét od kráľovnej Viktórie v roku 1837 vďaka inováciám a vysokej kvalite. Kvalita je pre nich dôležitá dodnes. Majú viac ako 600 čajových zmesí, spotrebiteľom ponúkajú len to najlepšie a snažia sa získavať čaj etickými spôsobmi. Známy sú pre vytváranie žiarivých a aromatických zmesí, ktoré milujú všetci, od Earl Grey, Chai Lattes až po nespočetné množstvo ovocných zmesí.

Zobraziť viac
Udog

Udog

UDOG je skratkou pre Underdog, športový výraz, ktorý označuje súťažiaceho, od ktorého sa neočakáva víťazstvo, no napriek tomu si získa priazeň fanúšikov. Underdog chce dokázať, že so snahou uspieť a tvrdou prácou nás môže ktokoľvek prekvapiť a vyhrať. Každý môže dosiahnuť svoje ciele. V cyklistike aj v živote. Všetci sme Underdogs, UDOG je pre nás všetkých. Cyklistické tretry UDOG sa zrodili z lásky k cyklistike v talianskom regióne Veneto (Benátsko), ktorý je známy dlhoročnou a pôsobivou cyklistickou kultúrou, a zároveň svojou posadnutosťou módou a štýlom. Za značkou UDOG stojí skupina vášnivých cyklistov, ktorí si dali za cieľ jediné - vyrábať tie najlepšie cyklistické topánky v zmysle výkonu i štýlu. Spoločnosť založil v roku 2021 Alberto Fonte, celoživotný cyklista a predtým manažér značky v fi’zi:k a riaditeľ predaja a marketingu v Pinarello a Kask.

Zobraziť viac
Uvex

Uvex

Značku Uvex predstavil v polovici päťdesiatych rokov Rainer Winter. Najprv začali vyrábať slnečné okuliare ale krátko na to sa z Uvexu vyvinula zastrešujúca značka pre všetky športové výrobky. Uvex ponúka cyklistické, lyžiarske a jazdecké prilby, cyklistické slnečné a lyžiarske okuliare ale aj rôzne pracovné oblečenie a doplnky. S dlhoročnou históriou a záväzkom pre bezpečnosť a inovácie si Uvex získal dôveru cyklistov, športovcov a pracovníkov v rôznych odvetviach. Okuliare Uvex sú navrhnuté s ohľadom na maximálnu ochranu a pohodlie. Najmodernejšie technológie a materiály, im zabezpečujú vysokú odolnosť voči odleskom a škodlivému slnečnému žiareniu. Uvex prilby sú známe svojou spoľahlivosťou a vysokou bezpečnosťou. Sú navrhnuté tak, aby poskytovali ochranu pred nárazmi a zraneniami hlavy pri rôznych športových aktivitách. Vyber si z našej ponuky kvalitných slnečných, lyžarských a cyklistických okuliarov a prilieb.

Zobraziť viac
Velotoze

Velotoze

Firmu Velotoze vytvorila skupina cyklistov v okrese Sonoma v Kalifornii. Chceli si užiť komfortnú jazdu na bicykli aj v daždi a zime. Preto navrhli návleky na cyklistické tretry, v ktorých zostanú nohy v suchu a teple. Okrem klasických návlekov na topánky vytvorili aj návleky na prilbu alebo návleky na prsty, cyklistické ponožky s aktívnou kompresiou a nepremokavé cyklistické rukavice. Ak budú tvoje nohy v suchu a teple, tvoja jazda na bicykli bude oveľa príjemnejšia a komfortnejšia. Velotoze je značka, ktorú si obľúbili profesionálni jazdci aj vášniví amatéri. Jej filozofia je jednoduchá - kombinovať funkčnosť s estetikou.

Zobraziť viac
Vision

Vision

Od svojho zrodu v meste Kona v 90-tych rokoch je Vision synonymom pre beznákladový útok proti vetru. V posledných rokoch sme videli inovatívne použitie uhlíkových vlákien a vytvorenie snových tvarov na zvýšenie výkonu. Vision je značka, ktorú treba poraziť, vedie cestu v časovkách a triatlone tým, že vytvára klzké a rýchle aero produkty so správnym prispôsobením, ktoré umožňujú jazdcom posúvať svoje limity v podmienkach pretekov. Vision neustále zdokonaľujte, testujte a inovujte v snahe o rýchlosť pomocou špičkových produktov v celom rade.

Zobraziť viac
Vitaful

Vitaful

Na jar roku 2020, po viac ako 4 rokoch výskumných, plánovacích a prípravných prác, sa Vitaful vydal na cestu s vegánskymi gumenými vitamínmi na podporu imunity, doplnenie vitamínov a krásu. Vitaful ponúka výrobky z kvalitných prírodných surovín, ktoré je potešením užívať, pretože sú skutočne chutné. Ponúka výrobky pre doplnenie kolagénu, podporu zdravého rastu vlasov ale aj vitamíny vo forme probiotík pre športovcov a ľudí, ktorí chcú žiť zdravšie a vyťažiť zo svojho zdravia maximum. Je dôležité dbať na vyváženú stravu a životný štýl, vitamínové doplnky od značky Vitaful sú tak vhodným spôsobom, ako podporiť celkové zdravie a dobrú výživu.

Zobraziť viac
Vittoria

Vittoria

Vittoria je popredná svetová značka výkonných pneumatík pre bicykle, známa svojimi jedinečnými zmesami so zvýšeným obsahom grafénu a pokrokovými plášťami z bavlny a nylonu. Od roku 1953 si spoločnosť Vittoria Industries Ltd. vybudovala v oblasti cyklistického priemyslu vysoko renomované partnerstvá a vytvorila jedinečný imidž značky. Dnešná spoločnosť Vittoria je popredným svetovým výrobcom pneumatík pre bicykle. Centrum výskumu a vývoja vyvíja najlepšie pretekárske pneumatiky na všetkých úrovniach, najmä jedinečné bavlnené pneumatiky série Corsa.

Zobraziť viac
Vredestein

Vredestein

Spoločnosť Vredestein je hrdá na to, že patrí medzi najstarších výrobcov pneumatík na svete s viac ako 100-ročnou históriou. Vredestein je veľká organizácia s dlhou históriou v oblasti výroby pneumatík pre bicykle. Holandská spoločnosť má rozsiahle výskumné zariadenie, kde všetky pneumatiky pre bicykle podliehajú rozsiahlemu testovaniu. Takto spoločnosť Vredestein poskytuje najpohodlnejšie pneumatiky odolné proti prepichnutiu s nízkym valivým odporom. Moderná technológia a klasický dizajn sú kľúčové vlastnosti pneumatík, ktoré spoločnosť Vredestein vyvinula pre rastúci trh.

Zobraziť viac
ZIPP

ZIPP

Objavte, ako vás Zipp môže zrýchliť bez ohľadu na to, aký typ jazdy jazdíte. Značka patriaca pod americký gigant SRAM, ktorá sa špecializuje na výrobu kompletných kolies, riadidiel, predstavcov a sedloviek. Jej história siaha do roku 1988, kedy začala s výrobou kompozitových diskových kolies, kde dodnes patrí medzi špičku. Spoločnosť Zipp vie, že vaše odhodlanie posúvať hranice sa rozširuje na miesta, ktoré jazdíte, a na udalosti, ktoré robíte. Zipp je známy pre svoje ikonické karbónové kolesá, ktoré sa vyznačujú nízkou hmotnosťou, vysokou tuhosťou a aerodynamickým tvarom. Ich kolesá sú špičkové a používané mnohými profesionálnymi cyklistami na najnáročnejších pretekoch vo svete. V našej ponuke nájdete tiež kolesá vhodné pre štrkové, klasické cestné alebo krosové cesty ako aj ďalšie cyklistické komponenty, ako sú riadítka, predstavce, náboje, plášte, duše a omotávky.

Zobraziť viac
Zone 3

Zone 3

V roku 2003, na začiatku svojej triatlonovej kariéry, založil James Lock značku triatlonového oblečenia a doplnkov Zone3. Podnik navrhuje a vyrába produkty svetovej kvality, ktoré stelesňujú oddanosť a lásku k športu, s ktorými bola firma založená. Triatlonové oblečenie a doplnky sú navrhnuté tak, aby maximalizovali tvoj výkon a mohol si sa na nich spoľahnúť v akejkoľvek situácii. Nezáleží na tom, či sa triatlonu venuješ na profesionálnej alebo rekreačnej úrovni. Všetky produkty sú vyrobené z najkvalitnejších materiálov s použitím pokročilých technológií a vďaka tomu sú odolné voči opotrebeniu a poskytujú dlhú životnosť.

Zobraziť viac
Zéfal

Zéfal

Zéfal je francúzska spoločnosť vyrábajúca cyklistické doplnky, ktorá svoje 130 ročné skúsenosti aplikuje do všetkých svojich produktov. Ako prvá značka na svete sa začala venovať cyklistickému príslušenstvu. Vyznačuje sa svojím dokonalým procesom návrhu a výroby produktov, ktorý je prevedený do dokonalosti. Sortiment zahŕňa širokú škálu príslušenstva vrátane pumpičiek, bidónov, blatníkov, stojanov, zrkadiel, držiakov na náradie a ďalších užitočných doplnkov. Zefal si udržuje silný vzťah s cyklistickou komunitou a profesionálnymi tímami. Sponzoruje viaceré tímy a preteky, čo im umožňuje testovať a zdokonaľovať svoje produkty v skutočných podmienkach. Táto spolupráca im poskytuje cenné spätné väzby, ktoré používajú pri vývoji nových produktov.

Zobraziť viac
Táto webstránka používa súbory cookies

Na prispôsobenie obsahu a reklám, poskytovanie funkcií sociálnych médií a analýzu návštevnosti používame súbory cookie. Informácie o tom, ako používate naše webové stránky, poskytujeme aj našim partnerom v oblasti sociálnych médií, inzercie a analýzy. Títo partneri môžu príslušné informácie skombinovať s ďalšími údajmi, ktoré ste im poskytli alebo ktoré od vás získali, keď ste používali ich služby.

Potrebné

Štatistiky

Marketing

Potrebné
Potrebné súbory cookie pomáhajú vytvárať použiteľné webové stránky tak, že umožňujú základné funkcie, ako je navigácia stránky a prístup k chráneným oblastiam webových stránok. Webové stránky nemôžu riadne fungovať bez týchto súborov cookies.
Štatistiky
Štatistické súbory cookies pomáhajú majiteľom webových stránok, aby pochopili, ako komunikovať s návštevníkmi webových stránok prostredníctvom zberu a hlásenia informácií anonymne.
Marketing
Marketingové súbory cookies sa používajú na sledovanie návštevníkov na webových stránkach. Zámerom je zobrazovať reklamy, ktoré sú relevantné a pútavé pre jednotlivých užívateľov, a tým cennejšie pre vydavateľov a inzerentov tretích strán.
Cookies sú malé textové súbory, ktoré môžu byť použité webovými stránkami, aby zefektívnili užívateľovu skúsenosť.

Zákon hovorí, že môžeme ukladať súbory cookie na vašom zariadení, ak sú nevyhnutné pre prevádzku týchto stránok. Pri všetkých ostatných typoch súborov cookie potrebujeme váš súhlas.

Táto stránka používa rôzne typy cookies. Niektoré cookies sú tu umiestnené službami tretích strán, ktoré sa objavujú na našich stránkach.

Svoj súhlas so Zásadami cookies môžete kedykoľvek zmeniť alebo odvolať na našej webovej stránke.

Získajte viac informácií o tom, kto sme, ako nás môžete kontaktovať a ako spracovávame osobné údaje v našich Zásadách ochrany osobných údajov.