Naše značky

Sportful

Sportful
Sportful je taliansky renomovaný výrobca športového oblečenia a doplnkov. Sortiment značky je zameraný na outdoorové športy ako cyklistika, bežecké lyžovanie a turistika. Značka Sportful spolupracovala s Petrom Saganom pri návrhu exkluzívnej kolekcie cyklistického oblečenia.

Alé Cycling

Alé cycling

Alé je talianska značka, ktorá sa vznikla po 30 rokoch vášne pre cyklistické oblečenie a vďaka nasadeniu pracovného tímu APG. Dnes sa považuje za jednu z najlepších značiek cyklistického oblečenia na svete.

PowerBar

Powerbar

PowerBar - najznámejší a najinovatívnejší americký výrobca energetických tyčiniek a doplnkov výživy pre vytrvalostných športovcov. Už viac ako 25 rokov vyvíja výrobky, ktoré sú vyrábané na základe najnovších vedeckých poznatkov a následne sú testované profesionálnymi športovcami.

MycoMedica

MycoMedica

MycoMedica je rodinná firma, ktorú sme založili v roku 2010. Zakladateľom bol Milan Schirlo, ktorý sa už 20 rokov zaoberá liečivými hubami a tradičnou čínskou medicínou: „Keď sme firmu zakladali, dali sme si za cieľ vyrábať kvalitné a poctivé produkty, ktoré budú ľuďom naozaj pomáhať."

CEP Sports

CEP Sports

CEP je Nemeckým výrobcom aktivačného kompresného športového oblečenia. CEP začala v roku 2007 výrobu high-tech kompresných ponožiek na základe lekárskych poznatkov svojej materskej spoločnosti, popredného svetového výrobcu lekárskej kompresie.

Close the Gap

Close the Gap

Close the Gap je holandská značka vyrábajúca cyklistické doplnky. Ich motto "Reinventing bike parts" odráža celý zmysel značky, ktorá sa snaží staré dobré veci urobiť znova a lepšie, aby vyhoveli potrebám športových cyklistov používajúcich moderné kolesá. Je to partia cyklistov, ktorí svoje produkty navrhujú a vyrábajú pre cyklistov.

Isaac Cycle

Isaac Cycle
Značka ISAAC je holandskou značkou sídliaca v jednej z najznámejších cyklistických oblastí: Limburg, v meste Geelen. Isaac bol založený v roku 2001 ako špecialista na technický vývoj karbónových vidlíc a komponentov.

Carpe DM

Carpe DM

Slovenská značka voľnočasového a športového oblečenia.  Carpe DM tvorí z módu z exkluzívnych materiálov, ktoré sa pre sériovú výrobu bežne nevyrábajú. Vďaka niekoľkostupňovej kontrole a precíznemu spracovaniu sa oblečenie nezoderie a vydrží skutočne dlho.

Inca Collagen

Inca Collagen
Inca Collagen je obľúbená značka kolagénu na Slovensku aj v Českej republike. Už od roku 2015 kedy prišiel na trh ako jeden z prvých hydrolyzovaných kolagénov na trhu, si svojím prístupom získal priazeň a dôveru zákazníkov. 

FFWD Fast Forward Wheels

FFWD


Filozofiou holandskej značky FFWD je vyrábať skutočne rýchla a odolná kolesá pre rôzne odvetvia od cestnej cyklistiky cez cyklokros až po MTB, ktoré budú svojim majiteľom poskytovať skutočný pôžitok z jazdy. V spoločnosti je kladený dôraz na skutočnú hodnotu materiálov a servis zákazníkom.

Pinarello

Pinarello
Cyklistické rámy Pinarello sú stále obľúbenou voľbou medzi amatérskymi jazdcami, ako aj v profi pelotóne. Na základe histórie značky Pinarello si môžete byť istí, že Pinarello rámy vyhrajú v budúcnosti ešte veľa veľkých cyklistických pretekov.

Pirelli

Pirelli

Okrem automobilov a motocyklov spoločnosť rieši budúce potreby mobility v návrate do stále úspešnejšieho sveta cyklistiky vďaka novým radom pneumatík určených pre cestné pretekárske bicykle, PZero ™ Velo ™, CINTURATO ™ Velo a Scorpion ™ MTB a línia pneumatík Urban CYCL-e ™.

Alpina

Alpina
Alpina je Slovanský výrobca a vývojár obuvi s dlhou a inšpirujúcou tradíciou. Firma dôsledne skúma materiály a inovatívne technológie už od roku 1947. Je špecialista na bežeckú obuv, výrobu, predaj a distribúciu obuvi. 

BBB

BBB

Od prilieb, okuliarov, tašiek a súčastí až po rozsiahle dielenské vybavenie, Holandská spoločnosť BBB je zbláznená do bicyklov a veľmi si cení vytváranie užitočných a cenovo dostupných produktov pre vašu jazdu.

Briko

Briko
Briko je talianska značka, ktorá bola založená v Miláne v roku 1985 a vyrába odevy a doplnky pre cyklistiku a lyžovanie. Výrobky spoločnosti Briko sa pohybujú od okuliarov a prilieb pre cyklistov a lyžiarov až po spodnú bielizeň.

Briko Maplus

Briko Maplus

Značka Briko-Maplus Ski wax vznikla v roku 2009 uzatvorením spoločnej dohody medzi dvoma svetovými lídrami v oblasti lyžiarskych voskov a náradia na voskovanie. Briko-Maplus je popredný taliansky výrobca voskov, príslušenstva na voskovanie a kolieskových lyží. 

Campagnolo

Campagnolo


Campagnolo je taliansky výrobca komponentov pre bicykle so sídlom v talianskej Vicenze. Komponenty sú usporiadané do skupín a sú takmer úplnou zbierkou mechanických častí bicykla.

Cyklostar

Cyklostar

Cyklostar je profesionálny, vysoko účinný prostriedok na čistenie a údržbu bicyklov vyrábaný na Slovensku. Ľahko, rýchlo a pohodlne odstraňuje nečistoty, oleje a mastnotu z povrchu nielen závodných špeciálov, ale aj všetkých bežných typov bicyklov. Je vhodný na rámy, súčasti a prevodové ústrojenstvo.

Datatag

Datatag

Ako všetky najlepšie vynálezy a myšlienky tak aj koncept DATATAG je jednoduchý, ale pritom využíva najmodernejšie identifikačné technológie, ktoré trvale označia a ochránia váš majetok. Značenie DATATAG umožní polícii identifikovať vaše vozidlo, majetok a zároveň je praktický nemožné, aby zlodej značenie odstránil. DATATAG je dcérska spoločnosť Japonskej firmy Mitsui.

Diadora

Diadora

Diadora je lídrom športového trhu už viac než šesťdesiat rokov. Túto taliansku značku športového vybavenia charakterizuje jedinečný štýl a vysoká kvalita. Bola založená v roku 1948 v meste Caerano di San Marco v severotalianskej provincii Treviso a pôvodne sa zaoberala výrobou kvalitnej turistickej a pracovnej obuvi. 

FORMTHOTICS

FORMTHOTICS

Ortopedické vložky FORMTHOTICS sú stále vyrábané na Novom Zélande, ale nie už ručne, ako kedysi. V súčasnej dobe používa spoločnosť jedinečný proces a veľmi sofistikované výrobné zariadenia s cieľom zabezpečiť trvalo vysokú kvalitu. 

GlobuloNero

GlobuloNero

GlobuloNero je talianska značka, ktorá predstavila vlastný spôsob výroby kolieskových lyží, ktoré by dosahovali vysoký výkon. Dosiahla to prostredníctvom technického a technologického výskumu kompozitných materiálov a nových konštrukčných systémov. 

Hartjes

Hartjes
Hartjes je rakúska spoločnosť, ktorá vyrába vysoko kvalitné topánky na bežkovanie. Spoločnosť bola založená v roku 1953 v Ried im Innkreis. Lyžiarske topánky majú vynikajúcu kvalitu, priaznivé ceny a sú vybavené Salomon SNS-systémom, ktorý umožňuje dokonalý prenos energie. 

Hyper

HyperWheels

Americká spoločnosť HYPER bola založená skupinou korčuliarskych nadšencov s jediným cieľom: vyrábať kolieska a komponenty na korčuľovanie, ktoré budú najlepšie na svete. V súčasnosti HYPER získava množstvo ocenení na viacerých korčuliarskych podujatiach, od pretekov až po inline hokej.

4iiii Innovations

4iiii

4iiii Innovations podporujú športovcov tým, že im poskytujú všetky nástroje, ktoré potrebujú na dosiahnutie čo najlepších výsledkov. Vyrábajú hlavne power metre a tlakomery.

Karpos

Karpos

V roku 2007 pretavil tím expertov a dizajnérov svoju lásku k horám a športu do založenia outdoorovej značky Karpos. Kolektív si stanovil za cieľ tvoriť spoľahlivé oblečenie pre outdoorové aktivity, ktoré bude technicky na vysokej úrovni.

Limar

Limar

Spoločnosť Limar preteká so svojou excelentnosťou už viac ako 30 rokov. Spájajúca taliansky štýl s najmodernejším technologickým výskumom, ponúkajúc najvýkonnejšie prilby a okuliare pre všetkých, ktorí zdieľajú svoju vášeň pre cykloturistiku.

Look

Look

LOOK  je francúzska spoločnosť so sídlom v Nevers, ktorá viedla inováciu rýchloupínacích väzobných systémov pre alpské lyžovanie. Spoločnosť sa neskôr presťahovala do cyklistiky s inováciami v bezkľúčových pedáloch a rámoch z uhlíkových vlákien.

Maplus

Maplus

Firma MAPLUS začala vyrábať lyžiarske vosky v roku 1997. Tomu predchádzali mnohoročné vedecké výskumy, ktoré pomohli k tomu, že sa zakrátko MAPLUS zaradil medzi významných svetový výrobcov. V roku 2009 došlo k zlúčeniu s talianskou firmou Brik.

OneWay

OneWay

ONE WAY Sport je fínska športová značka založená v roku 2004, so sídlom vo Vantaa vo Fínsku. Produktová ponuka obsahuje vysoko kvalitné vybavenie pre beh, cyklistiku a bežecké lyžovanie, ako sú karbónové bežecké lyže, bežecké topánky, karbónové palice na bežkovanie, oblečenie na bežky a iné.

Peltonen

 Peltonen

Bežky ručne vyrobené vo Fínsku, s know-how a kvalitou zaručenou značkou PELTONEN sú presne tou pravou voľbou pre najnáročnejších lyžiarov, ktorí žiadajú najmodernejšie a najlepšie vybavenie na trhu. Fínska značka bežiek Peltonen sa špecializuje a vyrába len bežky, čo samo o sebe zaručuje špičkové know-how a najmodernejšie technické riešenia.

Rex

Rex

Rex je fínska značka, ktorá vyrába vosky, príslušenstvo na voskovanie ako škrabky, kefy, korky, prípravky na starostlivosť o lyže, lyžiarske palice, rukavice, ruksaky a doplnky na lyžovanie. Vývoj lyžiarskych voskov neustále napreduje. Prispôsobuje sa aktuálnym trendom v zjazdovom, bežeckom lyžovaní a v snowboardingu.

Rottefella

Rottefella

Nové produkty sú vyvíjané 3D počítačovou technológiou, čo umožňuje presnejšiu a rýchlejšiu výrobu konštrukcie prototypov. Vďaka spolupráci s profesionálnymi športovcami je dosiahnutá konečná kvalita výrobkov. Vysoká kvalita, kreatívny design a najnovšie technológie robia z Nórskej značky Rottefelly svetovú jednotku v oblasti lyžiarskeho vybavenia.

Salomon

Salomon

Francúzska značka Salomon sa špecializuje na outdoorové vybavenie a oblečenie. Zákazníkovi dokáže poskytnúť komplexné vybavenie pre pobyt v prírode (v lete aj v zimných mesiacoch). Salomon je známy svojimi vysoko inovatívnymi výrobkami, ktoré sú zamerané na výkon a pôžitok zo športu.

San Marco Bioaktive

San Marco Bioaktive

Selle San Marco Bioactive sedlá sú určené pre ľudí, ktorých prvoradou prioritou je pohodlie. Objavte perfektné sedlá pre milovníkov horských výletov alebo jednoducho pre voľný čas na cestách. Táto talianska značka je zárukou kvality a pohodlia.

Selle San Marco

Selle San Marco

Štýl Selle San Marco je od roku 1935 synonymom skúseností a veľkého úspechu. Každé sedlo vyjadruje hlbokú remeselnícku tradíciu a veľkú starostlivosť o každý detail, vlastnosti, vďaka ktorým sa značka stala symbolom Made in Italy.

Sportcool

Sportcool


Sportcool je slovenská značka so sídlom v Poprade. Predmetom výroby je kvalitné oblečenie a doplnky ako šály, čelenky, multifunkčné šály, čiapky a pod. Vyrábajú sa s rôznymi vzormi, aj slovenskými. Spoločnosť už niekoľkokrát obliekala aj výpravu na olympijské hry.

Stoneham

Stoneham

Švédsky výrobca spodnej bielizne, štýlového oblečenia a doplnkov pre lyžiarov - to je STONEHAM. Všetko sa začalo v decembri 2009. Dvaja členovia švédskeho reprezentačného tímu v klasickom lyžovaní počuli partiu svojich kamarátov, ako sa sťažujú na nedostatok inovatívného lyžiarskeho oblečenia a vybudovali svetovo úspešnú značku.

Tufo

Tufo

Spoločnosť TUFO bola založená v roku 1991 na základe viac ako 25 rokov skúseností v gumárenskom priemysle od pána Miloslava Klabala - zakladateľa a vodcu spoločnosti v jednej osobe. Základnou filozofiou spoločnosti je špecializácia na vývoj a výrobu dulových pneumatík - najlepšia voľba pre cyklistický šport.

Vredestein

Vredestein

Vredestein je veľká organizácia s dlhou históriou v oblasti výroby pneumatík pre bicykle. Holandská spoločnosť má rozsiahle výskumné zariadenie, kde všetky pneumatiky pre bicykle podliehajú rozsiahlemu testovaniu. Takto spoločnosť Vredestein poskytuje najpohodlnejšie pneumatiky odolné proti prepichnutiu s nízkym valivým odporom.