Pumpy, svetlá, kľúče a cyklopočítače od značky Lezyne vás vybavia na cesty

Pumpy, svetlá, kľúče a cyklopočítače od značky Lezyne vás vybavia na cesty

Žiadny cyklista sa na cestách nezaobíde bez kvalitného príslušenstva. Užitočné „drobnosti” ako svetlá, multikľúče či pumpy zvýšia bezpečnosť pri bicyklovaní a zachránia vás v prípade poruchy. O tom, že doplnky na bicykel sú dôležité, je presvedčená aj kalifornská značka Lezyne. Tá si zakladá na vlastnom originálnom dizajne spojenom s maximálnou funkčnosťou.

Úspešnú značku cyklistických doplnkov a príslušenstva založil známy profesionálny triatlonista a osobnosť cyklistického priemyslu Micki Kozuschek. Skúsenosti začal naberať ešte v rodnom Nemecku, založením spoločnosti Maxcycles a neskôr v USA, kde založil spoločnosť vyrábajúcu náhradné diely na bicykle Truvativ. V roku 2007 založil spoločnosť Lezyne.

Cieľom spoločnosti Lezyne bolo už od začiatku navrhnúť a vyrobiť doplnky na bicykel špičkovej kvality, ktoré zodpovedajú rovnako vysokým štandardom, ako samotné komponenty bicyklov. Dnes je spoločnosť Lezyne lídrom v oblasti cyklistického príslušenstva s ocenenými produktmi na celom svete. Všetky produkty sú navrhnuté, dizajnované a vyrábané priamo v továrňach Lezyne.

Svetlá na bicykel Lezyne

Lezyne svetlá na bicykel

Lezyne vyvíja LED svetlá na bicykle, ktoré stanovujú nové štandardy v dizajne a funkcii. Tím interných produktových dizajnérov a inžinierov pracuje pod vedením Mickiho Kozuscheka na vytvorení najkvalitnejších svetiel na bicykel dostupných na trhu. Spoločnosť Lezyne tiež vyvinula svoje vlastné šošovky na výrobu najlepšej možnej optiky pre svetlá na bicykli. LED svetlá sa vyznačujú kompaktnosťou, nízkou hmotnosťou a kvalitnou konštrukciou odolnou voči vode a prachu. 

Inteligentné cyklopočítače a GPS

Cyklopočítače a GPS

V roku 2015 spoločnosť Lezyne pridala do svojho portfólia novú kategóriu - cyklopočítače a GPS. Tieto zariadenia boli od základu vyvinuté tak, aby boli ľahké, používateľsky prívetivé a nabité rôznymi funkciami. Jedným z kľúčových atribútov cyklopočítačov je možnosť spárovania s telefónnou aplikáciou Lezyne Ally, ktorá umožňuje e-mailové, textové a telefonické upozornenia.

Odolné ručné pumpy s digitálnym tlakomerom

Ručné pumpy s digitálnym tlakomerom

Výkon a životnosť púmp Lezyne presahuje množstvo konkurenčných výrobkov, a to vďaka rozsiahlemu navrhovaniu a výrobe z najkvalitnejších dostupných materiálov. CNC opracované oceľové a hliníkové telá ako aj hliníkové či lakované drevené rukoväte púmp sú mimoriadne odolné a zároveň štýlové. Digitálny tlakomer zaručí konzistentný tlak v pneumatikách. Všetky ručné pumpy na bicykel sú pred opustením továrne dôsledne testované pre 100 % kontrolu kvality. Pneumatiky s nimi nafúkate rýchlo a pohodlne. V ponuke značky Lezyne sú tiež kompaktné cestovné pumpy a pumpičky s CO2 bombičkami.

Multikľúče so všetkým, čo na cestách potrebujete

multikľúče Lezyne

Rovnako ako pri ďalších doplnkoch, aj pri multikľúčoch vyniká Lezyne kvalitou použitých materiálov. Vyrábajú sa z chróm-vanádiovej ocele a hliníka pre maximálnu pevnosť pri nízkej hmotnosti. Vďaka malým rozmerom ich ľahko zmestíte do vrecka a ergonomický dizajn zaručí ľahkú manipuláciu. Multikľúče Lezyne prichádzajú so všetkým, čo na cestách potrebujete. Pre pohodlné uloženie náradia sú v ponuke produktov Lezyne aj praktické tašky na bicykel
Spoločnosť hrdo sponzoruje špičkových športovcov vrátane tímov Lotto-Soudal, Cedric Gracia, Danny MacAskill a mnohých ďalších. Táto značka je kombináciou lásky k cyklistike a vášne pre dizajn. Ponúka inteligentne navrhnuté a funkčné príslušenstvo pre amatérskych aj profesionálnych cyklistov.