Trenujeme / Blog / Článok: Cyklistické oblečenie Alé Cycling Wear kolekcia jeseň/zima 2021
Cyklistické oblečenie Alé Cycling Wear kolekcia jeseň/zima 2021

Cyklistické oblečenie Alé Cycling Wear kolekcia jeseň/zima 2021

Talianska značka cyklistického oblečenia Alé Cycling pripravila novú kolekciu na jeseň a zimu 2021 a opäť nesklamala. Zimná kolekcia oblečenia na bicykel Alé Cycling predstavuje cyklistické dresy a bundy vyrobené z funkčných materiálov vhodných do chladného a daždivého počasia. Cyklistické dresy vynikajú unikátnym dizajnom. Na svoje si prídu milovníci farieb i čistej elegancie. Pozrite sa na najnovšie novinky v jednotlivých radoch kolekcie na jeseň a zimu 2021 od Alé Cycling

Zimná kolekcia R-EV1 do chladných a veterných podmienok

Rad cyklistických dresov Alé R-EV1 je typický svojím jednoduchým a graficky zaujímavým dizajnom. Je navrnutý tak, aby poskytoval najvyššiu úroveň výkonu a pohodlia pri jazde v chladných a veterných podmienkach. Zateplený cyklistický dres Alé R-EV1 Velocity Wind s dlhým rukávom vyniká unikátnou graphene technológiou, ktorá umožňuje rozptýliť prebytočné teplo a udržiavať konštantnú teplotu tela.

Pánsky zateplený cyklistický dres Alé R-EV1 Clima Protection Velocity Wind oranžový

Kolekcia KLIMATIK - cyklistické bundy do daždivého počasia

Nový rad zimných cyklobúnd Alé KLIMATIK je vhodný do chladného a daždivého počasia. Zaujme strihom, použitými materiálmi a jedinečným dizajnom. Vďaka funkčným materiálom s membránou EVENT a úpravou DWR na celom povrchu bundy zaručuje vysokú priedušnosť, ľahkosť a vynikajúcu tepelnú izoláciu aj v daždivom počasí.

Kolekcia PR-S pre pohodlnú jazdu v nižších teplotách

Rad dresov PR-S patrí k tým najlepším, čo Alé ponúka. Jesenné počasie so sebou prináša nižšie teploty, a preto je pri bicyklovaní potrebné siahnuť po zateplených variantoch. Pánsky dres Alé Cycling PR-S Storm spája všetky vlastnosti, ktoré vám zabezpečia pohodlnú jazdu a maximálny výkon aj počas nižších teplôt. Vyniká ergonomickým strihom a extrémne hladkou látkou, ktorá priľne k telu ako druhá koža.

Zimný rad zateplených cyklistických dresov Alé Cycling PR-S Storm

Štýlová kolekcia PR-R vyniká jedinečným dizajnom

Cyklodresy z kolekcie PR-R sú typické svojím rozmanitým dizajnom. Počas jazdy sa budete cítiť nielen pohodlne, ale vďaka výnimočným vlastnostiam dresu aj pekne a štýlovo. Dámsky zateplený cyklistický dres PR-R Stars vás ochráni pred chladom v jesennom a teplejšom zimnom počasí. Má tri vrecká na zadnej časti a reflexné prvky pre lepšiu viditeľnosť. Dres je vetruodolný a priedušný, takže nenasiakne pot, kvôli ktorému by vám bola nepríjemná zima a hrozilo prechladnutie.

Zimná kolekcia dámskych cyklodresov Alé Cycling PR-R Stars

Kvalita a funkčnosť kolekcie SOLID

Kolekcia Alé SOLID sa nesie v duchu tradičných a komfortných strihov. Je určená pre cyklistov, ktorí dbajú na kvalitu a funkčnosť. Zimná cyklistická bunda Alé SOLID Fondo je najlepšou voľbou pre tých, ktorí hľadajú tréningový odev na jesennú a zimnú sezónu. Výkonný strih zaisťuje úplnú voľnosť pohybu. V kombinácii s mäkkými a teplými materiálmi a trendovými farbami je cyklobunda ideálnym odevom na jesenné a zimné cyklojazdy.

Pánska zimná cyklistická bunda Alé Cycling SOLID Fondo oranžová

Vyberte si vhodné oblečenie na jazdy v chladnom počasí

Pokiaľ sa chystáte na tréningové jazdy v jesennom a zimnom počasí, siahnite po správnom outfite, ktorý vás udrží v teple a suchu za každého počasia. Nezabudnite na správne vrstvenie a ďalšie oblečenie ako napríklad funkčné tričká, zimné cyklobundy, zimné cyklistické nohavice alebo cyklistické ponožky. Vybrať si takisto môžete aj z ďalších zimných cyklistických dresov.

Ako sa pri skialpinizme na horách vyhnúť lavínam

Čoraz viac ľudí si obľúbilo jazdenie mimo lyžiarskych oblastí a vyhľadávajú voľné svahy, adrenalín a dobrodružstvo. Skialpinisti, lyžiari či snowboardisti si užívajú samotu a nedotknutý prašan. V takomto teréne nenájd...

Prečo sú cyklistické rukavice pri jazde dôležité a podľa čoho ich vybrať

Pre mnohých cyklistov sú cyklistické rukavice rovnako dôležité ako cyklistický dres. Ani sa tomu nečudujeme. Pri jazde sú nevyhnutným doplnkom najmä kvôli ochrane pred vetrom, dažďom, chladom a možnými zraneniami či o...

Druhy jogy a základné joga cviky vhodné pre začiatočníkov

Joga je v súčasnej dobe mimoriadne obľúbeným druhom cvičenia, a to hlavne medzi ženami, ktoré si chcú „zresetovať“ hlavu a súčasne spevniť telo. Dnes už existuje množstvo druhov i štýlov jogy, takže ten svoj si nájde ...

Made with  by Midasto