Kolekcia Alé Cycling jar/leto 2021

Kolekcia Alé Cycling jar/leto 2021

Talianska značka cyklistického oblečenia ALÉ Cycling pripravila novú kolekciu na jar a leto 2021 a opäť nesklamala. Kreativita, sýte farby cyklo oblečenia, novinky v dizajne cyklistických dresov pre profesionálnych cyklistov, tímy aj amatérskych cyklistov. Cyklistické oblečenie nestráca na technických vlastnostiach, kvalite a inovatívnych látkach. Pozrite sa na najnovšie novinky v jednotlivých radoch kolekcie na jar a leto 2021 od ALÉ Cycling.

Štýlový rad R-EV1

Rad R-EV1 patrí k tým exkluzívnejším, ktoré ALÉ ponúka. Obsahuje elegantné a zároveň agresívne cyklistické dresy a jednoduché cyklo nohavice. Cyklistické oblečenie tohto radu vyniká svojimi jedinečnými vlastnosťami z hľadiska koncepcie, materiálov a povrchovej úpravy, vďaka ktorej môžete podať lepší výkon. Letné cyklistické nohavice REV-1 spájajú štýl a výkon. Sú ľahko kombinovateľné s dresmi rôznej grafiky. Novinkou v tomto rade sú cyklistické nohavice GT 2.0, ktoré prichádzajú v dámskej verzii vo viacerých farbách. Nový cyklistický dres RACE 2.0 je určený cyklistom, ktorí hľadajú decentnú variantu závodného dresu, ktorý zaistí pocit sucha.

Kombinácia štýlu a výkonu cyklo oblečenia ALÉ R-EV1.

Závodný rad PR-S

Závodný rad ALÉ PR-S vychádza zo spolupráce s profesionálnymi tímami. Cyklooblečenie je štýlové, pomáha dosiahnuť vysoké výkony a je vrcholom vo výskume a technických riešeniach. Poznávacie znamenie tohto radu je aerodynamika, anatomická konštrukcia a výber látok na rôznych častiach tela pre dosiahnutie najlepších vlastností. Novinkou sú cyklodresy ALÉ Bridge v rôznych farebných prevedeniach s farebnými pásikmi cez prsia.

Závodný rad cyklo oblečenia ALÉ PR-S.


Rad Graphics PR-R pre náročných cyklistov

Cyklistické oblečenie radu PR-R pôvodne vytvorenej pre cyklistické tímy sa stalo ihneď klasikou ALÉ. Je obľúbená profesionálnymi tímami ale i amatérskymi cyklistami, ktorí radi podávajú počas tréningov vysoké výkony. Cyklo oblečenie špičkových tkanín a technológií J Stability System a Leg Comfost System držia stabilne na tele a zlepšujú výkon cyklistu. Ergonomické prispôsobenie dresov a farebné prevedenia vás hneď oslovia.

Novinkou rady Graphics PR-R sú dámske a pánske dresy ALÉ Stars ideálne na dlhé náročné jazdy vďaka svojej rýchlej ventilácii. Všetky najnovšie cyklodresy nájdete na jednom mieste v kolekcii Graphics PR-R. Vhodné pre cyklistov, ktorí jazdia častejšie a chcú sa cítiť pohodlne aj počas dlhších výjazdov.

Cyklistické dresy pre profesionálov aj amatérov.

Pohodlné cyklo dresy SOLID

Rad ALÉ Solid je známy svojím tradičným a pohodlnejším strihom. Cyklistické oblečenie tohto radu je ľahké, všestranné, odolné a určené pre všetkých cyklistov, ktorí hľadajú skvelý pomer ceny a kvality. Dresy ALÉ Solid sú rozpoznateľné vďaka kombinácii farieb a klasickej geometrickej či kvetinovej grafike. Ak hľadáte pohodlie pre rôzne typy šliapania, rad Solid je pre vás správnym rozhodnutím. Ak hľadáte lacnejšie, ale stále kvalitné cyklistické dresy a cyklistické nohavice s kvalitnými vložkami, tak Alé Solid je skvelá voľba.

Pohodlné cyklistické dresy ALÉ Cycling.

Vintage cyklistické oblečenie CLASSIC

Vintage cyklistický rad Classic vzdáva hold tradícii cyklistiky a je určený pre všetkých, ktorí vyznávajú jej hodnoty a chcú sa podeliť o jej ducha a identitu. Klasický taliansky štýl, evergreen inšpirovaný minulosťou, ponúka retro vzhľad a funkčnosť na vaše cyklistické tréningy. Cyklodresy ALÉ Classic sú vyrobené z látky obsahujúcej merino vlnu, preto sú vhodné hlavne do prechodného jarného alebo jesenného obdobia. Cyklonohavice poskytujú primeranú podporu svalov a držia počas celej jazdy na mieste bez obmedzenia prietoku krvi.

Vintage cyklistický dres ALÉ Classic.

Vodeodolné bundy a vesty KLIMATIK™ GUSCIO

Jarné a letné počasie je stále veľmi zradné a neraz sa stane, že vás môže zaskočiť dážď alebo nárazový vietor. Rada cyklistického oblečenia Klimatik Guscio rieši presne tento problém ľahkými cyklistickými vestami a bundami, ktoré možno zbaliť do zadného vrecka cyklodresu. Bundy a vesty na cyklistiku ALÉ sú vetru a vodeodolné s reflexnými prvkami a materiálmi pre vašu bezpečnosť počas celej jazdy aj za zlej viditeľnosti. Látka cyklobúnd reguluje telesnú teplotu a uľahčuje aerodynamiku.

Vodeodolné a vetruodolné bundy ALÉ Klimatik.


MTB cyklo oblečenie Off Road Gravel

Rad MTB a Gravel oblečenia kombinuje pohodlie a odolnosť. Oblečenie je vyrobené s vložkami proti oderu a množstvom vreciek, ktoré môžete využiť napríklad na odloženie proteínových tyčiniek alebo ľahkých búnd. Cyklo oblečenie Off Road sa vyznačuje detailmi a vysokokvalitnými priedušnými a pohodlnými látkami. Vďaka nim si môžete užiť dlhé jazdy v teréne. Cyklodresy obsahujú vložky na ramenách proti oderu spôsobenému batohmi.

MTB dresy a nohavice ALÉ Cycling.


Cyklo kombinézy rady Triathlon

Hovorí sa, že triatlon odhaľuje charakter ľudí. Potrebujete odhodlanie, prekonať sa a zvládať únavu. Pomôže aj kvalitné triatlonové oblečenie a správny výber kombinézy na triatlon. Budete sa cítiť lepšie a pomôže vám to podať lepší výkon. Kombinézy sú navrhované a testované profesionálmi. Ich priliehavá konštrukcia je kombinovaná s vysokou ventiláciou a priedušnosťou, ktorú ocení každý triatlonista. Sú vyrobené z vodoodpudivej textílie pre ľahšie plávanie a sú špeciálne navrhnuté aj pre dlhšie sedenia na bicykli.

Cyklistické kombinézy ALÉ Cycling.

Vyberte cyklistické oblečenie aj pre budúcich šampiónov. Detská kolekcia cyklistického oblečenia ALÉ Cycling, ktorá je skvelou kombináciou kvality a moderného dizajnu. Okrem cyklistických dresov a nohavíc môžete siahnuť aj po cyklistických doplnkoch, ktoré by vo vašom šatníku rozhodne nemali chýbať.