Nová kolekcia SS2020 ALÉ Cycling

Nová kolekcia SS2020 ALÉ Cycling

Talianska značka cyklistického oblečenia ALÉ Cycling predstavila novú kolekciu na jar a leto 2020. Zahŕňa viaceré druhy radov, ktoré sú určené pre rôzne typy začiatočníkov, profesionálnych cyklistov či triatlonistov. Zistite, ktorý rad bude pre vás ten pravý.

S ALÉ budete neprehliadnuteľní

Talianska značka ALÉ predstavuje kolekciu cyklistického oblečenia na jar a leto potvrdzujúc jej charakteristické vlastnosti - super kvalitu textilu, dôraz na detaily, charakteristické grafické dizajny, ako aj farebné a FLUO odtiene, ktoré budú na ceste vždy viditeľné. Nová kolekcia kladie dôraz na súčasné trendy, takže používa recyklované ekologické materiály a špičkovú technológiu, ako napríklad grafénové látky.

Cyklodresy s odvodom tepla R-EV1

Cyklodresy z radu R-EV1 spájajú to najlepšie z kolekcie ALÉ spolu s odvážnymi a elegantnými odevmi, ktoré sú výsledkom hĺbkového výskumu oddelenia výskumu a vývoja. Vďaka ich priekopníckym materiálom a povrchovým úpravám budete obdivovať, koľko nových riešení prinášajú, aby vám pomohli vykonať maximum na cestách. Technológia Graphene G + ® umožňuje aktívnu interakciu medzi telom a tkaninou, aby sa dosiahlo homogénne rozdelenie a odvádzanie tepla. Tkaniny boli testované v aerodynamickom tuneli a zameriavajú sa na aerodynamiku, zatiaľ čo nový semiš Velocity 8H bol vyvinutý pre intenzívne tréningy a dokonalé prispôsobenie sa tvaru tela.


Cyklo oblečenie pre profesionálov PR-S

Profesionálne cyklo oblečenie ALÉ kolekcie PR-S vychádza z dlhodobej spolupráce s profesionálnymi tímami a stelesňuje vrchol výskumu a technickej úrovne. Zabezpečuje maximálny výkon a pohodlie na veľké vzdialenosti. Systém ALÉ Body Mapping si vyberá polohu textílií vzhľadom na potrebu priedušnosti, ventilácie a ochrany. Cyklo oblečenie PR-S používajú aj profesionálne cyklistické tímy pretekajúce pod farbami ALÉ.


Priedušné cyklodresy GRAPHICS PRR

Túto kolekciu od ALÉ musíte mať. Kombinácia technológie a inovácií, ergonomická montáž, ľahkosť a priedušnosť, výrazné vzory a farebnosť - to je Graphics PRR. Nová kolekcia na jar a leto 2020 ponúka aj „zelenú“ možnosť. Green Road sú vyrobené z 90 % recyklovaných priadzí z plastov vďaka čomu eliminuje vplyv na životné prostredie. ALÉ tak zdôrazňuje význam svojej environmentálnej zodpovednosti a rešpektovania planéty. Neobyčajné cyklodresy s grafickou potlačou pre mužov a ženy nájdete v našej ponuke v kategórii letné cyklistické dresy.


Cyklodresy pre začiatočníkov SOLID

Kolekcia cyklodresov SOLID značky ALÉ je tradičnejšou a pohodlnejšou výbavou pre začiatočnkov, ktorá obsahuje ľahké, univerzálne a odolné odevy. Je vytvorená tak, aby vyhovovala potrebám začínajúcim a mierne pokročilým cyklistom, ponúka vynikajúcu kvalitu za dostupnú cenu. Cyklodresy SOLID určené na každý deň sú poholnejšieho strihu, no stále priliehajú na telo ako druhá koža.


Cyklo oblečenie s UV ochranou KLIMA

Najnovšia kolekcia navrhnutá oddelením výskumu a vývoja ALÉ bola vyvinutá špeciálne na ochranu jazdcov pred teplom a UV žiarením. Kvalitné cyklo oblečenie z kolekcie Klima poskytuje priedušnosť a sviežosť aj v tých najteplejších letných dňoch.


Nepremokavé cyklovesty KLIMATIK ™ GUSCIO

Cyklovesty a cyklobundy ALÉ vynikajú svojou nepremokavosťou a ľahkou skladovateľnosťou. Vysoko reflexné vložky na chrbte zlepšujú viditeľnosť v prípade zhoršených svetelných a extrémnych poveternostných podmienok. So správnym vybavením neexistuje nič také ako zlé počasie. Cyklovesta ALÉ je nepremokavá, odolná proti vetru a dá sa ľahko zložiť do zadného vrecka cyklodresu.


Cyklo oblečenie OFF-ROAD GRAVEL & MTB

Vášeň, ktorá sa stala kolekciou: nové cyklo oblečenie OFF-ROAD GRAVEL & MTB značky ALÉ línie kombinujú pohodlie a odolnosť, vytvárajú oblečenie s vložkami proti oderu a množstvom vreciek, aby ste sa mohli vybrať slobodne aj na tie najdlhšie vzdialenosti.


Triatlonové dresy TRIATHLON

Počuli ste o tom, že triatlon ukazuje skutočnú dušu každého z nás? Ak nie ste dostatočne motivovaní a neviete, čo znamená utrpenie, potom triatlon nebude pre vás. Ak to milujete, budete potrebovať lepšie triatlonové odevy na zmiernenie tejto veľkej bolesti. Triatlonové dresy ALÉ sú navrhnuté priamo triatlonistami na dlhé preteky a s ochranou proti slnku či UV žiareniu až 50+.


Vyberte si z novej kolekcie talianskej značky ALÉ v našej ponuke.

Tagy článku: