Zľava
Skladom

Zimné cyklistické rukavice Sportful Fiandre čierne

Zoznam želaní
SKU: 1119545.002_00
Hodnotenie z 5 0 hodnotení
(0 hodnotení)
Jednoducho povedané, naše najlepšie rukavice Sportful Fiandre do nepriaznivého počasia. Membrána Polartec® na vonkajšej strane a úplne prelepená pre úplnú ochranu.Neoprénová manžeta tesne prilieha k p...

94.90 € 85.41 €

Zvoľte variant produktu
Veľkosť
L
Stav
Do 6 dní - 1ks
Veľkosť
XL
Stav
Skladom - 1ks

Popis

Jednoducho povedané, naše najlepšie rukavice Sportful Fiandre do nepriaznivého počasia. Membrána Polartec® na vonkajšej strane a úplne prelepená pre úplnú ochranu.

  • Neoprénová manžeta tesne prilieha k pokožke, aby zadržala vodu.
  • Fleecová podšívka.
  • Syntetická dlaň so vstrekovanými zónami silikónového úchopu.
  • Predohnutý tvar uchopenia tyče.
  • Tepl. Rozsah: 0 ° C.

Hodnotenia

0.0
0
0
0
0
0

Sportful

Sportful je značkový taliansky výrobca oblečenie pre cyklistov. Sortiment značky je zameraný na outdoorové športy ako cyklistika, bežecké lyžovanie a turistika. Značka Sportful spolupracovala s Petrom Saganom pri návrhu exkluzívnej kolekcie cyklistického oblečenia. Inovácia a dizajn boli vždy kľúčom k Sportful produktom, čo jasne dokazuje úspech ich športovcov za posledných 40 rokov. Značka využíva pokrokové technológie a neustále pracuje na vývoji cyklo dresov, nohavíc, búnd a iného oblečenia v prémiovej kvalite. Medzi produktmi nájdu to svoje začiatočníci a profesionáli. Vyberte si kvalitné cyklistické oblečenie Sportful vyrobené v EÚ, ktoré nosia svetové cyklo pro tímy.