Dámske cyklistické rukavice Sportful Diva čierne/zelené

Hodnotenie z 5 0 hodnotení
(0 hodnotení)
Letné dámske cyklistické rukavice od značky Sportful Diva sú extrémne pohodlné a perfektne sedia na rukách. Jednoducho sa navliekajú a ich hebký materiál na vrchnej strane zaručuje príjemné utieranie...

Popis

Letné dámske cyklistické rukavice od značky Sportful Diva sú extrémne pohodlné a perfektne sedia na rukách. Jednoducho sa navliekajú a ich hebký materiál na vrchnej strane zaručuje príjemné utieranie nosa a potu z tváre. Taktiež výborne ochránia ruky pri páde a sú skvelých doplnkom cyklistickému outfitu. Špičkové krátke cyklo rukavice na jar, leto.

Vlastnosti

  • hladký, elastický materiál a Lycra® na vrchnej strane pre lepšiu aerodynamiku a komfort
  • syntetický semiš a stredná hrúbka výplne na dlani a palci
  • silikónové bodky na spodnej strane rukavíc umožňujú dokonalé uchytenie a zabraňujú šmýkaniu
  • dierkované časti na prstoch a dlani pre lepšie vetranie
  • putká medzi prstami a na zápästí pre ľahšie navliekanie na ruky

Viac o LYCRA® materiáli

Syntetické vlákno poskytujúce vynikajúcu roztiažnosť a tiež schopnosť vrátiť sa do pôvodného stavu. Táto pozoruhodná roztiažnosť umožňuje vyrobiť komfortné oblečenie, ktoré má priliehavý strih a poskytuje úplnu slobodu pohybu.

Viac o výrobcovi Sportful

Taliansky výrobca športového oblečenia (bežecké lyžovanie, cyklistika, outdoor). Pri výrobe používa inovatívne technológie a kvalitné materiály. S cieľom dosiahnuť špičkové cyklooblečenie spolupracuje firma s profesionálnymi cyklistami už viac ako 60 rokov. Okrem talianskej reprezentácie v bežeckom lyžovaní a biatlone oblieka aj cyklistické tímy Bahrain-Merida a Bora-hansgrohe, v ktorom jazdí Peter Sagan.

Hodnotenia

0.0
0
0
0
0
0