Sportful Bodyfit Team cyklistické rukavice čierne/biele

Hodnotenie z 5 0 hodnotení
(0 hodnotení)
Letné cyklo rukavice BodyFit Team boli vymykané do posledného detailu tak, aby vyhoveli aj náročným a profesionálnym jazdcom. Sú pohodlné, trvácne a perfektne sedia na rukách. Jednoducho sa navliekajú...

Popis

Letné cyklo rukavice BodyFit Team boli vymykané do posledného detailu tak, aby vyhoveli aj náročným a profesionálnym jazdcom. Sú pohodlné, trvácne a perfektne sedia na rukách. Jednoducho sa navliekajú a na vrchnej strane sa nachádza hebký materiál, ktorý slúži na utieranie nosa a potu z tváre. Taktiež dostatočne ochránia pri páde a výborne sa hodia k cyklo dresu a cyklo nohaviciam modelovej rady BodyFit Pro. Toto sú špičkové, cyklistické rukavice vhodné na obdobie jari a leta.

Vlastnosti

hladký, elastický materiál a Lycra® na vrchnej strane pre lepšiu aerodynamiku a komfort syntetický semiš a stredná hrúbka výplne na dlani a palci silikónové bodky na spodnej strane rukavíc umožňujú dokonalé uchytenie a zabraňujú šmýkaniu dierkované časti na prstoch a dlani pre lepšie vetranie putká medzi prstami a na zápästí pre ľahšie navliekanie na ruky

Viac o LYCRA® Materiáli

Syntetické vlákno poskytujúce vynikajúcu roztiažnosť a tiež schopnosť vrátiť sa do pôvodného stavu. Táto pozoruhodná roztiažnosť umožňuje vyrobiť komfortné oblečenie, ktoré má priliehavý strih a poskytuje úplnu slobodu pohybu.

Viac o výrobcovi Sportful

Taliansky výrobca športového oblečenia (bežecké lyžovanie, cyklistika, outdoor). Pri výrobe používa inovatívne technológie a kvalitné materiály. S cieľom dosiahnuť špičkové cyklooblečenie spolupracuje firma s profesionálnymi cyklistami už viac ako 60 rokov. Okrem talianskej reprezentácie v bežeckom lyžovaní a biatlone oblieka aj cyklistické tímy Bahrain-Merida a Bora-hansgrohe, v ktorom jazdí Peter Sagan.

Hodnotenia

0.0
0
0
0
0
0