Sportful Bodyfit Team classic cyklistické kraťasy s trakmi čierne/biele

Hodnotenie z 5 0 hodnotení
(0 hodnotení)
Cyklokraťasy s trakmi BodyFit Classic sú charakteristické pretekárskou konštrukciou, anatomickým strihom a kvalitnými materiálmi. Tieto časti zabezpečujú priliehavé sedenie na nohách a bokoch bez toho...

Popis

Cyklokraťasy s trakmi BodyFit Classic sú charakteristické pretekárskou konštrukciou, anatomickým strihom a kvalitnými materiálmi. Tieto časti zabezpečujú priliehavé sedenie na nohách a bokoch bez toho, aby bolo narušené celkové pohodlie jazdca. Ploché stehy zlepšujú aerodynamiku a zvyšujú výkon. Cyklo kraťasy nie sú ukončené lemom. Pre zvýšenie komfortu a zabráneniu posúvania kraťasov počas jazdy, bol elastický, silikónový lem nahradený pružným a sťahujúcim materiálom. Sieťované traky sú dostatočne široké, vďaka čomu je rovnomerne rozdelený tlak cez ramená. Cyklistické kraťasy sú vybavené BodyFit Pro vložkou, ktorá bola špeciálne vyvinutá na dlhé preteky, tréningy alebo výlety na bicykli.

Vlastnosti

  • Aeroflow Compress materiál na nohách pre hladkú aerodynamiku a podporu svalov
  • všetky ploché stehy sú umiestnené mimo prúdenia vzduchu pre maximálnu aerodynamiku
  • kraťasy sú ukončené elastickým materiálom so silikónovými bodkami na vnútornej strane
  • vrecko na vysielačku/mobil
  • BodyFit Pro vložka
  • minimalistické sieťované traky
  • teplotný rozsah: 15 až 30°C

Viac o BODYFIT PRO vložke

Vyvinutá v spolupráci s profesionálnymi cyklistami pre pohodlné sedenie počas dlhých jázd. Rozličná hrúbka polstrovania sa nachádza presne v tých miestach, kde je to najviac potrebné. Anatomický tvar a bezšvová konštrukcia eliminujú trenie a odieranie. Najkomfortnejšia cyklistická vložka určená na dlhé vzdialenosti od Sportfulu.

Viac o AEROFLOW COMPRESS materiáli

Používa sa pri výrobe pretekárskeho oblečenia a v prípadoch, keď je rýchlosť jazdca na prvom mieste. Obsahuje Lycra®Power tkaninu, ktorá poskytuje optimálnu kompresiu a podporu svalov a jej jamkovaný povrch hladké prúdenie vzduchu. LYCRA®POWER™ MATERIÁL Vďaka 250 gramom Lycry®Power™ a 30% elastanu sa táto tkanina vyznačuje vysokým stupňom pružnosti. Zabezpečuje maximálnu podporu svalov a kompresiu a zároveň umožňuje neobmedzený pohyb. Ďalej sa vyznačuje pevnou štruktúrou, UV ochranou a poskytuje absolútny komfort.

Viac o výrobcovi Sportful

Taliansky výrobca športového oblečenia (bežecké lyžovanie, cyklistika, outdoor). Pri výrobe používa inovatívne technológie a kvalitné materiály. S cieľom dosiahnuť špičkové cyklooblečenie spolupracuje firma s profesionálnymi cyklistami už viac ako 60 rokov. Okrem talianskej reprezentácie v bežeckom lyžovaní a biatlone oblieka aj cyklistické tímy Bahrain-Merida a Bora-hansgrohe, v ktorom jazdí Peter Sagan.

Hodnotenia

0.0
0
0
0
0
0


ee53ff16f15235448ac732b4fde91ad8.jpg