MycoMedica Mladý bio jačmeň prášok

Hodnotenie z 5 0 hodnotení
(0 hodnotení)
BIO MLADÝ JAČMEŇ je prírodným zdrojom vitamínov, minerálov, enzýmov, bielkovín a zeleného farbiva chlorofylu. Obsahuje vitamíny skupiny B, vitamín C, E, K, H, cholín, vlákninu, aminokyseliny a betakar...

Popis

BIO MLADÝ JAČMEŇ je prírodným zdrojom vitamínov, minerálov, enzýmov, bielkovín a zeleného farbiva chlorofylu. Obsahuje vitamíny skupiny B, vitamín C, E, K, H, cholín, vlákninu, aminokyseliny a betakarotén. Menej známy cholín je základným stavebným kameňom neuromediátoru acetylcholínu. Je dôležitý pre správne fungovanie nervového systému. Je bohatý na minerály: draslík, vápnik, meď, železo, fosfor či horčík.

Ďalej obsahuje 20 aminokyselín vrátane ôsmich esenciálnych, ktoré si naše telo nevie vytvoriť samo. Aminokyseliny sú stavebnými kameňmi bielkovín a sú preto nevyhnutné na vytváranie buniek, obnovu poškodených tkanív a dodávanie energie. Obsiahnutý chlorofyl podporuje tvorbu červených krviniek, čím zaručuje optimálne okysličenie a výživu buniek. Zlepšuje tak metabolizmus buniek v tele, a tým aj celkovú fyzickú aj duševnú kondíciu. Látky obsiahnuté v zelenom jačmeni vrátane vlákniny dokážu na seba viazať odpadové látky, ktoré vznikajú pri metabolizme a napomáhajú lepšiemu tráveniu. Zelený jačmeň je vysoko zásadotvorný, udržuje rovnováhu pH v tele, ktorá môže ovplyvňovať vznik mnohých civilizačných chorôb.

Zloženie

BIO sušený prášok z výhonkov mladého jačmeňa, ktorý je spracovávaný metódou shellbroken, ktorá rozbije obal bunky, aby organizmus dokázal využiť všetky účinné látky. Obsahuje vysoký podiel vlákniny.

Obsah balenia: 200 g sušeného prášku z výhonkov mladého jačmeňa v BIO kvalite

Hmotnosť balenia: 200g

Dávkovanie

Dospelí 1,5 - 3 g denne, rozmiešať v cca 1,5 dcl vody a vypiť. Deti od 3 rokov polku čajové lyžičky, rozmiešať v cca 1,5 dcl vody a vypiť. Odporúčame užívať minimálne s polhodinovým odstupom od jedla.

(1 zarovnaná čajová lyžička = 1 g prášku)

Hodnotenia

0.0
0
0
0
0
0