Trenujeme / Stránky / Klub Trenujeme

Klub Trenujeme

Chcete sa stať členom klubu Trenujeme a získať množstvo výhod? Ak áno, stačí nám napísať e-mail a požiadať o členstvo. Pridajte sa k nám na pravidelných cyklojazdách alebo sústredeniach v zahraničí a využívajte trvalé zľavy na nákup bicyklov, cyklistického oblečenia a doplnkov výživy. Cieľom klubu je podporovať ľudí, ktorí veľa športujú a časom organizovať aj podujatia ako sú jazdy, sústredenia pre cyklistov. Hlavne sa motivovať k lepším osobným výsledkom, športu a jazdeniu na bicykli.

Členské výhody pre členov cyklického klubu Trenujeme

Pridajte sa k nám a jazdite od nového roka v novom drese. :)

Členstvo

Členom sa môže stať každý, kto si zakúpi tímový cyklistický dres a cyklistické nohavice z našej kolekcie klub Trenujeme.  Máme aj dámske dresy a nohavice bez trakov. Jednoducho jazdíš s nami a máš zľavu minimálne 12 % na našom e-shope pri nákupe. Po ich zakúpení si stačí vyplniť prihlášku (scroluj nižšie). Platí do konca roka, kedy bol dres zakúpený.

VIP členstvo

Ide o platené členstvo s lepšími benefitmi. Získaš aj:

  • Klubový cyklistický dres Trenujeme v hodnote 128,99 eur - dámsky alebo pánsky.
  • Možnosť získať špeciálne zľavy na tímové oblečenie Trenujeme.
  • Zľavu celoročne 12 - 16 % na všetky nákupy v e-shope www.trenujeme.sk a 10 % na nákup bicykla.
  • Zľavu 10 % na cyklistické podujatia a jazdy organizované Trenujeme. Napríklad cyklistický kemp Cyprus alebo cyklo dovolenka Malorka.
  • Prednostné poradenstvo pri výbere oblečenia a doplnkov.
  • Zľavy od našich partnerov.


Cena členstva je 192 eur / rok (16 eur mesačne)

Po uhradení poplatku budete pridaný do klubového programu v e-shope a na váš e-mail budeme posielať informácie o špeciálnych ponukách a plánovaných jazdách.  Členstvo platí 1 rok po úhradze poplatku.

Ako funguje

Po zaplatení členského poplatku na základe faktúry, ktorú vám pošleme po vyplneného registračného formulára sa stanete členom cyklistické klubu Trenujeme a môžete využívať všetky výhody. Nebránime sa ani triatlonu alebo radi privítame bežcov. Následne vám pošleme cyklistiký dres Trenujeme a pridáme vás do medzi členov klubu Trenujeme na našom e-shope, kde budete môcť nakupovať za zvýhodnené ceny 12 - 16 %.

V prípade akcií ako cyklistické sústredenia, jazdy majú členovia klubu zvýhodnenú cenu 10 % oproti nečlenom. Pripravujeme aj partnerstvá s podujatiami a rôznymi firmami, aby sme našim členom priniesli ďalšie benefity.


Hobby cyklistický klub

Radi by sme chodili na preteky a hľadáme spolujazdov na výjazdy. Okrem zľiav na bicykle, oblečenie, výbavu a doplnky stravy vieme pre členov vieme vymyslieť rôzne benefity a podporu aj podľa toho ako sa budú do klubových aktivít zapájať. Zľavy na nákup nielen u nás a u partnerov napríklad športová diagnosti a prehliadka u Imunovital. Vstupy na podujatia zadarmo ak pôjdeš reprezentovať klub a podobne. Poradenstvo s tréningom a výživou. Zľavy na naše výjazdy a sústredenia. Napríklad sústredenie na Cypre 2022 a iné.

Prečo s nami jazdiť?

  • Benefity a zľavy u nás a u partnerov.
  • Podpora ak by ste chceli jazdiť Elite, Hobby preteky a reprezentovať podľa dohody.

Sledujte naše aktivity a pridajte sa k nám na Strave

Klub Trenujeme Strava,

Klub Trenujeme Facebook skupina.

Zistite viac o nás.

Registrácia

Made with  by Midasto