Klub Trenujeme

Chcete sa stať členom klubu Trenujeme a získať množstvo výhod? Ak áno, stačí nám napísať e-mail a požiadať o členstvo. Pridajte sa k nám na pravidelných cyklojazdách alebo sústredeniach v zahraničí a využívajte trvalé zľavy na nákup bicyklov, cyklistického oblečenia a doplnkov výživy

Členské výhody pre členov cyklického klubu Trenujeme

  • Klubový cyklistický dres Trenujeme v hodnote 118,99 eur - dámsky alebo pánsky.
  • Možnosť získať špeciálne zľavy na tímové oblečenie Trenujeme.
  • Zľavu celoročne 12 - 20 % na všetky nákupy v e-shope www.trenujeme.sk.
  • Zľavu 10 % na cyklistické podujatia a jazdy organizované Trenujeme.
  • Prednostné poradenstvo pri výbere oblečenia a doplnkov.
  • Zľavy od našich partnerovCena členstva je 168 eur / rok (14 eur mesačne)

Po uhradení poplatku budete pridaný do klubového programu v e-shope a na váš e-mail budeme posielať informácie o špeciálnych ponukách a plánovaných jazdách.  Členstvo platí len do konca kalendárneho roka. Pre členstvo zakúpené do konca roka 2020 platí, že platí do roku 2021. Táto cena platí len do konca roka 2020 a potom sa môžu zmeniť.


Ako funguje

Po zaplatení členského poplatku na základe faktúry, ktorú vám pošleme po vyplneného registračného formulára sa stanete členom cyklistické klubu Trenujeme a môžete využívať všetky výhody. Nebránime sa ani triatlonu alebo radi privítame bežcov. Následne vám pošleme cyklistiký dres Trenujeme a pridáme vás do medzi členov klubu Trenujeme na našom e-shope, kde budete môcť nakupovať za zvýhodnené ceny 12 - 20 %.

V prípade akcií ako cyklistické sústredenia, jazdy majú člonovia klubu zvýhodnenú cenu 10 % oproti nečlenom. Pripravujeme aj partnerstvá s podujatiami a rôznymi firmami, aby sme našim členom priniesli ďalšie benefity. Nechajte sa prekvapiť.

Sledujte naše aktivity a pridajte sa k nám na Strave

Klub Trenujeme Strava,

Klub Trenujeme Facebook skupina.

Zistite viac o nás.

Registrácia