Trenujeme / Stránky / Zákazkové cyklistické oblečenie a dresy s vlastným dizajnom

Zákazkové cyklistické oblečenie a dresy s vlastným dizajnom

Zviditeľnite sa na pretekoch a spoločných jazdách. Postaráme sa o jedinečné dámske či pánske tímové cyklo oblečenie a doplnky, od návrhu dizajnu až po dodanie. Ak dbáte na špičkovú kvalitu, komfort a originálny vzhľad, zákazkové cyklodresy s vlastnou potlačou sú ideálne riešenie pre váš cyklistický tím alebo firmu.

Vlastný dizajn, talianska kvalita

V našej ponuke nájdete kvalitné cyklodresy z oficiálnych kolekcií alebo si môžete navrhnúť tímový dres s vlastným dizajnom na mieru. Prezentujte sa logom svojho klubu na pretekoch, zviditeľnite svoju spoločnosť alebo partnerov, ktorí vás podporujú. Spolupracujeme s top výrobcami kvalitného cyklistického oblečenia Alé Cycling Clothing a Sportful.

Alé dresy s vlastným dizajnom

Klubové cyklistické dresy Alé Cycling Clothing na zákazku

Alé vyrába inovatívne a vysoko výkonné cyklistické oblečenie pre profesionálnych cyklistov. Všetky dresy Alé sú ručne šité v Taliansku, v špecializovanom výrobnom závode s viac než 30 ročnou tradíciou. Dresy, nohavice a bundy sú dispozícii v dámskom a pánskom strihu. Vybrať si môžete aj z ponuky doplnkov, akými sú cyklistické rukavice alebo ponožky. 

Minimálny odber dresov s vlastným dizajnom je 40 kusov. 

Dres s vlastnou potlačou Trenujeme


Klubové cyklistické dresy Sportful

Taliansky výrobca Sportful prináša na trh kvalitné cyklistické oblečenie vyrobené z kvalitných materiálov s najmodernejšími technológiami. Vo vlastnom dizajne môžete mať aj doplnky Sportful. V ponuke nájdete rukavice, návleky na tretry, návleky na nohy/ruky, cyklistické šiltovky či ponožky. 

Minimálny odber dresov s vlastným dizajnom je 30 kusov.

Sportful dresy s vlastným dizajnom

Ako prebieha výroba dresov na zákazku?1. Vyberte si model a veľkosť z katalógu

Kontaktujte nás e-mailom na info@trenujeme.sk alebo telefonicky na čísle +421 905 343 785. Zašleme vám katalóg dostupných modelov cyklo oblečenia určených na vlastnú potlač. Vyberte si model, veľkosť a počet kusov. Zašleme vám nezáväznú cenovú ponuku.


2. Navrhnite svoj vlastný dizajn

Máte presnú predstavu o tom, ako budú vaše dresy vyzerať? Vyberte si farbu, zašlite nám vaše logo alebo iné grafické podklady. Spracujeme ich do požadovaného formátu a po konzultácií s dodávateľom predstavíme finálny návrh vášho tímového dresu. Ak ho odsúhlasíte, výroba sa môže začať.


3. Hotové dresy vyexpedujeme priamo k vám

Dresy k nám putujú až z Talianska, čomu odpovedá aj doba dodania. Urobíme ale všetko pre to, aby sa do vašich rúk dostali čo najskôr. Môžete si vybrať dopravu kuriérom, poštou, do Zásielkovne alebo osobný odber v centre Bratislavy. Možnosti dopravy sa môžu líšiť v závislosti od objemu tovaru.


Máte záujem o tímové cyklistické dresy s vlastným dizajnom?

Kontaktujte nás


Made with  by Midasto