Sportful Bodyfit Pro Classics cyklistický dres čierny/biely

Pridať do zoznamu želaní
Hodnotenie z 5 0 hodnotení
(0 hodnotení)
Cyklistický dres s krátkym rukávom Bodyfit Classics je vyrobený z funkčného materiálu s jemne česanou vnútornou vrstvou. Na prednej a zadnej strane poskytuje ľahkú tepelnú izoláciu bez obmedzovania pr...

Popis

Cyklistický dres s krátkym rukávom Bodyfit Classics je vyrobený z funkčného materiálu s jemne česanou vnútornou vrstvou. Na prednej a zadnej strane poskytuje ľahkú tepelnú izoláciu bez obmedzovania priedušnosti, vďaka čomu udržiava telesné teplo a umožňuje efektívne odvádzanie potu. Na bokoch a ramenách sa nachádza mimoriadne elastický materiál, ktorý zaisťuje perfektné sedenie dresu počas jazdy. Dôležitou súčasťou dresu reflexné prvky a priestranné vrecká.    

Vlastnosti

  • kvalitný YKK® Vislon® zips s vonkajšou záklopkou pre lepšiu ochranu pred vetrom
  • neuveriteľne elastický a priedušný materiál na rukávoch
  • priliehavé, elastické manžety na rukávoch so silikónovou vnútornou stranou
  • 3 zadné vrecká
  • elastický pás s protišmykovou silikónovou vrstvou na vnútornej strane
  • reflexné časti a prvky

Viac o výrobcovi Sportful

Sportful je talianskym výrobcom športového oblečenia vhodného na bežecké lyžovanie, cyklistiku alebo iné outdoor aktivity. Voľbou kvalitných materiálov, či inovatívnych výrobných technológií si získava dobré meno a značku kvality. Nakoniec oblieka talianskych reprezentantov v bežeckom lyžovaní, biatlone a rovnako aj cyklistické tímy Bahrain-Merida a Bora-hansgrohe, v ktorom jazdí známy Peter Sagan. Talianska firma poteší zákazníka aj svojím prístupom vo vývoji cyklistického oblečenie, keďže už vyše 60 rokov spolupracuje s profesionálnymi cyklistami pri vývoji nových línií.  


Hodnotenia

0.0
0
0
0
0
0