Skladom
Výpredaj

Cyklistická prilba POC Ventral Air SPIN NFC - Uranium Black/Hydrogen White

Zoznam želaní
Hodnotenie z 5 0 hodnotení
(0 hodnotení)
Cyklistická prilba POC Ventral Air SPIN NFC - Uranium Black/Hydrogen White je vybavená čipom NFC Medical ID a zaisťuje chladiaci účinok počas jazdy.

269.95 € 215.96 €

Zvoľte variant produktu
Veľkosť
M (54-59)
Stav
Skladom - 1ks
Veľkosť
S (50-56)
Stav
Do 6 dní - 2ks
Veľkosť
L (56-61)
Stav
Nedostupný

Popis

Cyklistická prilba POC Ventral Air SPIN NFC - Uranium Black/Hydrogen White vám poskytne podporu a istotu pri dobrodružstve. Cyklistická helma je navrhnutá pre dobrodružné jazdenie a je vybavená čipom NFC Medical ID, ktorý vám umožní uložiť si lekársky profil do prilby, takže ak dôjde k nehode, prví respondenti si budú môcť prečítať vaše dôležité informácie a urobiť najlepšie rozhodnutia pre vašu liečbu.

Cyklistická prilba je vhodná pre cestné aj dobrodružné jazdy a je vybavená aerodynamickým výkonom a tvarom, ktorý minimalizuje odpor. Výnimočné vetranie, ktoré núti prúdiť vzduch cez prilbu pri všetkých rýchlostiach, zaisťuje chladiaci účinok na hlavu a aerodynamicky optimalizovaná zadná hrana znižuje turbulencie.

Vlastnosti:

  • NFC Medical ID uchováva váš lekársky profil.
  • Presná konštrukcia vetrania s portami a vnútornými kanálmi, ktoré regulujú prívod a uvoľňovanie vzduchu pri vysokých a nízkych rýchlostiach pre extrémne chladenie a vetranie.
  • Dizajn optimalizovaný pre aerodynamický výkon prostredníctvom rozsiahleho testovania CFD.
  • Zahŕňa patentovaný systém silikónových doštičiek POC SPIN (Shearing Pad INside).
  • Vysoko výkonná vložka z EPS s cielenou a optimalizovanou hustotou poskytuje ideálne vyváženie nízkej hmotnosti a ochrany pred nárazmi.
  • Plne zabalená konštrukcia plášťa unibody na zvýšenie bezpečnosti a integrity prilby.
  • Ľahký systém nastavenia veľkosti pre prispôsobenie.
  • Ľahko nastaviteľné presné popruhy ukotvené k vložke prilby pre väčšie pohodlie a bezpečnosť.
  • Cyklistická prilba udržuje slnečné okuliare bez pohybu.

Hodnotenia

0.0
0
0
0
0
0

POC

Švédska značka POC ponúka ochranné doplnky pre cyklistov a lyžiarov, čím znižujú následky nehôd športovcov. Spoločnosť POC vstúpila v roku 2005 na trh s vylepšením bezpečnosti na lyžiarskych závodoch a odvtedy vyvinula ochranu pre freeskiing, snowboarding a horskú cyklistiku. Koncepty, technológie a materiály sú vyvinuté v spolupráci s POC Lab, vedeckým fórom, ktoré tvoria poprední svetoví odborníci na športovú medicínu, vedci zaoberajúci sa mozgom a špecialisti na poranenia miechy.