Darčeková poukážka v hodnote 300 € - tlačená forma

Zoznam želaní
Hodnotenie z 5 0 hodnotení
(0 hodnotení)
Chcete niečím potešiť svojich blízkych, no nie ste si istí, či bude váš výber správny alebo zháňate darček na poslednú chvíľu? Darčekový poukaz je to pravé čo hľadáte. Obdarujte svojich blízkych darče...
Dostupnosť:

Na objednávku - 100ks

300.00 €

Popis

Chcete niečím potešiť svojich blízkych, no nie ste si istí, či bude váš výber správny alebo zháňate darček na poslednú chvíľu? 

Darčekový poukaz je to pravé čo hľadáte. Obdarujte svojich blízkych darčekovou poukážkou v hodnote 300 eur.
Darčekovou poukážkou nemusíte potešiť len vašich blízkych. Obdarovať môžete svojich zamestnancov, kolegov, známych alebo vašich obchodných partnerov. Tlačenú formu poukážky vám doručíme v darčekovom balení zašleme na vami zvolenú adresu podľa vybraného spôsobu doručenia. Zľavový kód vám vygenerujeme, alebo vytvoríme osobitný kód podľa vašej  požiadavky.

Ako poukážku uplatniť?

Na poukážke je uvedený kód, ktorý zadáte v nákupnom košíku a hodnota poukážky tak bude odpočítaná z ceny jeho nákupu. Ak má vybraný tovar vyššiu cenu ako je hodnota poukážky, sumu nad rámec poukážky je možné doplatiť.

Na aký tovar sa dá poukážka uplatniť?

  • Poukážku môžete uplatniť na akýkoľvek tovar v našej ponuke. Môžete si vybrať z bohatej ponuky cyklistických dresov, cyklistických búnd, nohavíc a cyklistických doplnkov od značiek Alé Cycling, Sportful, Karpos, CEP a POC a ďalších. 
  • Darčeková poukážka sa nedá zameniť za hotovosť, je určená len na nákup akéhokoľvek tovaru z ponuky www.trenujeme.sk.
  • V prípade, že bude hodnota objednaného tovaru nižšia, ako je hodnota uplatnenej darčekovej poukážky rozdiel sumy nie je možné vrátiť.

Aká je doba platnosti poukážky?

Darčeková poukážka je platná 12 mesiacov odo dňa vystavenia.
Ďalšie otázky ohľadne využitia darčekových poukážok radi zodpovieme na info@trenujeme.sk

Hodnotenia

0.0