Skladom
Výpredaj

Zimná cyklistická bunda pánska ALÉ PRS BULLET DWR STRETCH JACKET modrá

Zoznam želaní
Hodnotenie z 5 0 hodnotení
(0 hodnotení)
Zimná cyklistická bunda ALÉ PRS BULLET DWR STRETCH JACKET určená pre mužov chráni telo v nepriaznivých podmienkach počasia. Materiál, z ktorého je vyrobená zaručuje rýchle odparovanie potu.Určená pre...

233.99 €

Zvoľte variant produktu
Veľkosť
M
Stav
Do 6 dní - 1ks
Veľkosť
L
Stav
Skladom - 1ks

Popis

Zimná cyklistická bunda ALÉ PRS BULLET DWR STRETCH JACKET určená pre mužov chráni telo v nepriaznivých podmienkach počasia. Materiál, z ktorého je vyrobená zaručuje rýchle odparovanie potu.

  • Určená pre teploty od + 4°C do + 10 °C.
  • Vysoký golier a anatomicky tvarované ukončenie rukávov zaručujú maximálne pohodlie.
  • Priedušné teplé látky sú elastické a zabezpečujú tepelný komfort.
  • 3 zadné vrecká + 1 vrecko so zipsom.
  • Reflexné prvky na chrbte.

Hodnotenia

0.0
0
0
0
0
0

Alé Cycling Wear

Alé Cycling Wear je výrobca a dizajnér cyklistického oblečenia s 30 ročnou tradíciou z Talianska. Aléčko oblieka šampiónov z Tour de France a Giro d’Italia. Pre každého cyklistu sa snaží priniesť kvalitné a dizajnové kolekcie oblečenie. Bicyklovanie nie je len naša práca, je to aj naša vášeň. Preto vkladáme do svojej práce také nasadenie, akým čelíme stúpaniam v kopcoch. Využívame naše dlhoročné skúsenosti, aby sme vám priniesli to najlepšie pri vývoji produktov, strihmi, materiálmi a pri návrhu dizajnu. Značka je známa predovšetkým pre kvalitné cyklodresy, nohavice, kombinézy a doplnky v modernom dizajne. Vyberte si dres na bicykel s funkčnými vlastnosťami alebo štýlové doplnky.