Zimná cyklistická bunda dámska ALÉ CLASSIC VINTAGE LADY JACKET zelená

Zoznam želaní
Hodnotenie z 5 0 hodnotení
(0 hodnotení)
Zimná dámska vintage cyklistická bunda CLASSIC VINTAGE s merino vlnou. Táto cyklobunda je vyrobená zo teplej látky obsahujúcu merino vlnu, ktorá je príjemná na dotyk a veľmi mäkká zvnútra, vďaka čomu...

192.99 €

Zvoľte variant produktu
Veľkosť
S
Stav
Do 10 dní - 10ks

Popis

Zimná dámska vintage cyklistická bunda CLASSIC VINTAGE s merino vlnou. Táto cyklobunda je vyrobená zo teplej látky obsahujúcu merino vlnu, ktorá je príjemná na dotyk a veľmi mäkká zvnútra, vďaka čomu sa budete cítiť v pohodlí a chránení pred chladom. Vzhľad cyklodresu je inšpirovaný evergreenmi z minulosti a je kombináciou retro štýlu a moderných látok pre vaše cyklistické vychádzky.

  • Vhodné pre teploty od + 4 °C do + 12 °C.
  • Zips s ochrannou klapkou vnútri.
  • Silikónový elastický lem v páse.
  • Reflexné prvky pre väčšiu bezpečnosť.
  • Váha cyklobundy - 340 g.

Hodnotenia

0.0
0
0
0
0
0

93a38011bd37a11d0d5b59eaa7c3dcfc.jpg

Alé Cycling Wear

Alé Cycling Wear je výrobca a dizajnér cyklistického oblečenia s 30 ročnou tradíciou z Talianska. Aléčko oblieka šampiónov z Tour de France a Giro d’Italia. Pre každého cyklistu sa snaží priniesť kvalitné a dizajnové kolekcie oblečenie. Bicyklovanie nie je len naša práca, je to aj naša vášeň. Preto vkladáme do svojej práce také nasadenie, akým čelíme stúpaniam v kopcoch. Využívame naše dlhoročné skúsenosti, aby sme vám priniesli to najlepšie pri vývoji produktov, strihmi, materiálmi a pri návrhu dizajnu. Značka je známa predovšetkým pre kvalitné cyklodresy, nohavice, kombinézy a doplnky v modernom dizajne. Vyberte si dres na bicykel s funkčnými vlastnosťami alebo štýlové doplnky.