Zimná cyklistická bunda dámska ALÉ PRS SWITCH DWR COMBI LADY JACKET čierna

Zoznam želaní
Hodnotenie z 5 0 hodnotení
(0 hodnotení)
Zimná dámska cyklistická bunda ALE SWITCH TPD COMBI má dvojitú funkciu vďaka všitej vnútornej veste. Závodná kolekcia ALE PRS je zárukou špičkových vlastností pre závodné použitie a dlhé tréningy. Vši...

214.99 €

Zvoľte variant produktu
Veľkosť
S
Stav
Do 6 dní - 1ks

Popis

Zimná dámska cyklistická bunda ALE SWITCH TPD COMBI má dvojitú funkciu vďaka všitej vnútornej veste. Závodná kolekcia ALE PRS je zárukou špičkových vlastností pre závodné použitie a dlhé tréningy. Všitá vesta je vyrobená zo zateplenej látky a umožňuje regulovať telesnú teplotu. Vestu môžete mať zapnutú v studenom počasí a pri teplejšom počasí ju môžete rozopnúť.

  • Vhodná pre teploty 2 ° - 10 ° C.
  • Vetruodolná látka Windtex na prednom dieli vrátane rukávov.
  • Vlákna látok sú šité tak, aby nedochádzalo k páraniu ani pri pretrhnutiu látky.
  • Povrch látok je upravený a vďaka tomu dážď po látke stečie bez vsiaknutia. Vďaka tomu si bunda zachováva funkčné vlastnosti - priedušnosť zvnútra von a ochranu pred vlhkosťou.
  • J-Stability systém pre perfektné priľnutie dresu v spodnej časti.
  • Reflexné prvky na zadných vreckách.Hodnotenia

0.0
0
0
0
0
0

Alé Cycling Wear

Alé Cycling Wear je výrobca a dizajnér cyklistického oblečenia s 30 ročnou tradíciou z Talianska. Aléčko oblieka šampiónov z Tour de France a Giro d’Italia. Pre každého cyklistu sa snaží priniesť kvalitné a dizajnové kolekcie oblečenie. Bicyklovanie nie je len naša práca, je to aj naša vášeň. Preto vkladáme do svojej práce také nasadenie, akým čelíme stúpaniam v kopcoch. Využívame naše dlhoročné skúsenosti, aby sme vám priniesli to najlepšie pri vývoji produktov, strihmi, materiálmi a pri návrhu dizajnu. Značka je známa predovšetkým pre kvalitné cyklodresy, nohavice, kombinézy a doplnky v modernom dizajne. Vyberte si dres na bicykel s funkčnými vlastnosťami alebo štýlové doplnky.