Skladom
Výpredaj

Zimná cyklistická bunda ALÉ KLIMATIK GUSCIO G+ DWR JACKET

Zoznam želaní
Hodnotenie z 5 0 hodnotení
(0 hodnotení)
Bunda so závodným strihom určená na ochranu pred vetrom a dažďom. Cyklistická bunda ALE G TPD s inovatívnou technológiou Graphene G sa aktívne podieľa na rovnomernej teplotnej výmene medzi rôznymi čas...

231.99 € 197.19 €

Zvoľte variant produktu
Veľkosť
M
Stav
Skladom - 1ks

Popis

Bunda so závodným strihom určená na ochranu pred vetrom a dažďom. Cyklistická bunda ALE G TPD s inovatívnou technológiou Graphene G sa aktívne podieľa na rovnomernej teplotnej výmene medzi rôznymi časťami tela. Napríklad chlad dokáže rovnomerne rozviesť po celej ploche vesty a tým bude vnímaná teplota oveľa príjemnejšia.

  • Vhodná pre teploty od 6 ° do +18 ° C
  • Bunda, ktorá je vďaka svojmu užšiemu strihu vhodná aj na závod.
  • Funkčné látky zaistia priedušnosť smerom von a odolnosť proti vetru i dažďu (15.000 mm / H2O).
  • Reflexné prvky.
  • Váha 200 g.

Hodnotenia

0.0
0
0
0
0
0

Alé Cycling Wear

Alé Cycling Wear je výrobca a dizajnér cyklistického oblečenia s 30 ročnou tradíciou z Talianska. Aléčko oblieka šampiónov z Tour de France a Giro d’Italia. Pre každého cyklistu sa snaží priniesť kvalitné a dizajnové kolekcie oblečenie. Bicyklovanie nie je len naša práca, je to aj naša vášeň. Preto vkladáme do svojej práce také nasadenie, akým čelíme stúpaniam v kopcoch. Využívame naše dlhoročné skúsenosti, aby sme vám priniesli to najlepšie pri vývoji produktov, strihmi, materiálmi a pri návrhu dizajnu. Značka je známa predovšetkým pre kvalitné cyklodresy, nohavice, kombinézy a doplnky v modernom dizajne. Vyberte si dres na bicykel s funkčnými vlastnosťami alebo štýlové doplnky.