Tech Bikers komunita cyklistov jazdí pre dobrú vec!

Tech Bikers je komunita podporujúca charitatívnu organizáciu Room to Read, ktorá sa zameriava na pomoc deťom z Afriky a Ázie. Komunita Tech Bikers funguje od roku 2012 a podporuje ju už viac ako 300 profesionálov v oblasti technológií a start-upov. Cieľom tohto projektu je vyzbieranie financií pre spomínanú charitatívnu organizáciu. Celý projekt vznikol v Google Campus v Londýne a dnes sú za ním už aj Eze Vidra, Partneri Google Ventures, Abraham Choi a mnoho ďalších.

Tohtoročná cyklojazda sa uskutoční v dňoch od 18. mája do 20. mája 2018. Zúčastní sa jej 50 jazdcov, ktorí prejdú za tri dni tri veľkomestá v troch rôznych krajinách a spolu prejdú viac ako tristo kilometrov. Cieľom tohtoročného projektu je vyzbierať 30 tisíc eur na vzdelávanie detí v chudobných krajinách.

Tech Bikes CEE 2018
Tech Bikes CEE 2018

Tejto jazdy sa môžeš zúčastniť aj ty! Stačí, ak si z hocijakej start-up alebo tech komunity. Nepotrebuješ byť vrcholovým športovcom, aby si to zvládol. Stačí, ak máš aspoň nejakú kondičku a užiješ si s nami pohodovú jazdu. Prispej tak na dobrú vec a k tomu si uži víkend nabitý skvelou jazdou. Odlož svoj notebook a zúčastni sa tejto skvelej charitatívnej akcie.

V roku 2017 sa podarilo vyzbierať viac ako 143 000 dolárov. Tento príspevok bol investovaný do 14 školských tried v Indii a Vietname. Ďalšia časť bola prerozdelená do školskej knižnice a do dievčenskej školy v Tanzánii. Registrovať sa môžeš na webstránke TechBikers na jazdu Viedeň – Budapešť.

  • Komentáre

Pridať komentár

avatar
  Subscribe  
Oznamovať
  • Podobné články
2
Strava Vitamíny a minerály Bielkoviny Tuky Zdravie Výživa

Dôvody zlyhania pri prechode na nízkosacharidovú životosprávu

0
Novinky Zdravie Regenerácia Výživa Zaujímavosti

Prečo je pitný režim dôležitý

0
Zdravie Regenerácia

Spánkom k lepšiemu výkonu

Navigácia

Magazíny