Sportful Windstopper čiapka pod prilbu čierna

SKU: 1101975.002_00
Hodnotenie z 5 0 hodnotení
(0 hodnotení)
Tenká, priliehavá čiapka na športovanie v jesennom a zimnom období. Kombinácia elastického materiálu Gore Windstopper® 4 Way Warm a ThermoDrytex Double materiálu ti zaručí perfektné sedenie na hlave a...

Popis

Tenká, priliehavá čiapka na športovanie v jesennom a zimnom období. Kombinácia elastického materiálu Gore Windstopper® 4 Way Warm a ThermoDrytex Double materiálu ti zaručí perfektné sedenie na hlave aj s nasadenou prilbou, dokonalú izoláciu pred chladom a výborný odvod potu. Univerzálne použitie.

Gore Windstopper® 4 Way Warm materiál

Je to prvý Windstopper®, ktorý je vybavený 300g vrstvou flísu a zároveň je pružný v štyroch smeroch. Má vynikajúcu priedušnosť, odolnosť voči vode a poskytuje úplnú ochranu pred vetrom. Vysoký stupeň pružnosti tkaniny umožňuje lepšie sedenie oblečenia.

ThermoDrytex Double materiál

Najtechnickejší materiál od ThermoDrytex-u. Vrchná časť je z nylonu, pričom vnútornú vrstvu tvorí dutinkové, flísové jadro. Maximálna izolácia a odvod vlhkosti je zabezpečený vďaka obojsmernému nasiakavému efektu. Vonkajší povrch je ošetrený vodeodolnou úpravou. Najteplejšia tkanina s najlepšou nasiakavosťou od ThermoDrytex-u.

Sportful

Taliansky výrobca športového oblečenia (bežecké lyžovanie, cyklistika, outdoor). Pri výrobe používa inovatívne technológie a kvalitné materiály. S cieľom dosiahnuť špičkové cyklooblečenie spolupracuje firma s profesionálnymi cyklistami už viac ako 60 rokov. Okrem cyklistických World Tour tímov Bahrain-Merida a Bora-hansgrohe oblieka aj taliansku reprezentáciu v bežeckom lyžovaní a biatlone.

Hodnotenia

0.0
0
0
0
0
0