Sportful Primavera Dámske cyklistické tielko čierne/biele

Hodnotenie z 5 0 hodnotení
(0 hodnotení)
Cyklistické tielko pre ženy  Primavera ti poskytuje počas bicyklovania v horúcom počasí vysoký stupeň pohodlia. Jej anatomický strih a hebké materiály zabezpečujú priliehavé sedenie a výbornú priedušn...

Popis

Cyklistické tielko pre ženy  Primavera ti poskytuje počas bicyklovania v horúcom počasí vysoký stupeň pohodlia. Jej anatomický strih a hebké materiály zabezpečujú priliehavé sedenie a výbornú priedušnosť, ktorú podporujú aj sieťované časti na bokoch. Na zadnej časti sa nachádzajú tri priestranné vrecká a reflexné prvky. Dolná časť tielka je ukončená elastickým lemom so silikónovou potlačou na vnútornej strane, ktorá zabraňuje vyhrňovaniu tielka počas jazdy.

Vlastnosti

  • sieťovaná podšívka pre väčší komfort
  • sieťované časti na bokoch pre vyššiu priedušnosť
  • 3 zadné vrecká
  • elastický lem v páse s protišmykovou, silikónovou potlačou
  • reflexné prvky vzadu
  • teplotný rozsah: 20 až 30°C

Viac o SOFT CONTACT materiáli

100%-tný polyester vyznačujúci sa hebkosťou, vynikajúcou priedušnosťou a slabšou pružnosťou.

Viac o SOFTTOUCH materiáli

Veľmi jemná, ľahká a v štyroch smeroch pružná sieťovina poskytujúca výbornú elasticitu a príjemný pocit počas nosenia. Pozostáva z 90% polyamidu a 10% elastanu.

Viac o výrobcovi Sportful

Taliansky výrobca športového oblečenia (bežecké lyžovanie, cyklistika, outdoor). Pri výrobe používa inovatívne technológie a kvalitné materiály. S cieľom dosiahnuť špičkové cyklooblečenie spolupracuje firma s profesionálnymi cyklistami už viac ako 60 rokov. Okrem talianskej reprezentácie v bežeckom lyžovaní oblieka aj cyklistické tímy Bahrain-Merida a Bora-hansgrohe, v ktorom jazdí Peter Sagan.

Hodnotenia

0.0
0
0
0
0
0