Sportful Fiandre Light Wind bunda čierna

SKU: 1101804.002_00
Hodnotenie z 5 0 hodnotení
(0 hodnotení)
Fiandre Light Wind je čierna bunda, ktorá je vhodná na bicykel. Poskytne vám vysoký stupeň komfortu počas chladných dní hlavne v prechodnom období. Kombinácia funkčných, elastických materiálov ťa ochr...

Popis

Fiandre Light Wind je čierna bunda, ktorá je vhodná na bicykel. Poskytne vám vysoký stupeň komfortu počas chladných dní hlavne v prechodnom období. Kombinácia funkčných, elastických materiálov ťa ochráni pred vetrom, slabým dažďom alebo krátkou prehánkou a rýchlym odvodom potu zabráni prípadnému prechladnutiu. Lepšie krytie a prepojenie s rukavicami zabezpečujú priliehavé manžety na rukávoch. Na zadnej strane bundy sa nachádzajú priestranné vrecká, ktoré obsahujú dostatok miesta na odloženie všetkých potrebných vecí. Univerzálna bunda do premenlivého a sychravého počasia.

Vlastnosti

vpredu Gore Windstopper® 4 Way Light materiál pre ochranu pred vetrom NoRain Mid materiál v zadnej časti pre vysokú priedušnosť a ochranu pred vodou 3 zadné vrecká + 1 bočné vrecko na zips reflexné prvky YKK®Vislon® zips so záklopkou proti vetru zvýšený golier teplotný rozsah: 5 až 20°C

Viac o GORE WINDSTOPPER® 4 WAY LIGHT materiáli 

Mimoriadne ľahká, vodeodolná a v štyroch smeroch pružná Windstopper® tkanina s priedušným vrchom, ktorý zabraňuje prieniku vetra cez oblečenie. Ideálna ochrana pre oblečenia, ktoré sú určené na aeróbne aktivity v chladnom počasí.

Viac o NORAIN MID materiáli

Hrejivá, pružná a priedušná tkanina ThermoDrytex Plus, ktorá je pomocou nanotechnológie upravená tak, aby čo najrýchlejšie odvádzala vodu z povrchu a zabraňovala jej nasiakovaniu.

Viac o výrobcovi SPORTFUL

Taliansky výrobca športového oblečenia (bežecké lyžovanie, cyklistika, outdoor). Pri výrobe používa inovatívne technológie a kvalitné materiály. S cieľom dosiahnuť špičkové cyklooblečenie spolupracuje firma s profesionálnymi cyklistami už viac ako 60 rokov. Okrem talianskej reprezentácie v bežeckom lyžovaní a biatlone oblieka aj cyklistické World Tour tímy Bahrain-Merida a Bora-hansgrohe.

Hodnotenia

0.0
0
0
0
0
0