Kordícky Extrém

  • Základné informácie
Názov:
Kordícky Extrém
Typ:
Beh
Termín konania:
21.07 2018 - 21.07 2018
Štartovné:
10/15 €
Organizátor:
Marathon Banska Bystrica, s.r.o.
Web organizátora:
Popis:
Kto si tieto preteky nespútanou divočinou hrebeňom Kremnických vrchov raz vyskúša, natrvalo si ich zamiluje. Pomalé a náročné výbehy, prudké technické zbehy, panoramatické výhľady zo Skalky do hlbokých dolín. Táto osudová láska rozhodne nie je na žiadnej zo svojich tratí obyčajná. Všetkých na koniec spojí už legendárna „cieľová rovinka“. Kvalitu pre bežcov a servis pre divákov nám pomáha realizovať obec pod taktovkou starostu Jána Záchenského. Všetko beží tak, ako má aj vďaka osobnej angažovanosti Juraja Kovala, ktorý nás v roku 2012 previedol bežeckými chodníkmi nad Kordíkmi, kde žije a trénuje.  
Názov:
Beh na 26 km
Typ:
Horský beh
Termín konania:
21.7.2018
Popis:
26,2 km kráľovský okruh ťa prevedie celým hrebeňom a má o čosi viac, než všetko, čo kvalitná krosová šialenosť má mať – jedinečné finisherské tričko v cieli. Počet miest v kráľovskej kategórii je obmedzený na 250.
Názov:
Beh na 11 km
Typ:
Lesný beh
Termín konania:
21.7.2018
Popis:
11,4 km okruh je naopak ideálny pre všetkých, ktorým stačí pre šťastie hodinový beh, rýchla desiatka, či piánko polmaratón a vedia si vychutnať svieži lesný vzduch. Počet súťažiacich v tejto kategórii je obmedzený na 300. Kordícky extrém preteky Príjemný povrch lesnej cesty, čerstvý vzduch a športová aktivita sú zárukou vyplavených endorfínov.
Názov:
Beh na 4 km
Typ:
Lesný beh
Termín konania:
21.7.2018
Popis:
Štartovacia výzva na 4,2 km ponúka rýchlu zábavu ako život – raz do kopca a raz z kopca. Počet miest na túto trať je obmedzený na 300 účastníkov, preto neváhaj a pzaregistruj sa, čo najskôr. [caption id="attachment_12581" align="aligncenter" width="640"]Bežecké preteky Kordíky Vyber si trať podľa svojich schopností a prídi si zašportovať.[/caption]
Názov:
Detské preteky
Typ:
Pre deti
Termín konania:
21.7.2018
Popis:
Behať samozrejme budú aj chrústi do 5 rokov. Podujatie je druhým míľnikom v detskej sérii Marathon BB miniTour, v hre budú body na 800 m trati. Detské bežecké preteky Zabehať si môže celá rodina. Neváhajte a prídite.

Navigácia

Magazíny