Certifikácia trénerov kalisteniky/street workoutu WCO

  • Základné informácie
Názov:
Certifikácia trénerov kalisteniky/street workoutu WCO
Typ:
Školenie
Miesto:
Base Gym, 1 Starohorská Banská Bystrica, Slovakia
Termín konania:
14.10 2017 - 15.10 2017
Štartovné:
150/250 €
Organizátor:
Octago
Web organizátora:
Popis:
Zaujímaš sa o kalisteniku a street workout? Rozmýšľal/a si nad tým, že by si to možno posunul/a na vyššiu úroveň? Stať sa skutočným certifikovaným trénerom kalisteniky? Ak máš záujem je tu pre teba jedinečná možnosť! Po tretíkrát sa na Slovensku bude konať trénerský kurz kalisteniky, pod hlavičkou WCO - Svetová organizácia kalisteniky (worldcalisthenics.org).
Názov:
Level 2
Typ:
Kalistenika
Termín konania:
15.10.2017
Štart:
9:00
Štartovné:
150/250 €
Popis:
Výstupom kurzu je Certifikát trénera kalisteniky WCO level 2. Certifikát s doživotnou platnosťou vám bude vystavený na mieste po absolvovaní testov a skončení kurzu. V prípade záujmu o level 2 je nutné absolvovať level 1 alebo absolvovať nasledujúce silové kritériá: 30 sekúnd stojka na rukách o stenu, 10 zhybov (muži), 5 zhybov (ženy), 20 dips (kliky na bradlách – muži), 10 dips (kliky na bradlách – ženy), 10 sekúnd Crow position (pozícia vrany) a 4x dead hang to skin the cat. Minimálny vek účastníka je 18 rokov.
Názov:
Level 1
Typ:
Kalistenika
Termín konania:
14.10.2017
Štart:
9:00
Štartovné:
150 €
Popis:
Výstupom kurzu je Certifikát trénera kalisteniky WCO level 1. Kurz vám zvýši kredibilitu ako fitness tréner, získate základné aj pokročilé poznatky o cvičení s vlastnou váhou, ktoré je dnes tak rozšírené. Vďaka certifikátu od WCO budete môcť využívať aj následné výukové materiály a pokračovať tak v zlepšovaní seba ako trénera. Kurz je vhodný aj pre začiatočníkov v oblasti cvičenia s vlastnou váhou. Certifikát má doživotnú platnosť a bude vám vystavený na mieste po absolvovaní testov a skončení kurzu. Podmienkou účasti nie je nadštandardná silová zdatnosť ani predošlé certifikáty fitness trénera. Tento workshop vás má naučiť správne základy, ktoré viete aplikovať na svoj tréning ale aj pre svojich klientov. Minimálny vek účastníkov je 18 rokov.

Navigácia

Magazíny