Letné cyklistické nohavice ALÉ dámske R-EV1 AGONISTA 2 LADY - čierno-biele

Hodnotenie z 5 0 hodnotení
(0 hodnotení)
Dámske cyklonohavice Alé Agonista 2 zo závodnej rady ALE R-EV1 sú určené pre horúce letné dni, kedy potrebujete perfektnú ventiláciu a odvod potu.

Popis

Ideálne pre dlhé trasy v teplom počasí. Dámske cyklistické nohavice Alé Agonista 2 zo závodnej rady ALE R-EV1 sú určené pre horúce letné dni, kedy potrebujete perfektnú ventiláciu a odvod potu od tela, počas náročného stúpania do kopca. Jednotlivé diely sú zložené z látok Action a Air Cell, ktoré vynikajú zachovaním dlhodobej sviežosti materiálu. Tieto cyklonohavice budú nekompromisným funkčným kúskom vo Vašom šatníku. Anatomické tvarovanie strihu prináša extra komfort po dlhú dobu.

  • Teplotný rozsah: 18 °C - 30 °C.
  • Ochrana pred slnkom až SPF 50+.
  • Body Mapping - technológia strihu, ktorá počas jazdy perfektne prilieha na tele a zároveň kombinuje vybrané látky na jednotlivých častiach tela tak, aby bola zaistená správna priedušnosť a funkčné vlastnosti.
  • Zero Friction - technológia umožňuje spojiť dve rôzne látky bez použitia klasických švov. Miesto švov je použitá špeciálna samolepiaca páska, vďaka čomu je spoj vysoko elastický, odolný a maximálne pohodlný na nosenie. Táto technológia tiež umožňuje mať oblečenie ešte ľahšie, tenšie a napriek tomu odolné.
  • Leg Stability - elastické zakončenie nohavíc, ktoré je veľmi ľahké a udržuje nohavice na svojom mieste. Silikónové vlákna sú vpletené do látky a je tak zaistené veľmi príjemné nosenie bez nepríjemného stiahnutia.
  • Free System Bib - ľahkosť, rýchle schnutie a komfort sú tri hlavné charakteristiky týchto trakov. Tieto traky poskytujú správnu podporu pohybu a zároveň sú veľmi tenké a dobre držia na tele.
  • Dámska cyklistická vložka W4 HF je veľmi ľahká a má rozdielnu hustotu a hrúbku. Vnútorná časť s hustotou peny 90 kg/m3 ochraňuje citlivé oblasti, bočné odľahčené časti (60 kg/m3) potom poskytujú dlhodobú ventiláciu. Postranné anatomické krídla sú veľmi ohybné a kopírujú pohyby tela počas šliapania.

Hodnotenia

0.0
0
0
0
0
0