Navštívte našu predajňu v Bratislave od 10:30 do 19:00 na Račianskej 31
Doprava zadarmo už od 40 €
Tvoj košík 0.00 €

    Produkty

    Nenašla sa žiadna zhoda

Kategórie

Značky

Vedúci predajne a predajca pre Trenujeme
12.01.2022 Kariéra

Do nášho tímu prijmeme kolegu alebo kolegyňu na pozíciu Vedúci predajne a predajca pre športovú predajňu s bicyklami a oblečením pre cyklistiku, triatlon a outdoor. Dôležité je mať prehľad a orientovať sa v našom sortimente a schopnosť poradiť zákazníkom s výberom bicykla, doplnkov, komponenetov, cyklistického, outdoor alebo skialp oblečenia.

Mal by si vedieť poradiť nadšencovi cyklistiky, ale aj začínajúcemu športovcovi pri výbere oblečenia, bicykla, výbave na cyklistiku, beh, outdoor aktivity a šport, tak táto pozícia je pre teba. Mal by si byť aktívny cyklista/cyklistka alebo športovec, ktorý rád trávi čas pohybom. Napíš prečo by si práve teba máme vybrať. Predávame prémiové značky a hľadáme zodpovednú osobu, ktorá chce s nami rásť a časom by si chcela pod sebou mať kompletný manažment predaja online a offline. Ak ti znalosti chýbajú, je veľmi dôležité si ich doplniť z dostupných informácií.

Náplň práce

  • Komunikácia so zákazníkmi, predaj a poradenstvo v maloobchodnej predajni.
  • Príprava a montáž bicyklov.
  • Zodpovednosť za prehľadnosť, dodržiavanie zákonných nariadení a čistotu prevádzky.
  • Predaj produktov a starostlivosť zákazníkom na predajni/showroome.
  • Prezentácia značiek, ktoré predávame a správne nasmerovanie zákazníka na kvalitu, ktorú očakáva.
  • Umiestňovanie a manažment tovaru v predajni.
  • Organizácia práce na predajni a e-shope.
  • Zodpovednosť za objednávanie tovaru a sklad.
  • Príjem servisných zákaziek, kontakt so zákazníkom.
  • Znalosť a práce so systémom Midasto/iným e-shopom.
  • Pravidelná inventúra.

Očakávame od teba

  • Radosť z dynamickej práce s dôrazom na cieľ.
  • Skúsenosti s maloobchodným predajom.
  • Skúsenosti s vybavovaním e-shopových objednávok.
  • Komunikatívnosť, zodpovednosť a cit pre detail.
  • Proklientský prístup.
  • Anglický jazyk veľkou výhodou.
  • Obchodné nadanie, výborná komunikácia, orientácia na výsledok a zákazníka.
  • Preukázateľné skúsenosti so servisom bicyklov, prax výhodou.
  • Dobré komunikačné schopnosti, príjemné vystupovanie.

Pracovná doba

Len plný úväzok / živnosť podľa dohody. Pracovná doba v pondelok až piatok od 10:20 do 19:10. Nastavíme podľa očakávaní, dohody a formy spolupráce. Spolupráca na živnosť znamená väčšia flexibilitu.

Máme showroom a predajňu

  • Vedieť uvítať a sprevádzať zákazníkov.
  • Inventúry a denné uzávierky.
  • Vedieť poradiť pri výbere športového, outdoor a cyklo oblečenia.
  • Zabezpečenie chodu predajne/showroom a práca s pokladňou a platobným terminálom.
  • Dodržiavanie platných zákonov, vyhlášok a nariadení, tak aby predajňa mohla príjmať zákazníkov a byť otvorená.
  • Spracovávať objednávky, sťažnosti, reklamácie a výmeny tovaru.
  • Poradenstvo zákazníkom v segmente cyklistického, triatlon, bežeckého a outdoor oblečenia, vybavenia a bicyklov.
  • Pomoc pri zabezpečení plynulého chodu e-shop/showroomu a predaja na predajnom mieste.

Máme e-shop a v prípade potreby bude treba pomôcť kolegom s týmto:

  • Príprava tovaru na expedovanie.
  • Príprava popisov produktových textov a produktov na e-shope, ich manažment.
  • Práca s objednávkami a zákazníkmi.
  • Práca s administráciou e-shopu na platforme Midasto.
  • Správa produktov, úprava textov a obrázkov na e-shope.
  • Pomoc s prípravou a expedíciou objednávok podľa potreby.

Vhodné pre ľudí čo robia cyklistiku, triatlon alebo pre ľudí so vzťahom k športu a znalosti tejto oblasti. Ak nevieš čo sú kufre na bicykel, mal by si si to vedieť aspoň vygoogliť a poradiť pri výbere zákazníkom.

Zamestnanecké výhody, benefity

  • Zamestnanecká zľava pri nákupe na e-shope pre teba a tvojich známych.
  • Možnosť podieľať sa na testingu produktov a recenziách.
  • Možnosť podieľať sa na našom projekte s ambíciou ísť online za hranice, teda možnosti rastu.
  • Provízny model odmeňovania.
  • V prípade práce na živnosť voľno podľa dohody a možnosť získať odmeny na kvartálnej báze, mesačnej báze.
  • Odmeny z tržby na predajni pri HPP spolu so základnou zložkou mzdy až do 1900 eur a pri živnosti až do 3000 eur.
  • Pri HPP odmeny minimálne 2x ročne a možnosť získať bonus podľa tržby každý kvartál.
  • 20-25 dní dovolenky podľa typu úväzku a dohody.
  • Priebežné vzdelávanie v odbore cyklistiky.

Mzdové podmienky (brutto)

  • Odmena 1300 brutto na HPP v skúšobnej s odmenami a možnosť extra odmeny za predaj bicyklov. Možnosť získať odmeny až do 600 eur mesačne pri predaji bicyklov po skúšobnej s platom v hrubom až 1900 eur. Na živnosť odmeny aj do 3000 eur podľa tržieb.

Informácie o výberovom konaní

Tvoja práca bude rozmanitá a nudiť sa rozhodne nebudeš. Ak ťa ponuka zaujala, napíš nám na info@trenujeme.sk pár viet o sebe, prečo ťa pozícia zaujala a pripoj svoje CV. Napíš, aké skúsenosti máš s predajom cyklo a športového oblečenia a bicyklov.

Požiadavky na nového kolegu

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti
Anglický jazyk - Začiatočník (A2) a Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti
Microsoft Outlook - Expert
Microsoft Word - Expert
Microsoft Excel - Expert

Vodičský preukaz
B

Prax na pozícii/v oblasti
1-2 roky

Pozícia je vhodná pre absolventa
Áno

Osobnostné predpoklady a zručnosti

  • Samostatnosť, proaktívny prístup a zodpovednosť za zverené úlohy.
  • 100 % slovenská gramatika, príjemné vystupovanie a bezproblémová komunikácia so zákazníkmi.
  • Schopnosť orientovať sa v produktovom katalógu - základné znalosti o športovej výbave výhodou.
  • Pracovná skúsenosť na podobnej pozícii výhodou.

Stručná charakteristika spoločnosti

Trenujeme.sk vznikol ako internetový portál a magazín zameraný na cyklistiku, triatlon, beh, plávanie a zdravý životný štýl. Športom žijeme a preto sme sa rozhodli ponúkať nami overené a kvalitné značky, ktorých cyklistické oblečenie si obľúbi každý cyklista. Sú to talianske značky Sportful, Karpos a Alé Cycling Wear. Túto ponuku rozširuje POC s ponukou oblečeni, okuliarov a prilieb a aj Oakley, Uvex, či okuliarmi od Neon. Ďalej značka DMT so špičkovými tretrami. Predávame aj kvalitné horské, gravel, ale hlavne cestné bicykle Isaac, Cipollini a Pinarello. Dajú sa vybaviť kolesami Fast Forward, Zipp, DRAC, DT Swiss a Mavic. K nim máme kvalitné komponenty a doplnky Shimano, Sram, Trivio, Lezyne, Supacaz, Ravemen a plášte Pirelli, Michelin, Continental, Vittoria. Na hory máme overené outdoor oblečenie a bundy Karpos a pre lyžovanie v akomkoľvek teréne lyže OGSO. Na meranie výkonu wattmetre QuarQ, 4iiii Innovations, Favero a Stages. Pre super jazdu mmáe sedánky Isaac a Selle San Marco. Ku kvalitnej výbave patrí aj správna výživa a vitamíny, tak do nášho portfólia pribudli značky PowerBar, MycoMedica, Vitaful či Activlab. Našu ponuku neustále rozširujeme a náš e-shop ladíme tak, aby sa vám nakupovalo čo najpohodlnejšie. Pripraviť vieme pre vašu firmu alebo cyklistický tím dresy na mieru vo vašom dizajn a top kvalite nami predávaných značiek.

Kontakt

Kontaktná osoba: Karol Woltemar

info@trenujeme.sk
Tel.: +421905343785

Trenujeme.sk

Najnovšie články

Potrebné

Štatistiky

Marketing

Potrebné
Štatistiky
Marketing

Získajte viac informácií o tom, kto sme, ako nás môžete kontaktovať a ako spracovávame osobné údaje v našich Zásadách ochrany osobných údajov.