Jar vo fotoknihe od Happy Foto

Jar a leto sú ročnými obdobiami, kedy trávime najviac času v prírode, na výletoch či dovolenkách. Ak ste počas toho zachytili nejaké krásne scenérie alebo si len tak spravili pekné momentky, skúste si ich uložiť vo fotoknihe. Happy Foto ponúka až tri spôsoby, ako si ju vytvoriť.

Môžte využiť online spôsob prostredníctvom stránky www.happyfoto.sk, pomocou programu HappyFoto DESIGNER alebo novou aplikáciou HappyFoto-MOBILE. Pri výrobe budete mať k dispozícii veľký výber rôznych predlôh, pozadí, clip artov a zaujímavých efektov. Fotoknihy môžu byť vyrobené v mäkkej alebo pevnej väzbe v rôznych veľkostiach. Počet strán môže byť od 24 až do 240.

Fotokniha turistika na horách
Zvečnite si svoje spomienky z turistiky na horách vo fotoknihe.

Až by ste zatúžili po top kvalite vyberte si fotoknihu deLUXE – pri výrobe je použitý značkový fotopapier, na ktorom sa nezachytávajú odtlačky prstov. Fotografie sú vyrobené fotochemickou cestou, vďaka čomu sú kontrast a jas na každom zábere presne také, ako ste na nich zvyknutí pri klasických fotografiách. Ďalšou výhodou fotokníh je celistvý pohľad. Po otvorení je dvojstrana absolútne plochá, akoby to bola jedna stránka.

Fotokniha DeLuxe
Podeľte sa o svoje zážitky s blízkymi.

Doba spracovania objednávky sú štyri pracovné dni. Pri fotoknihe deLUXE je to 8 pracovných dní

  • Komentáre

Pridať komentár

avatar
  Subscribe  
Oznamovať
  • Podobné články
0
Strava Bielkoviny Výživa

Najlepšie zdroje bielkovín

0
Pre začiatočníkov Tréning Motivácia

Ako po letnom odpočinku znova získať výkonnosť?

0
Fitness a cvičenie Výživa

Ako často si môžete počas chudnutia dovoliť výnimky?

Navigácia

Magazíny