Skladom

Cyklistická prilba POC Ventral SPIN - Uranium Black Matt

Zoznam želaní
Hodnotenie z 5 0 hodnotení
(0 hodnotení)
Cyklistická prilba POC Ventral SPIN - Uranium Black Matt zabezpečuje chladenie a vetranie počas jazdy na bicykli a znižuje odpor vzduchu.

299.95 €

Zvoľte variant produktu
Veľkosť
M (54-59)
Stav
Skladom - 1ks
Veľkosť
S (50-56)
Stav
Skladom - 1ks
Veľkosť
L (56-62)
Stav
Do 6 dní - 4ks

Popis

Aerodynamický výkon, bezpečnosť a vetranie cyklistickej prilby POC Ventral SPIN - Uranium Black Matt nemusia byť na úkor seba. Inšpirujúc sa Venturiho efektom, zóny prúdenia vzduchu prilby umožňujú prilbe prejsť vzduchom s väčšou účinnosťou a zrýchliť ju. Zvyškový vzduch, ktorý sa pohybuje okolo prilby, je riadený 22 ° aero zadnou hranou, čo je ideálny uhol pre minimalizáciu turbulencie a ďalšie zlepšenie aerodynamického výkonu. Vedením vzduchu skôr ako okolo prilby sa minimalizuje jej prebudenie, pričom sa zlepšujú jeho vetracie a chladiace vlastnosti.

  • Unikátny aerodynamický dizajn optimalizovaný testovaním CFD pre zvýšený aerodynamický výkon a minimálnu turbulenciu vzduchu.
  • Prilba integrovaná s patentovanými poduškami SPIN (Shearing Pad Inside).
  • Zrýchlené zóny prúdenia vzduchu, inšpirované Venturiho efektom, na zníženie odporu vzduchu.
  • Extrémne chladenie a vetranie vďaka inovatívnemu dizajnu prúdenia vzduchu.
  • Vysoko výkonná vložka z EPS s cielenou a optimalizovanou hustotou, ktorá poskytuje ideálne vyváženie nízkej hmotnosti a ochrany pred nárazmi.
  • Plne zabalená konštrukcia plášťa unibody na zvýšenie bezpečnosti a integrity prilby.
  • Ľahký systém nastavenia veľkosti pre prispôsobenie.
  • Ľahko nastaviteľné presné popruhy vytvarované do vložky prilby pre väčšie pohodlie a bezpečnosť.
  • Cyklistická prilba udržuje slnečné okuliare bez pohybu.

Hodnotenia

0.0
0
0
0
0
0

POC

Švédska značka POC ponúka ochranné doplnky pre cyklistov a lyžiarov, čím znižujú následky nehôd športovcov. Spoločnosť POC vstúpila v roku 2005 na trh s vylepšením bezpečnosti na lyžiarskych závodoch a odvtedy vyvinula ochranu pre freeskiing, snowboarding a horskú cyklistiku. Koncepty, technológie a materiály sú vyvinuté v spolupráci s POC Lab, vedeckým fórom, ktoré tvoria poprední svetoví odborníci na športovú medicínu, vedci zaoberajúci sa mozgom a špecialisti na poranenia miechy.