Skladom

Cyklistická prilba POC Ventral AIR SPIN - Hydrogen White Raceday

Zoznam želaní
SKU: PC106701034_00
Hodnotenie z 5 0 hodnotení
(0 hodnotení)
Cyklistická prilba POC Ventral AIR SPIN - Hydrogen White Raceday poskytuje vynikajúce chladenie a vetranie, ideálne na dlhé jazdy alebo v horúce dni.

249.95 € 227.45 €

Zvoľte variant produktu
Veľkosť
M (54-59)
Stav
Skladom - 1ks
Veľkosť
S (50-56)
Stav
Do 6 dní - 1ks
Veľkosť
L (56-61)
Stav
Nedostupný

Popis

Výkonná cyklistická prilba POC Ventral AIR SPIN - Hydrogen White Raceday je navrhnutá tak, aby poskytovala chlad spôsobom ako nikdy predtým. Vďaka presným ventilačným otvorom a vnútorným kanálom na regulovanie nasávania a uvoľňovania vzduchu pri nízkych aj vysokých rýchlostiach poskytuje prilba vynikajúci chladiaci účinok po celej hlave. Ideálne na dlhé jazdy po horách alebo horúce dni v sedle. Špecifické zóny prúdenia vzduchu zlepšujú vetranie a chladenie, zatiaľ čo aerodynamicky optimalizovaná zadná hrana znižuje turbulencie.

  • Štruktúrne optimalizovaná prilba s precíznymi vetracími otvormi a vnútornými kanálmi na reguláciu nasávania a uvoľňovania vzduchu pri vysokých aj nízkych rýchlostiach.
  • Extrémne chladenie a vetranie vďaka portom a inovatívnemu dizajnu vnútorného toku vzduchu.
  • Unikátny dizajn optimalizovaný pomocou CFD testovania na aerodynamický výkon a minimálne turbulencie vzduchu.
  • Obsahuje patentovaný systém silikónových doštičiek POC SPIN (Shearing Pad INside).
  • Vysoko výkonná vložka z EPS s cielenou a optimalizovanou hustotou poskytuje ideálne vyváženie nízkej hmotnosti a ochrany pred nárazmi.
  • Plne zabalená konštrukcia plášťa unibody na zvýšenie bezpečnosti a integrity prilby.
  • Ľahký systém nastavenia veľkosti pre prispôsobenie.
  • Ľahko nastaviteľné presné popruhy ukotvené k vložke prilby pre väčšie pohodlie a bezpečnosť.
  • Cyklistická prilba udržuje slnečné okuliare bez pohybu.

Hodnotenia

0.0
0
0
0
0
0

POC

Švédska značka POC ponúka ochranné doplnky pre cyklistov a lyžiarov, čím znižujú následky nehôd športovcov. Spoločnosť POC vstúpila v roku 2005 na trh s vylepšením bezpečnosti na lyžiarskych závodoch a odvtedy vyvinula ochranu pre freeskiing, snowboarding a horskú cyklistiku. Koncepty, technológie a materiály sú vyvinuté v spolupráci s POC Lab, vedeckým fórom, ktoré tvoria poprední svetoví odborníci na športovú medicínu, vedci zaoberajúci sa mozgom a špecialisti na poranenia miechy.