Cyklistická prilba detská POC POCito Omne SPIN - Fluorescent Blue

Zoznam želaní
Hodnotenie z 5 0 hodnotení
(0 hodnotení)
Detská cyklistická prilba POC POCito Omne SPIN - Fluorescent Blue uľahčuje vidieť deti už z diaľky a udržuje hlavy detí počas celej jazdy chladné.

89.95 € 71.96 €

Popis

Detská cyklistická prilba POC POCito Omne SPIN - Fluorescent Blue je určená na podporu mladších jazdcov pri rozvoji ich zručností. Vďaka dizajnu a funkciám zdedeným od verzie prilby pre dospelých je Omne Air SPIN špeciálne navrhnutá tak, aby vyhovovala presným potrebám mladších jazdcov. Prilba má 360 ° systém uchytenia, ktorý uľahčuje nájdenie presného uchytenia a vložku EPS optimalizovanú pre ochranu detí, ktorú potrebujú. Zahrnutá je aj patentovaná technológia silikónových doštičiek SPIN (Shearing Pad INside). Omne POCito SPIN je k dispozícii vo vysoko viditeľných fluorescenčných farbách, ktoré pôsobia tak, aby upútali pozornosť z diaľky.

  • Detská cyklistická prilba navrhnutá tak, aby vyhovovala špecifickým potrebám mladších jazdcov a bola certifikovaná podľa noriem CE EN 1078, CPSE 12 03, AS / NZS 2063.
  • Robustná konštrukcia s vložkou EPS optimalizovanou na ochranu detí.
  • Ľahko ovládateľný 360 ° fit systém, ktorý poskytuje deťom presné a bezpečné nosenie.
  • SPIN (Shearing Pad INside) - patentovaný systém technológie silikónových doštičiek.
  • Fluorescenčné farby a reflexné detaily uľahčujú iným vidieť dieťa na diaľku.
  • Dizajn vetrania zdedený z Omne Air SPIN udržuje hlavy detí počas jazdy chladné.

Poznámka: Táto prilba je vymaľovaná vo farbe, ktorá môže vyblednúť.

Hodnotenia

0.0
0
0
0
0
0

POC

Švédska značka POC ponúka ochranné doplnky pre cyklistov a lyžiarov, čím znižujú následky nehôd športovcov. Spoločnosť POC vstúpila v roku 2005 na trh s vylepšením bezpečnosti na lyžiarskych závodoch a odvtedy vyvinula ochranu pre freeskiing, snowboarding a horskú cyklistiku. Koncepty, technológie a materiály sú vyvinuté v spolupráci s POC Lab, vedeckým fórom, ktoré tvoria poprední svetoví odborníci na športovú medicínu, vedci zaoberajúci sa mozgom a špecialisti na poranenia miechy.