Skladom

Letné cyklistické rukavice ALÉ AIR GLOVE - čierno-biele

Zoznam želaní
SKU: L14246718_00
Hodnotenie z 5 0 hodnotení
(0 hodnotení)
Cyklistické rukavice stvorené pre pocit vzdušnosťi. Nové cyklorukavice ALÉ Air Glove vynikajú špeciálnym polstrovaním pre rýchly odvod potu. Zakončenie dlane pomocou Termogripper technológie zaručuje...

44.99 €

Zvoľte variant produktu
Veľkosť
M
Stav
Skladom - 1ks
Veľkosť
L
Stav
Skladom - 1ks
Veľkosť
XL
Stav
Skladom - 1ks
Veľkosť
XS
Stav
Skladom - 1ks

Popis

Cyklistické rukavice stvorené pre pocit vzdušnosťi. Nové cyklorukavice ALÉ Air Glove vynikajú špeciálnym polstrovaním pre rýchly odvod potu. Zakončenie dlane pomocou Termogripper technológie zaručuje príjemné nosenie.

  • Vhodné pre teploty od 18 ° do 35 °C.

Hodnotenia

0.0
0
0
0
0
0

Alé Cycling Wear

Alé Cycling Wear je výrobca a dizajnér cyklistického oblečenia s 30 ročnou tradíciou z Talianska. Aléčko oblieka šampiónov z Tour de France a Giro d’Italia. Pre každého cyklistu sa snaží priniesť kvalitné a dizajnové kolekcie oblečenie. Bicyklovanie nie je len naša práca, je to aj naša vášeň. Preto vkladáme do svojej práce také nasadenie, akým čelíme stúpaniam v kopcoch. Využívame naše dlhoročné skúsenosti, aby sme vám priniesli to najlepšie pri vývoji produktov, strihmi, materiálmi a pri návrhu dizajnu. Značka je známa predovšetkým pre kvalitné cyklodresy, nohavice, kombinézy a doplnky v modernom dizajne. Vyberte si dres na bicykel s funkčnými vlastnosťami alebo štýlové doplnky.