Označené: RunTour

Bežecké preteky 0

RunTour – Pardubice

4. novembra 2017 sa uskutočnia bežecké preteky v Pardubiciach v rámci série RunTour. Pridajte sa, zabehajte si a pomôžte Nadácii Leontinka svojím štartovným.

Preteky RunTour 0

RunTour – Praha

30. septembra 2017 sa uskutočnia bežecké preteky v Prahe v rámci série RunTour. Pridajte sa, zabehajte si a pomôžte Nadácii Leontinka svojím štartovným.

Bežecké preteky v Liberci 0

RunTour – Liberec

19. augusta 2017 sa uskutočnia bežecké preteky v Liberci v rámci série RunTour. Pridajte sa, zabehajte si a pomôžte Nadácii Leontinka svojím štartovným.

Bežecké preteky v Olomouci 0

RunTour – Olomouc

15. júla 2017 sa uskutočnia bežecké preteky v Olomouci v rámci série RunTour. Pridajte sa, zabehajte si a pomôžte Nadácii Leontinka svojím štartovným.

Bežecké preteky nevidiaci 0

RunTour – Plzeň

10. júna 2017 sa uskutočnia bežecké preteky v Plzni v rámci série RunTour. Pridajte sa, zabehajte si a pomôžte Nadácii Leontinka svojím štartovným.

Bežci na RunTour Brno 0

RunTour – Brno

27. mája 2017 sa uskutočnia bežecké preteky v Brne v rámci série RunTour. Minulý rok viedla skvelá trať pretekov okolo Brnenskej priehrady. Tento rok tomu nebude inak a veríme, že bude aj lepšie počasie. Ale...

Bežecké preteky Ústí 0

RunTour – Ústí nad Labem

2. ročník dobročinného behu RunTour v Ústí nad Labem sa uskutoční 13. mája 2017 pod záštitou ambásadora pretekov boxera Lukáša Konečného.